Promovat
Metrou 1 Decembrie 2 Camere Renovat
10
1

Metrou 1 Decembrie 2 Camere Renovat

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, 61mp la etajul 6 intr-un bloc construit in 2008. Se afla in apropriere de metrou 1 Decembrie, la 3 minute fata de statia de metrou. Blocul detine propria centrala termica ceea ce reprezinta un mare avantaj. Baia este complet mobilată și utilată, ...

2016 EUR/m2 | 54 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa de Vis in Agigea - D+P+M cu Teren de 400 mp
20
2

Casa de Vis in Agigea - D+P+M cu Teren de 400 mp

Descoperiti o casa de vis situata in Agigea, intr-o zona linistita si verde, la doar 10 minute de Constanta. Aceasta proprietate impresionanta se intinde pe un teren de 400 mp, avand un front stradal generos de 15 ml, perfect pentru a va bucura de intimitate si spatiu. Cu o amprenta la sol de 132 mp ...

1174 EUR/m2 | 340 m2

Agigea, Constanta

Promovat
ELEGANTA SI LINISTE LA CATIVA PASI DE STATIUNILE VALCENE
20

ELEGANTA SI LINISTE LA CATIVA PASI DE STATIUNILE VALCENE

ELEGANTA SI LINISTE LA CATIVA PASI DE STATIUNILE VALCENE Muereasca, str. Principala, nr. 26, jud. Valcea 195.000 Euro FARA COMISION LA CUMPARATORI ! Un refugiu deosebit pentru o viata frumoasa ! Proprietatea este situata aproape de Ramnicu Valcea, dar si de statiunile Calimanesti-Caciulata ...

Muereasca, Valcea

Promovat
Casa cu 2 camere | 84 mp utili | zona centrala Targu-Mures
5
4

Casa cu 2 camere | 84 mp utili | zona centrala Targu-Mures

De vânzare casă cu suprafața utilă de 50 mp, situată într-o zonă liniștită,dar totusi centrala. Imobilul este renovabil, oferind posibilitatea personalizării după preferințele noului proprietar. Detalii: Suprafață utilă: 84 mp Structură: cărămidă,lemn Teren: 330 mp Compartimentare: 2 camere, bucătărie, ...

1185 EUR/m2 | 84 m2

central, Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan 2

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan, langa padurea Scrovistea, 10000 m2, deschidere mare 250 m lungime si 40 m, conducta de gaze langa teren, certificat de urbanism, curent si canalizare , la ultima casa, inainte de teren.Pret negociabil.

10,000 m2

Peris, Ilfov

Promovat
COMISION 0% Afacere de Succes cu Vad Excelent de Vanzare in Timisoara
9
2

Spatiu comercial cu 5 incaperi de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare o afacere in domeniul medical bine stabilita si profitabila, situata intr-o zona strategica din Timisoara. Aceasta este o oportunitate rara de a prelua un business cu o baza solida de clienti fideli si cu un potential ...

3200 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare Chitila centura
3

Teren de vanzare Chitila centura

Teren intravilan situat in zona de nord – vest a Bucurestiului cu acces facil la soseaia de centura Chitila Suprafata teren 26.000 mp Deschidere 53 m Utilitati:gaze,energie electrica Urbanism: destinatie industriala;POTmax 60%;CUT max volumetric 9;Hmax 20 m

26,000 m2

Chitila, Ilfov

Vanzare 4 camere, 80mp, 2 bai, Titan- 7 minute de metrou 1 Decembrie
3

Agentia Cristal Imobiliare va ofera un apartament de 4 camere in Titan, la 7 minute de metroul 1 Decembrie1918. Detalii imobil Compartimentare -decomandat Suprafata totala-80mp Etaj 4 din 4 Bloc 1974, anvelopat Apartamentul necesita renovare. Teva de gaz la etajul 4. Proximitate Grădinița nr. 211 ...

1350 EUR/m2 | 80 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Duplex modern 5 camere   120 mp utili  -  (lângă ESO) - construtie 2025
16
2

Duplex modern 5 camere 120 mp utili - (lângă ESO) - construtie 2025

Se vinde o casă tip duplex cu arhitectură modernă, situată la limita dintre Timișoara și Giroc, în apropierea benzinăriei ESO, cu acces rapid la mijloace de transport, școli, grădinițe, supermarketuri și alte puncte de interes. Imobilul are suprafață utilă de 120 mp și teren de 270 mp, fiind construit ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament renovat 2 camere ultracentral zona restaurant Matteo
7
5

Proprietar vand apartament 2 camere la etajul 3, confort 1, semidecomandat, in suprafata de 50mp, situat intr-un imobil ultracentral de 4 etaje. Apartamentul este impartit astfel: hol intrare, bucatarie, baie, living, dormitor, balcon. Acesta a fost renovat si au fost inlocuite instalatiile: electrica ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Apartament cu 2 camere Mobilata Militari Residence 72.900 Euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situata la etajul 3 in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Sergent Ilie Petre, nr. 84, cu o suprafata utila totala de 46 mpu. Pozitie: Situata pe strada Sergent Ilie Petre cu iesire foarte ...

1585 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

Casa individuala de vanzare cu teren de 320 mp in Sibiu zona Lupeni
5
1

Oferim spre vanzare casa individuala situata in Sibiu, zona Lupeni, amplasata pe un teren de 320 mp, ideala pentru locuit sau investitie. Proprietatea beneficiaza de o deschidere la strada de 8 ml si dispune de o suprafata construita de 127 mp, cu o suprafata utila de 79 mp. Terenul liber este de 193 ...

2152 EUR/m2 | 79 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Ap.2 camere - BLOC NOU FINALIZAT- Giroc, zona Eso - Etaj1 -48 mp - 1 loc parcare inclus- 95.000 euro
7

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere situat la limita dintre Timisoara si Giroc, in Zona Eso. Apartamentul are 48 mp utili, este situat la etajul 1, dispune de centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala, ferestre PVC cu geam tripan, gresie si faianta de cea mai buna calitate. Locuinta ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Vindem apartament 3 camere decomandat, Iasi, Dacia
10
3

Vindem apartament 3 camere decomandat, Iasi, Dacia

Apartament spațios, cu trei camere (două dormitoare + living open-space), dressing, baie mare cu geam și două balcoane mari (3,6 mp + logie 6 mp). Este liber și se poate vinde mobilat. Apartamentul este foarte bine compartimentat, situat langa Școala "George Coșbuc la etajul 4 din 4 cu pod. Locația ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

Dacia, Iasi, Iasi

Casă de vânzare în Mănăștur, județul Arad   proprietate spațioasă cu teren generos
5
1

Casă de vânzare în Mănăștur, județul Arad proprietate spațioasă cu teren generos

Se oferă spre vânzare o proprietate situată în localitatea Mănăștur, ideală pentru familie sau pentru cei care doresc liniște și spațiu verde. La numai 24 km de Arad, casa imbina perfect confortul vieții la curte cu proximitatea fata de Oras. Casa se predă complet mobilată și utilata, pregătită ...

664 EUR/m2 | 271 m2

Arad, Arad

Promovat
Casa tip Duplex - Giroc - mobilata si utilata - 190.000 Euro
19
5

Locuinta se afla intr-o zona linistita si sigura, ideala pentru familii, cu acces pietruit pana in fata casei. Este aproape de gradinita si scoala, avand acces facil catre Timisoara si centura rutiera. Compartimentarea include la parter o bucatarie inchisa cu insula si mobilier la comanda, electrocasnice ...

1881 EUR/m2 | 101 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament in vila - Finisaje premium - 2 camere
7
2

Apartament in vila - Finisaje premium - 2 camere

Apartamentul este situat in zona unitatii militare, intr-un imobil nou, tip vila, dispune de 2 camere, model open space, cu urmatoarea compartimentare: hol intrare, bucatarie open space cu livingul cu iesire pe terasa, dormitor, baie. Apartamenttul a fost conceput si realizat in asa fel incat sa reprezinte ...

1939 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Vand schimb casa langa București cu apartament in București casa langa Bucuresti, la 16 km de Bucure 1

Vand schimb casa langa București cu apartament in București casa langa Bucuresti, la 16 km de Bucure

Vand schimb inchiriez casa langa Bucuresti, la 16 km de la soseaua de centura. Teren: 1000 mp cu deschidere pe 2 strazi. Casa: 90 mp, 3 camere, cu posibilitate de a se ridica etaj. Vand schimb casa la 16 km de Bucuresti cu apartament in Bucuresti. Zona este virgina si se afla pe salba de lacuri Mostistea, ...

63 EUR/m2 | 1,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament modern cu 2 camere, 63 mp utili, Gradiste Arad
15

Apartament modern cu 2 camere, 63 mp utili, Gradiste Arad

Apartament cu 2 camere de vanzare in Arad, zona Gradiste. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Arad, zona Gradiste, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2010, structura caramida, material zidarie ...

1252 EUR/m2 | 63 m2

Gradiste, Arad, Arad

Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 2 - Mobilat si utilat - 1 loc parcare inclus- 86.800 euro negociabil
9

Se vinde apartament 2 camere, bloc nou, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii. Apartamentul are o suprafata utila de 49 mp si este compartimentat astfel: living+bucatarie open space, dormitor, hol, baie cu geam si balcon. In pretul apartamentului ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

vanzare ap 2 cam central (p-ta mica)
10
46

vanzare ap 2 cam central (p-ta mica)

vanzare un apartament cu 2 camere zona ultracentrala p-ta mica (mihai viteazul) S 76 mp construiti bloc in asociatie ,termopan, parchet gresie , faianta balcon inchis , geam la baie , incalzire centrala proprie gaz Apartamentul este compus din: 2 camere, hol, baie, bucatarie, debara, hol secundar. ...

1127 EUR/m2 | 62 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
Ap.2 camere-Bloc nou-Etaj 2-Giroc-Zona Eso-54 mp-decomandat-1 loc parcare-101.000 euro(TVA inclus)
7

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

vanzare spatiu p-ta catedralei
10
40

vanzare spatiu p-ta catedralei

vanzare spatiu in P-TA CATEDRALEI format din 4 camere lsi un grup sanitar la parter cu 2 intrari stradale si din curte cu intrare auto si cu 30 mp cota parte din teren si deasupra spatiului inca un apartament format din 3 camere baie bucatarie , gaz la usa apartamentul de deasupra este format pe ...

1092 EUR/m2 | 87 m2

Central, Arad, Arad

vanzare ap 3 cam ALFA
10
9

vanzare ap 3 cam ALFA

vanzare apartament 3 camere in ALFA et 4..4 bloc cu acoperis tigla compus din 2 dormitoare matrimoniale un living cu un balcon de 6 ml si o bucatarie foarte mare 2 bai incalzire centrala pe gaz, geamuri termopan Se vinde mobilata si utilata

900 EUR/m2 | 120 m2

Alfa, Arad, Arad

Salvează căutarea