Apartament 2 camere, 62 mp utili, etaj 7, Sovata , Decebal-Dacia, Oradea.

97 500 EUR negociabil 1573 EUR/m2
Valabil din 5/20/2026 10:47:11 AM
Specificații
Suprafata utila
62 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1980
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Disponibilitate proprietate
imediat
Destinatie
Birouri, Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Betonate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Descriere
Apartament spectaculos cu panoramă superbă spre Crișul Repede tip C mare, Sovata, Oradea

Există apartamente frumoase, iar apoi există apartamente care îți schimbă starea în fiecare zi prin lumină, spațiu și priveliște. Acesta este unul dintre ele.

Situat chiar pe malul Crișului Repede, într-un bloc tip C apreciat pentru compartimentarea generoasă și construcția solidă, apartamentul oferă una dintre cele mai frumoase perspective deschise din zonă: mult cer, luciul apei, verdeață și panorama largă asupra orașului, fără ca vederea să fie obturată de alte clădiri.

Din aproape fiecare încăpere se vede apa și lumina care se schimbă superb pe parcursul zilei, iar seara orașul capătă o atmosferă aparte privit de la etajul 7.

Localizare excelentă strada Sovata.
62 mp utili
Etaj 7 din 10 lift