Imobiliare

Promovat
Apartament 3 camere tip duplex cu parcare si boxa la Maurer Residence
20
1

Îți propun spre vânzare un apartament modern, luminos și foarte bine compartimentat, situat în complexul Maurer Residence, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Brașov. Proprietatea îmbină confortul unui cămin primitor cu avantajele unei investiții sigure, datorită poziționării excelente ...

2468 EUR/m2 | 77 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament  2 cam zona Liviu Rebreanu - Auchan TItan
5

Apartament 2 cam zona Liviu Rebreanu - Auchan TItan

Apartament 2 camere zona Liviu Rebreanu - Auchan TItan , etaj 3 din 4, conf 1, decomandat, supraf. 49 mp. an constructie 1973, bloc anvelopat, apartamentul are instaltaii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, usi noi, se vinde mobilat si utilat. Apartamentul nu are balcon. 14 ...

2041 EUR/m2 | 49 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
De Vanzare Casa  plus Teren 443 mp   Balotesti  Ilfov
17

De Vanzare Casa plus Teren 443 mp Balotesti Ilfov

OFERTA CU 0% COMISION PENTRU CUMPARATOR!! Vă propunem spre vânzare o casă individuala, modernă situată în Balotești, în complexul rezidențial Good Afternoon Residence, într-o zonă liniștită si o comunitate de calitate, la iesirea din Tunari, Dimieni cu acces facil către DN1, A3, Pipera și Tunari. Locuinta ...

1392 EUR/m2 | 143 m2

Balotesti, Ilfov

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala,  noua,  800mp teren , Horodnic de Sus
16
1

Casa individuala, noua, 800mp teren , Horodnic de Sus

Blitz va propune sa descoperiți o locuință modernă, construită inteligent și orientată spre eficiență și confort, aflată într-o zonă de interes tot mai mare – Horodnic de Sus , la doar câteva minute de Radauti. Această casă este ideală pentru cei care își doresc un stil de viață echilibrat, cu acces ...

558 EUR/m2 | 260 m2

Horodnic, Suceava

Promovat
Penthouse Aradului-3 Camere-Disponibil Imediat
19
1

Penthouse Aradului-3 Camere-Disponibil Imediat

Imomadax va prezinta spre vanzare direct de la dezvoltator un apartament tip penthouse situat la etajul 5/5 al unui bloc nou (2 lifturi) pozitionat ideal intre calea Aradului si calea Torontalului. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,aer conditionat,incalzire prin pardoseala cu termostate ...

2272 EUR/m2 | 81 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
7

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Teren Cluj intravilan
10
17

Teren Cluj intravilan

De vanzare teren Intravilan la 15 km de Cluj-Napoca in localitatea Chinteni (Feiurdeni) la iesirea spre lacurile de la Câmpenești . suprafața teren 1300 mp plus 300 cota din drumul privat. terenul este aproape de utilitati si este drum asfaltat din Cluj-Napoca pana langa teren. Autobuz CTP Cluj Napoca ...

1,300 m2

Chinteni, Cluj

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Ansamblu case insiruite , Radauti
10
1

Ansamblu case insiruite , Radauti

Blitz va propune o proprietate deosebită, situată într-o zonă liniștită din Radauti – o casă gândită pentru confortul unei familii moderne, dar și ca o investiție inteligentă pe termen lung. Detalii esențiale: Teren de 150 mp Construcție solidă, cu o suprafață utilă totală de 175 mp Regim de înălțime ...

731 EUR/m2 | 175 m2

Radauti, Suceava

Promovat
COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!
17
1

COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!

De vanzare apartament cu 3 camere, COMISION 0%, la etajul 1 intr un bloc cu LIFT, in bloc nou, in ORAS, langa mijloc de transport in comun, decomandat, 72 mp utili+balcon, vedere pe 2 parti, spatios, luminos, cu 2 bai, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, 2 LOCURI ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Duplex individual 5 camere - Mosnita Noua - zona Valery
4
7

Duplex individual 5 camere - Mosnita Noua - zona Valery

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua - zona Valery FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 310 mp. Anul constructiei este 2025, structura ...

1583 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa cu 10 camere, 550 mp utili, 10.000 mp teren, Zvoristea, Suceava
4
3

Blitz va ofera spre vanzare o proprietate excepțională, situată în liniștea și frumusețea naturii din Zvoristea. Această casă generoasă, cu o suprafață utilă de 550 mp, așteaptă să fie transformată în spațiul perfect pentru tine. Cu un interior la roșu, casa îți oferă libertatea de a-ți imagina și crea ...

455 EUR/m2 | 550 m2

Suceava, Suceava

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului
7

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului

De vanzare, apartament cu 1 camera, decomandat, situat la parter inalt cu balcon inchis in termopan si unit cu camera. Apartamentul este proaspat renovat, cu termopane, gresie, faianta, parchet, rulouri la geam, instalatie electrica si sanitara shimbate, centrala proprie, aer conditionat. Apartamentul ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan, strada Lunca Bisericii, in suprafata de 2500 mp  d = 24 m
8
13

Teren intravilan, strada Lunca Bisericii, in suprafata de 2500 mp d = 24 m

Teren intravilan, strada Lunca Bisericii, in suprafata de 2500 mp d = 24 m. Utilitati - gaze ,curent , canalizare,drum asfaltat.

2,500 m2

Sector 3, Bucuresti

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Garsoniera de vanzare zona UMT
3
3

Garsoniera de vanzare zona UMT

Vand garsoniera situata la etajul 3, mobilata si utilata cu o suprafata de 19 mp

UMT, Timisoara, Timis

Teren intravilan de vanzare in SIMILA
2

Teren intravilan de vanzare in SIMILA

Vând teren intravilan in suprafață de 8147mp situata pe Strada Camelie, in spatele scolii, din sat Simila Comuna Zorleni Terenul deține acces stradal pe 3 laturi si se afla in zona de construcții rezidențiale. Acte cadastrale si impozit la zi. Acces facil la utilitățile: curent, apă,catv etc. Se vinde ...

8,147 m2

Simila, Vaslui

Promovat
BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare
9

BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2024, integral din caramida, la etajul 2, cu o suprafata utila de 48 mp, cu incalzire prin pardoseala, se vinde cum se vede in poze, loc de parcare inclus, pret 95.000 euro. Zona BRAYTIM Tel. 0734744765

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
17

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa smart | Finisaje premium | Singur in curte | 5 camere | 648mp teren
10

Proprietar vând casă individuală smart, finalizată în 2021, situată în Sânpetru strada Verii, cu acces din str. George Coșbuc sau str. Speranței. Zonă foarte liniștită, trafic redus, vecini discreți și civilizați. Stradă individuală, acces pe drum asfaltat (zona este în continuă dezvoltare). Este ...

3035 EUR/m2 | 115 m2

Anotimpurilor, Brasov, Brasov

Teren intravilan 50 euro m2  craiova 4

Teren intravilan 50 euro m2 craiova

2000 m2 intravilan parcelabil

Craiova, Dolj

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...