Imobiliare

Promovat
Vila superba cu 5 camere, intabulata 2025, P+E, toate utilitatile.  Harman - Brasov
19

Vila superba cu 5 camere, intabulata 2025, P+E, toate utilitatile. Harman - Brasov

Comision cumparator: 2% + tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o casa noua, intabulata in 2025, situata in Harman, construita cu atentie la detalii , cu accent pe confort si functionalitate, pentru un stil de viata modern si echilibrat. Proprietatea ...

1838 EUR/m2 | 148 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Apartament cu 3 camere in Gheorgheni!
12
4

Apartament cu 3 camere in Gheorgheni!

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Gheorgheni, zona strazii Bistritei. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - ...

2500 EUR/m2 | 74 m2

gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Oferim spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon
7
51

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon,blocul este construit in 2000, cu o structura de beton si pereti de caramida. Garsoniera este situata la etajul 5, are o suprafata totala de 40 mp,decomandata. Are rezervate 2 locuri de parcare, ce se pot cumpara. Se vinde mobilat si utilat. Accesul ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vila P+1E de vanzare in localitatea Eforie Nord, zona de vile
20
3

EXCLUSIVITATEA AGENTIEI EUEOEMPIRE IMOBILIARE! Vilă P+1 de Vânzare în localitatea Eforie Nord Ideală pentru Rezidență sau Investiție Vă propunem spre vânzare o vilă spațioasă și solidă din BCA, izolatie 15cm, situată în stațiunea Eforie Nord, o oportunitate excelentă atât pentru o familie numeroasă, ...

1452 EUR/m2 | 210 m2

Eforie Nord, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Tern de vanzare in extravilanul comunei Recea 6868 mp
2

Tern de vanzare in extravilanul comunei Recea 6868 mp

Cauti un teren de vanzare in extravilanul comunei Recea? Vrei sa iti construiesti o cabana sau o cladire pentru un nou business? TABOO Imobiliare iti propune acest teren de vanzare in zona comunei Recea. Suprafata totala a terenului este de 6868 mp, cu front stradal de 68 m si o lungime de 101 mp. Acest ...

6,868 m2

Gura Vaii, Brasov

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Arad, Gradiste, Comision 0%, preț dezv
4
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Arad, zona Gradiste. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Arad, zona Gradiste, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton. Suprafata utila de ...

1790 EUR/m2 | 57 m2

Gradiste, Arad, Arad

Promovat
Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!
7
1

Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!

Clasa Energetica A; Oportunitate rară de investiție sau locuire într-un imobil de ultimă generație, finalizat în 2025, care redefinește standardele de confort și sustenabilitate. Situat în inima zonei Aradului, lângă Piața Verde, acest apartament este construit conform standardului european NZEB (Nearly ...

2491 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 2 camere Mihai Bravu
7
34

Vanzare apartament 2 camere Mihai Bravu

Apartament cu 2 camere de vânzare la maximum 10 minute de stația de metrou Mihai Bravu. Suprafata: 50mp An Constructie 1988 Imobilul este situat la etajul 1 din 4 al unui bloc construit în anul 1989 și se mai învecinează cu:grădinița Brândușa la 260 de metri de scara de bloc,ceea ce înseamnă că vă puteți ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Container de locuit  6Mx2.4Mx2.7M
2
5

Container de locuit 6Mx2.4Mx2.7M

Vindem Containere de locuit diverse configuratii si dimensiuni Pentru detalii si oferte personalizate ne puteti contacta la numarul din anunt.

2 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Teren 1000mp 2

Teren 1000mp

De vanzare teren intravilan 1000mp cu deschiderea 14m, la sosea asfaltata, curent si apa. Pret 17000euro

1,000 m2

Vlad Tepes, Giurgiu

Vând teren extravilan 18

Vând teren extravilan

Teren extravilan în Fîrliug , jud. Caraș-Severin ,11 ha.

Valea Mare, Caras-Severin

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului
3
22

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 32 mp, etajul 2, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1875 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

vand teren  Corbu
4

vand teren Corbu

vând doua loturi extravilane cu dubla deschidere la limita cu intravilanu 500mp respectiv 1000mp lângă case. utilitățile se afla la limita proprietăți apa,curent ,canalizare se pot vinde împreună cât si separat preț 15000euro respectiv 25000euro se pot trece in intravilan este o investiție cu potențial ...

500 m2

Corbu, Constanta

Casa individuala cu garaj, 200mp utili, teren 450mp, in Chisoda
19
7

Blitz va ofera spre vanzare o casa deosebita in comuna Chisoda, o comuna linistita si cautata de la marginea Timisoarei. Casa este desfasruata pe parter+mansarda, detine o suprafata utila de aproximativ 200mp(mansarda la ora actuala nu este intabulata, dar proprietarul este dispus sa o intabuleze in ...

1201 EUR/m2 | 200 m2

Chisoda, Timis

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Teren intravilan construibil cu toate utilitățile in Bran
5

Teren intravilan construibil cu toate utilitățile in Bran

Teren de Vis de Vânzare în Bran Poarta Priveliște Superbă către Munții Bucegi! Visezi la o casă de vacanță în inima naturii sau cauți o investiție sigură într-o zonă turistică de top? Acum ai ocazia perfectă, beneficiind de 2 fundații la gata pentru o gospodărie de succes. Locație: Bran Poarta, județul ...