Apartament de vanzare in Piata Sudului
6
29

Apartament de vanzare in Piata Sudului

Oferim spre vanzare apartament de 2 camere in zona Piata Sudului,este situat la 400m de metrou.Este decomandat complet mobilat si utilat.Lidl Profi vis-a-vis.Statia de STB este in apropiere.Este o zona bine conectata.Are o suprafata de 51mp situata la etajul 4.

1431 EUR/m2 | 51 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere – Bulevardul Traian, zona H-uri – Etaj 1
6
1

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 1 al unui imobil cu 10 nivele, amplasat pe Bulevardul Traian, în municipiul Piatra Neamț. Suprafețe: Suprafață utilă: 62,6 mp Balcon: 4,3 mp Suprafață totală apartament : 66,9 mp Caracteristici și ...

1121 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere zona Iulius Mall, Unirii!
10
1

Apartament 2 camere zona Iulius Mall, Unirii!

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Gheorgheni, zona strazii Unirii. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - ...

3265 EUR/m2 | 49 m2

gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Teren si casa de vanzare in Provita de Sus
5
2

Teren si casa de vanzare in Provita de Sus

De vânzare teren și casă batrâneasca. Ideal pentru relaxare, liniște și aer curat. Localizare: Localitatea Provița de Sus, sat Valea Bradului, judet Prahova Teren: - Suprafață: 1.500 mp - Deschidere 20 metri - Preț: 45.000 Euro Descriere: Accesul se face foarte usor, pe drum asfaltat pana la poartă. Vecinătăți: ...

1,500 m2

PROVITA DE SUS, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Berceni   Piata Resita
8
37

Apartament 2 camere Berceni Piata Resita

Berceni Piata Resita , parter din 4 , bloc anvelopat , confort 2 , termopan , faianta si gresie in baie si in bucatarie , parchet in camere , usa metalica , loc de parcare , piata si magazine in imediata apropiere , statie Stb langa bloc , 15 minute pana la metrou Piata Sudului .

1689 EUR/m2 | 37 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro  mp 1

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro mp

Comision 0, direct de la proprietar Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Dumbrăvița, pe Strada Speranței nr. 3, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către principalele artere. Utilitati: apa, curent, gaz Detalii teren: Suprafață totală: 1 930 mp Teren intravilan pe care se ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 62 mp utili, etaj 7, Sovata , Decebal-Dacia, Oradea.
18

Apartament spectaculos cu panoramă superbă spre Crișul Repede tip C mare, Sovata, Oradea Există apartamente frumoase, iar apoi există apartamente care îți schimbă starea în fiecare zi prin lumină, spațiu și priveliște. Acesta este unul dintre ele. Situat chiar pe malul Crișului Repede, într-un bloc ...

1573 EUR/m2 | 62 m2

Decebal-Dacia, Oradea, Bihor

Garsoniera de vanzare in zona Aradului
3
8

Garsoniera de vanzare in zona Aradului

Se vinde garsoniera in zona Aradului, la etajul 2,avand o suprafata de 37 mp,se vinde utilata si mobilata exact cum se vede si in poze. Zona in care se afla ofera acces la mijloace de transport in comun,magazine,farmacii,terase,restaurante,etc. Daca sunteti interesati,sunati la nr de telelfon afisat ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Alba Iulia
3
2

Garsoniera de vanzare in zona Alba Iulia

Ofer spre vanzare garsoniera mobilata si utilata complet in sector 3 zona Piata Alba Iulia . Imobilul are o suprafta de 35 mp , etaj 5 an constructie 1985.

1657 EUR/m2 | 35 m2

Piata+Alba+Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietate com.Girov, cadru natural si relaxant, compusa din casa, anexe si 8800 mp teren
10
1

PROPRIETATE CU POTENȚIAL DE DEZVOLTARE AGRICOL, POMICOL, VITICOL, COM. GIROV, ÎN CADRU NATURAL ȘI RELAXANT, COMPUSĂ DIN CASĂ, ANEXE ȘI 8.800 MP TEREN, 270.000 EURO Iubitorilor de natură, liniște, susur de apă, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această frumoasă proprietate ...

934 EUR/m2 | 289 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Vila superba de vanzare langa Castel Transilvania
20

Vila superba de vanzare langa Castel Transilvania

Va propunem spre vanzare o casa individuala, construita in anul 2011, cu regim de inaltime Demisol + Parter + Mansarda, avand o suprafata utila de 194 mp si o suprafata construita de 293 mp. Proprietatea este compartimentata eficient, oferind spatii generoase si bine organizate: Parter: bull; Living ...

1959 EUR/m2 | 194 m2

periferie, Baia Mare, Maramures

jilava Sabarului
4
2

jilava Sabarului

vand teren linga centura jilavei Strada Sabarului. DIRECT DE LA PROPRIETAR. 1825 mp deschidere 87 m . foarte aproape de Bucuresti Utilități, Certificat urbanism de Construire Hala Depozit. FACTURABILA

1,825 m2

Jilava, Ilfov

Apartamen 2 camere Brazda
2
2

Apartamen 2 camere Brazda

Persoana fizica , vând apartament 2 camere parter situat in Brazda lui Novac,zona complex Novaci.Imobilul are o suprafață utilă de 45 mp ,este din cărămidă pe cadre de beton armat,parchet masiv stejar , călduros ,luminos ,încălzire termoficare. Este compartimentat eficient ,oferind un potențial excelent ...

2000 EUR/m2 | 45 m2

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj

Teren extravilan
1
7

Teren extravilan

Vând teren extravilan comuna Breasta, 14700 metri pătrați o parcela, fostele vii de la breasta, se poate planta pomi fructiferi, arabil sau panouri solare, etc viță de vie sau arabil, situat la 70 metri de drumul județean, propietar fără cadastru,se poate face precontract la notar , variante auto, 4 ...

14,700 m2

Breasta, Dolj

Promovat
Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun
12
29

Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun

CASĂ + ANEXĂ + TEREN 3506 MP, LA 10 MINUTE DE ORAȘ, ÎN CADRU NATURAL DE VIS, COM. AL. CEL BUN, 65.000 EURO UȘOR NEG Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE ...

783 EUR/m2 | 83 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere Lipovei decomandat amenajat modern centrala proprie langa Piata Noua
8

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Lipovei,langa Piata Noua. Apartamentul se afla la parter inalt, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Avand o suprafata utila de 61 mp, apartamentul este compus din 3 camere, 2 bai(baia mare cu aerisire naturala), o bucatarie si ...

1959 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietate de exceptie,oaza de confort-Vila mobilata si utilata,plus anexa si teren,mun.P.Neamt
20
3

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE, OAZĂ DE CONFORT ȘI VIBE DE ACASĂ VILĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN MUN. PIATRA NEAMȚ, 340.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție ...

1111 EUR/m2 | 306 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament 2 camere
5
1

Vand apartament 2 camere

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 2, strada Bucuresti, bl.211. Zona linistita la 1 minut de piata centrala. Apartamentrul este mobilat, izolat exterior, are centrala termica pe gaz, aer conditionat, usa metalica, termopane. Mai multe detalii la telefon. ...

1429 EUR/m2 | 35 m2

Alexandria, Teleorman

Garsoniera in zona Lujerului de vanzare
6
19

Garsoniera in zona Lujerului de vanzare

Garsoniera in zona lujerului in proximitatea metroului la doar 7 minute de mers pe jos. In apropierea ei se regasesc mai multe magazine si mijloace de transport. Se afla intr-o zona foarte linisita si frumoasa Este situata la etajul 5. Dispune de asemenea de loc de parcare. Blocul dispune de lift. Aceasta ...

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Biserica Catolica
18
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Biserica Catolica

APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJUL 1, ZONA BISERICA CATOLICA , 76.000 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 2 camere, cu o structură decomandată, amplasat în zona centrală din Piatra Neamț, la etajul ...

1652 EUR/m2 | 46 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Militari-Preciziei | 3 Camere | 91.3 mp | Bloc Nou | Finalizat  | Comision 0
11

Militari-Preciziei | 3 Camere | 91.3 mp | Bloc Nou | Finalizat | Comision 0

Va prezint un apartament cu trei camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 91.3 mp, cu logie avand suprafata de 10 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 8.1 mp, situat la etajul 10, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare ...

1850 EUR/m2 | 81 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Teren de vanzare

Teren de vanzare

Vand teren în Lăpușel în pomărie in spate la ZVUNEROM(vis-vis de cabana 2 VEVERIȚE) si altul la iesirea din pomărie

2,700 m2

Lapusel, Maramures

Promovat
Apartament la cheie cu 4 camere decomandate,boxa,loc parcare,etaj 2, zona Al.28-Maratei
18
5

APARTAMENT LA CHEIE, CU 4 CAMERE DECOMANDATE CU BOXĂ ȘI LOC DE PARCARE, SITUAT LA ETAJUL 2, ZONA AL.28, MĂRĂȚEI, 120.000 EURO Dacă vă doriți o investiție sigură și inteligentă pentru viitorul dumneavoastră, FORTUNA IMOBILIARE vă propune acest imobil situat in prima parte a cartierului Mărăței - zona ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate de suflet-casa mobilata si utilata,plus anexa,beci,garaj si teren, Com Zanesti
18
1

PROPRIETATE DE SUFLET, OAZĂ DE CONFORT ȘI LINIȘTE CASĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ, BECI, GARAJ ȘI TEREN, ÎN COM. ZĂNEȘTI, 140.000 EURO Celor care își doresc o schimbare a stilului de viață, să descopere rutine noi și obiceiuri mai sănătoase, dar să-și mențină facilitățile urbane, beneficiind ...

473 EUR/m2 | 296 m2

Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea