Imobiliare

Promovat
Săbăreni, casă nouă tip parter, cu pod mansardabil
14

Săbăreni, casă nouă tip parter, cu pod mansardabil

La 12 km de Bucuresti, În partea NV, cu acces prin Chitila, prin Militari sau din A1 si A0, în localitatea Săbăreni, într-o zonă rezidențială nouă, ferită de traficul rutier. Casă din cărămidă, cu structura de rezistență din beton armat, cu placă si peste parter, cu podul înalt, luminos, mansardabil. ...

1233 EUR/m2 | 120 m2

Sabareni, Giurgiu

Promovat
Teren 1.15 HA lângă Autostrada – Nădlac | clădiri+utilități
7

Teren 1.15 HA lângă Autostrada – Nădlac | clădiri+utilități

Vă propunem spre vânzare o proprietate cu potențial investițional ridicat, situată strategic în Nădlac, într-o zonă cu acces excelent la infrastructura rutieră și la frontiera cu Ungaria. PREȚ DE VÂNZARE: 160.000 € | COMISION 0% pentru cumpărător Locație strategică: lângă DN7, aproape de urcarea pe ...

64 EUR/m2 | 2,500 m2

vest, Nadlac, Arad

Promovat
Casă modernă, ultrafinisată, cu grădină -  str. Sandulesti
20

Casă modernă, ultrafinisată, cu grădină - str. Sandulesti

Vă propunem spre vânzare o proprietate modernă situată pe strada Liviu Cigareanu, o stradă liniștită derivată din strada Sândulești, la doar câteva minute de mers pe jos de Piața Romană, una dintre cele mai bine deservite zone ale orașului. În imediata apropiere se găsesc magazine, bănci, restaurante, ...

2323 EUR/m2 | 155 m2

Central, Turda, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere decomandat Dambovita vedere pe doua parti etaj 3 amenajat centrala proprie
15
1

Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere/ Mobilat și utilat / Etaj 4/ Zona Dâmbu
10

Apartament 3 camere/ Mobilat și utilat / Etaj 4/ Zona Dâmbu

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat pe strada Petru Dobra, o zonă liniștită cu toate obiectivele de interes în apropiere. Imobilul se află la etajul 4, într-un bloc cu 4 etaje, fără probleme de infiltrație. Comapartimentare: - Living; - 2 dormitoare; - Bucătărie; - ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

Targu Mures, Mures

Teren extravilan in Oradea
8
42

Teren extravilan in Oradea

Teren extravilan in Oradea, zona Paleu, front la drum 47 m, pret 3 euro mp.Terenul este lucrat. Suprafata totala: 10900, Front stradal: 47. Pret 34000 euro

10,900 m2

Oncea, Oradea, Bihor

teren de vanzare 1

teren de vanzare

teren de vanzare sat Smeura com Mosoaia 950 de metri pătrați, situat la 50 de metri de șoseaua principala.Terenul este ideal pentru construirea unei case are la marginea proprietatii apa,curentul ,canalul .Este o zona linistita înconjurat de natura.

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu   Faleza Nord
8
5

Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu Faleza Nord

Vand Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu Faleza Nord Imobil P + 3 + acoperis si tabla, vila a fost construita sub atenta supraveghere a doi dintre actualii proprietari. Etaj: 2 3 Stare: gata de utilizare Tip proprietate: locuință utilizată Forma de proprietate: drept de proprietate Liber ...

2907 EUR/m2 | 99 m2

Delfinariu, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 51.900 Euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Tineetului, nr. 24, in Militari Residence. Apartamentul se afla la demisol intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2018 cu o suprafata totala de 35 mpu. Imobilul este ...

1622 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat Utilat, Militari Residence, 69.900 euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Orhideelor, nr. 24, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 2 in bloc cu 5 etaje, construit in 2018 cu o suprafata de aproximativ 66 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 ...

1059 EUR/m2 | 66 m2

Chiajna, Ilfov

Schimb casa de vacanta în bodrogu vechi, rezervația naturală lunca Mureșului
8
28

Schimb casă de vacanță în bodrogu vechi , judetul Arad,2300 mp,sute de pomi fructiferi, zonă liniștită,ideală pentru pescuit și drumeții cu similar în zona Lugoj, Buziaș, Timișoara...unde se pot creste albine

800 EUR/m2 | 50 m2

Bodrogu Vechi, Arad

Decomandat 3camere ,2 bai Balcon mare,foarte calduris
10
2

Decomandat 3camere ,2 bai Balcon mare,foarte calduris

Vand sau schimb cu :casa,hala,spatiu in Bacau - Apartament 67 Mp utili -bun spatios decomandat Semimobilat Cu 2Bai - 2spatii depozitare Balcon generos Centrala cu condensare nouă Calorifere fontă Etc Foarte eficient energetic ! Exclus oportunistilor Daniel -

1119 EUR/m2 | 67 m2

Bacau, Bacau

Schimb apartament 3 camere Arad cu similar Timișoara 7

Schimb apartament 3 camere Arad cu similar Timișoara

Schimb apartament 88 mp, etajul 2 din 4, 3 camere , două balcoane închise cu geamuri termopan ,baie,wc de serviciu, încălzire centrală proprie, geamuri termopane, parcare auto.Arad cu similar Timișoara s au o casa la periferie

1136 EUR/m2 | 88 m2

Confectii, Arad, Arad

Apartament 2 camere Mobilat Utilat Militari Residence 72.500 Euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat la etajul 5 intr un bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr 56, cu o suprafata utila totala de 47 mpu. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor, nr. 56, bl. 1 cu iesire foarte ...

1543 EUR/m2 | 47 m2

Chiajna, Ilfov

Teren extravilan Bretea Strei 7

Teren extravilan Bretea Strei

Vând un teren extravilan, în suprafață de 4658 mp, parcela 123 18 și un teren în suprafață de 14390 mp extravilan, parcela 379 34 . Tel * * Terenul cel Mare este situat pe partea dreapta cum vi de la Hațeg spre Simeria, între sosea și terenul meu mai este un teren. Terenul mai mic este peste calea ...

Bretea Streiului, Hunedoara

Teren intravilan Podei
2
2

Teren intravilan Podei

Vând teren intravilan industrial in suprafata de 5000 mp, situat în zona ieșire de pe centura ocolitoare Alba Iulia, pe partea dreapta, înspre Cluj. Deschiderea la drum este de 54 mp, 10 eur mp. * *

Alba Iulia, Alba

Apartament 2 camere MILITARI RESIDENCE 72.500 Euro
11

Apartament 2 camere MILITARI RESIDENCE 72.500 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere , situat pe strada Rezervelor, nr. 56, la etajul 5 al unui bloc cu 7 etaje. Apartamentul are o suprafata totala 50 mp, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE pune la dispozitia ...

1543 EUR/m2 | 47 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata Utilata Militari Residence 50.900 euro
5

Garsoniera mobilata Utilata Militari Residence 50.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Weiner Palada, nr. 12, bl.2 la 3 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la parter, dispunand de o suprafata de 28 mpu. Garsoniera este complet mobilata si utilata. Blocul este prevazut ...

1818 EUR/m2 | 28 m2

Chiajna, Ilfov

Teren de vânzare
7
6

Teren de vânzare

Vând teren în sat Mânăstioara, comuna Uliești, nr.171, la șoseaua principală, având deschidere de 17 m, in suprafață de 2500 m, intravilan. Pe teren se regăsește un imobil demolabil, racordat la rețeaua de electricitate, un puț si pomi fructiferi. Persoana de contact:Marin -

Manastioara, Dambovita

Garsoniera mobilata Militari Residence 49.900 euro
15

Garsoniera mobilata Militari Residence 49.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera situata pe strada Rezervelor, nr. 54, in Militari Residence. Este situata la demisol avand o suprafata de 36 mp. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 Militari Residence pe strada Rezervelor. In apropierea apartamentului ...

1468 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Casa de Vinzare in Tecuci
8
20

Casa de Vinzare in Tecuci

Vind proprietate in Tecuci. Fund Plt Stocescu 15B Galati. Parter +masarda,la parter 2 dormitoare, sufragerie, hol, bucatarie, baie si o terasa .Toate curate si mobilate se poate locui. Masarda se poate amenaja dupa cum doreste noul proprietar. Construibil 140mp,cu suprafata de 300mp+ teren.Casa izolata, ...

786 EUR/m2 | 140 m2

Tecuci, Galati

Promovat
casă și teren Hemeiuș jud. Bacău
10
1

casă și teren Hemeiuș jud. Bacău

Casa are 250 mp utili, distribuită pe un singur nivel, compusă din living cu extindere (luminoar), 3 dormitoare, 2 băi (una cu cadă, una cu duș) din care una în suită cu dormitorul matrimonial care are și un dressing, două bucătării (una rustică cu sobă), 2 camere cu destinația de magazie, beci mare, ...

680 EUR/m2 | 250 m2

Hemeius, Bacau

Garsoniera mobilata Militari Residence 54.000 euro cu loc de parcare
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera mobilata si utilata. Este situata la etajul 5 din 5 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Weiner Palada, nr. 6, cu o suprafata totala de 35 mp. Se vinde exact ca in poze si cu loc de parcare intabulat. Pozitie: Situata ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Proprietate cu potențial investițional   casă + teren generos 2.700 mp
6
2

Proprietate cu potențial investițional casă + teren generos 2.700 mp

Casă de vânzare cu teren generos - Șerbănești, jud. Suceava. Se oferă spre vânzare casă în stare bună, cu toate utilitățile necesare, ideală atât pentru locuire permanentă, cât și ca reședință de vacanță, într-o zonă liniștită, perfectă pentru relaxare alături de cei dragi. Suprafață casă: ...

467 EUR/m2 | 75 m2

Serbanesti, Suceava

Salvează căutarea