Apartament 3 camere Dristor - Ramnicu Sarat - Etaj 1

139 800 EUR 2330 EUR/m2
Valabil din 5/12/2026 4:23:36 PM
Specificații
Suprafata utila
60 m2
Etaj
Confort
1
Anul constructiei
1970
Numar niveluri
4
Numar balcoane
1
Destinatie
Rezidential
Utilitati generale
Canalizare, Apa, Gaz
Descriere
Se vinde un apartament de 3 camere decomandat, intr-un bloc cu 4 etaje, din zona Dristor, situat la 5 minute de Piata Ramnicu Sarat, la 7 minute de Metrou Dristor si la 5 minute de parcul IOR.

Blocul este reabilitat, apartamentul este renovat in urma cu 5 ani, instalatii electrice si sanitare schimbate.

Caracteristici:

-etaj 1 din 4

-decomandat

-suprafata de 60.3 mp + balcon 3 mp

-anul constructiei 1970

Pret 139800 euro

Pentru detalii si vizionari ma puteti suna la 0739922890, Adrian Tiganila, Alliance Rezidential

ID anunț: 1778593098

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.