Promovat
Apartament 1 Camera | 39mp + 4mp Balcon | Etaj 3 - Parcare Subterană
15

Renaissance Estate va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament tip studio, situat in zona Calea Lipovei, la 2 minute de Iulius Mall, in cadrul complexului rezidential Kubik, un ansamblu modern apreciat pentru calitatea constructiei si pozitionarea excelenta, construit in 2025, regim de inaltime ...

2305 EUR/m2 | 39 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren pentru locuinta individuala- Ikea
3

Teren pentru locuinta individuala- Ikea

Teren situat intr-o zona foarte cautata din Dumbravita, pe o strada cu asfalt si toate utilitatile. Terenul are suprafata de 617mp si frontul de 18.5ml.

617 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere - Parcul central Dumbravita
20
1

Duplex cu 4 camere - Parcul central Dumbravita

Duplex frumos si spatios, cu 4 camere, in regim de inaltime P+E+Pod, cu suprafata utila de 129mp si teren in suprafata de 250mp, situat pe o strada asfaltata cu toate utilitatile. Pozitia casei este in zona centrala din Dumbravita, iar in apropiere sunt parcul central, scoala, primaria, gradinite si ...

1977 EUR/m2 | 129 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
NORD, 2 CAMERE DECOMANDAT, MOBILAT-UTILAT
18
14

NORD, 2 CAMERE DECOMANDAT, MOBILAT-UTILAT

NORD, 2 CAMERE DECOMANDAT, MOBILAT-UTILAT Rm.Valcea, str. Henri Coanda, bl. N8, et.4 50.000 Euro FARA COMISION LA CUMPARATORI ! O locuinta utila pentru familia dumneavoastra ! Apartamentul este amplasat la 2 pasi de Colegiul Matei Basarab si foarte aproape de punctul comercial Piata Nord sau ...

Cartierul Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

SUPER PRET -> AP 2 camere    Metrou Dimitrie Leonida Berceni
3

SUPER PRET -> AP 2 camere Metrou Dimitrie Leonida Berceni

Apartament 2 camere tip studio, cu o suprafata utila totala de 50,2 mp, din care 44,8 mp utili interiori, situat la etajul 3 din 6 intr-un imobil modern. Apartamentul este disponibil si la alte etaje, oferind flexibilitate in alegere. Locuinta beneficiaza de o compartimentare eficienta, spatii luminoase ...

1450 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vând apartament in AMMA Residence, cu loc parcare!!!
8
2

Vând apartament in AMMA Residence, cu loc parcare!!!

Acest apartament din AMMA Residence – cartierul Unirii poate fi alegerea perfectă pentru tine. Apartamentul este decomandat, luminos și foarte bine compartimentat, situat la parter înalt, într-un ansamblu rezidențial apreciat. Preț: 119.000 € (negociabil) Compartimentare: ✔ living spațios și luminos ✔ ...

2164 EUR/m2 | 55 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Apartament 3 camere Dristor - Ramnicu Sarat - Etaj 1
15

Apartament 3 camere Dristor - Ramnicu Sarat - Etaj 1

Se vinde un apartament de 3 camere decomandat, intr-un bloc cu 4 etaje, din zona Dristor, situat la 5 minute de Piata Ramnicu Sarat, la 7 minute de Metrou Dristor si la 5 minute de parcul IOR. Blocul este reabilitat, apartamentul este renovat in urma cu 5 ani, instalatii electrice si sanitare schimbate. Caracteristici: -etaj ...

2330 EUR/m2 | 60 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Casa individuala | Parter | 4 camere | Teren 370mp
7

Casa individuala | Parter | 4 camere | Teren 370mp

Vila de vanzare in comuna Berceni, parter, pe un teren de 370mp, pretabil pentru o familie numeroasa sau pentru cei care doresc sa se bucure de spatiu si confort. La pretul de 149.900 euro, acest imobil va ofera un living generos, o bucatarie luminoasa cu iesire pe terasa, 3 dormitoare spatioase si 2 ...

1721 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat si utilat - Metrou Berceni
20

Apartament 3 camere mobilat si utilat - Metrou Berceni

APARTAMENT 3 CAMERE - 5 MINUTE METROU BERCENI Va propun spre vanzare apartament cu 3 camere situat pe strada Biruintei , la 5 minute de merg pe jos pana la statia de metrou Berceni . Etaj 5 5 Suprafata : 65,7 mp Bloc construit in 2020 Se vinde mobilat si utila Pret : 132900 euro Pentru mai multe detalii ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala - 4 camere - 2 bai - 306mp teren
20

Vila Individuala - 4 camere - 2 bai - 306mp teren

Va invitam sa descoperiti aceasta vila moderna, situata in comuna Berceni, edificata pe un teren de 306 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, accesibilitate si un spatiu bine organizat. Detalii proprietate: Vila individuala 4 camere spatioase si luminoase 3 bai moderne ...

1458 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
 Casă modernă de vânzare | 3 camere | Sâncraiu de Mureș
10
2

Casă modernă de vânzare | 3 camere | Sâncraiu de Mureș

Casă modernă de vânzare | 3 camere | curte amenajată | garaj | Sâncraiu de Mureș Vă prezentăm o proprietate deosebită, construită în 2018, situată într-o zonă liniștită din Sâncraiu de Mureș, foarte aproape de primărie, școală, magazine și stația de transport în comun. Casa este ideală pentru cei care ...

2687 EUR/m2 | 80 m2

Sancraiu de Mures, Mures

Apartament 3 camere Aurel Persu Mobilat si Utilat Parcare + Boxa
16

Se ofera spre vanzare, in exclusivitate, apartament cu 3 camere situat pe strada Aurel Persu nr. 153, corp A. Locuinta este amplasata la parterul unui imobil construit in anul 2011 si are o suprafata totala de 94.7 mp. Dispune de 1 baie si se vinde complet mobilata si utilata. Proprietatea include parcare ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

 Casa individuala 4 camere || MIORITA || Teren 310 MP
11

 Casa individuala 4 camere || MIORITA || Teren 310 MP

Casa individuala ndash; moderna si spatioasa, aproape de metrou! Localizare: Comuna Berceni (la intrare) La doar 5 minute de statia de metrou Tudor Arghezi Suprafata utila: 100 mp Suprafata teren: 310 mp Pret: 139.900 euro Compartimentare: 4 camere Bucatarie 2 bai (una cu acces din dormitorul ...

1399 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

CASA PARTER-4 CAMERE-2 BAI-TEREN 353MP
11

CASA PARTER-4 CAMERE-2 BAI-TEREN 353MP

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 353 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 90 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua si ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

Vila Individuala | P+M | 4 camere + 2 bai | Teren 260mp
4

Vila Individuala | P+M | 4 camere + 2 bai | Teren 260mp

Va prezentam o locuinta ideala pentru familie, situata intr-o zona linistita din Comuna Berceni, unde te poti bucura de confort, spatiu si intimitate, departe de agitatia orasului. Construita pe un teren de 260 mp, casa este dispusa pe Parter + Mansarda si ofera o compartimentare practica, gandita pentru ...

1332 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
 Apartament 3 camere decomandat | 65 mp | Tudor – zona Fortuna
6

Apartament 3 camere decomandat | 65 mp | Tudor – zona Fortuna Se oferă spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat pe Strada Moldovei, în cartierul Tudor – zona Fortuna, o zonă foarte căutată datorită liniștii și accesului rapid către toate facilitățile orașului. Suprafață utilă: ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

tudor, Targu Mures, Mures

5 min. metrou Eroii Revolutiei   Ap. 2 camere   Mobilat - utilat
18

5 min. metrou Eroii Revolutiei Ap. 2 camere Mobilat - utilat

APARTAMENT 2 CAMERE - 5 MIN METROU EROII REVOLU#538;IEI Va prezentam un apartament cu 2 camere - semidecomandat, situat la doar 5 minute de mers pe jos fata de statia de metrou Eroii Revolutiei, strada Sura Mare ndash; ideal pentru cei care isi doresc acces rapid catre centrul orasului si o zona bine ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare
12

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare

3 camere decomandat bull; 73 mp bull; Renovat complet bull; 4 min de metrou Aparatorii Patriei Va ofer spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, 73 mp, situat pe Soseaua Berceni, la doar 4 minute de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul se afla la etajul 2 10, intr-un bloc din 1985, cu lift ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Casa Berceni - Gata de Mutat - 130.000eur
13

Casa Berceni - Gata de Mutat - 130.000eur

COMUNA BERCENI ,bine amplasata ,la 2 km de metrou Tudor Arghezi. Suprafata teren : 300mp Decomandat Geamuri tripan Placa de beton , terasa , parcare , curent , apa , gaz Centrala + incalzire in pardoseala Constructie 2025.Se accepta credit si va oferim consultanta gratuita pentru obtinerea lui ...

1429 EUR/m2 | 91 m2

Berceni, Ilfov

Garsoniera
9

Garsoniera

Garsoniera de vanzare Se ofera spre vanzare garsoniera situata in zona Berceni, amplasata la parter inalt, intr-un imobil bine intretinut. Locuinta se vinde mobilata si utilata, cu exceptia patului, fiind potrivita atat pentru locuire personala, cat si pentru investitie. Zona ofera acces facil catre ...

2430 EUR/m2 | 37 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere nemobilat, bloc cu lift,METALURGIEI
18
1

Apartament 3 camere nemobilat, bloc cu lift,METALURGIEI

Apartament cu 3 camere, ideal pentru locuire proprie sau investitie imobiliara Suprafata utila bine compartimentata, oferind functionalitate si confort Suprafata construita optimizata pentru un stil de viata modern Se vinde nemobilat, oferind libertate totala de amenajare dupa propriul ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Casa individuala- 463mp teren - 4 camere - 2 bai - cartierul nou
4

Te-ai saturat de spatiul mic de la bloc? Vrei mai mult confort pentru tine si familia ta? Vrei sa ai o casa primitoare si linistita? Raspunsul la toate aceste intrebari este aceasta minunata casa, localizata in partea de sud a Capitalei. Casa se afla in cartierul nou la 500m de bulevardul principal. Este ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ~ 4 camere 2 bai ~ teren 455mp
2
1

Casa individuala ~ 4 camere 2 bai ~ teren 455mp

?? Casa P+E ndash; 3 dormitoare ndash; confort si functionalitate Se ofera spre vanzare casa P+E (parter + etaj), cu 3 dormitoare, ideala pentru o familie care isi doreste spatiu, intimitate si confort, intr-o zona rezidentiala linistita. ?? Compartimentare Parter: Living generos si luminos, ...