Imobiliare

Promovat
Teren intravilan | utilitati | Sanpetru | 500 mp
11

Teren intravilan | utilitati | Sanpetru | 500 mp

Teren intravilan 500 mp, Sanpetru ndash; pozitie premium la baza Dealului Lempes Propunem spre vanzare un teren intravilan de 500 mp situat in Sanpetru, una dintre cele mai cautate localitati din zona metropolitana Brasov pentru dezvoltare rezidentiala. Terenul beneficiaza de documentatie urbanistica ...

500 m2

Sanpetru, Brasov

Promovat
Teren Intravilan 698mp | SAD | Ghiroda | COM 0%
5

Teren Intravilan 698mp | SAD | Ghiroda | COM 0%

District Real Estate va propune spre vanzare o parcela de teren intravilan SAD. Parcela este situata in Ghiroda intr-o zona in dezvoltare. Terenul este pretabil pentru constructii comerciale, birouri precum si alte activitati econimice si ofera o suprafata de 700mp Utilitatile sunt in fata parcelei. ...

698 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Apartament 3 camere în Mangalia , 600 m până la plajă
8
10

Apartament 3 camere în Mangalia , 600 m până la plajă

Apartament cu 3 camere de vânzare în Mangalia , ultracentral. Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele,situat central în orașul Mangalia. Proprietatea se află la doar 600 m de plajă, cu supermarketuri și stațiunile turistice și faleză în imediata ...

1255 EUR/m2 | 55 m2

Mangalia, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere renovat complet | Mobilat | Parcare | Cugir
7

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Cugir, într-o zonă foarte liniștită și apreciată, ideală pentru locuit. Apartamentul are o suprafață utilă de 46,21 mp și este situat la etajul 3 din 4, oferind confort, lumină naturală și o compartimentare practică. Compartimentare: * ...

1021 EUR/m2 | 47 m2

Cugir, Alba

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan
1
10

Teren intravilan

Proprietar vand teren intravilan cu o suprafață de 2500mp ,deschidere 33m,la aproximativ 500 m de DN5,în com Calugareni sat Uzunu jur giurgiu,pe teren este tornata si o fundație pt casa,se poate vinde si mai putin.pt detalii 0726431507

2,500 m2

Calugareni, Giurgiu

proprietar ap doua camere confort 1
5
4

proprietar ap doua camere confort 1

proprietar, de vânzare apartament cu două camere confort 1, spațios, semidecomandat etajul 3. Două holuri, bucătărie mare cu debara , balcon mare cu lungime de 4m. Are centrala termica , parchet laminat, geamuri termopan, proaspăt igienizat în totalitate . Zona foarte bună cu magazine , parc. Cartier ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Lugoj, Timis

Vilă Smart Home. Cu panouri solare, 4 dormitoare, birou și saună.
20
1

Vila Smart Home de vânzare oferită de BLITZ are o suprafață construită 437,54 mp și o suprafața utilă de 323 mp utili, pe un teren de 540 mp, amplasată în complexul exclusivist de 4 vile Bellevue. Casa a fost finalizată în 2024, cu regim S+P+E, și include un living spațios, birou, bucătărie deschisă ...

2433 EUR/m2 | 323 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Extravilan agricol în asociatie

Extravilan agricol în asociatie

Nuci-10.000mp,teren agricol,îm exploatare la asociatie!Preț 10 mp

10,000 m2

Nuci, Ilfov

Promovat
Teren de vanzare*Gradistea
15
7

Teren de vanzare*Gradistea

Va prezentam un teren de vanzare aflat in com. Gradistea, jud. Ilfov pe str. Orhideelor nr. 5. Teren intravilan, suprafata 900 mp, deschidere 14m, in apropierea Lacului Caldarusani. Terenul beneficiaza de acces la toate utilitatile necesare: electricitate, gaze naturale, canalizare, apa. Langa acest ...

900 m2

Gradistea, Ilfov

Promovat
Zona Aradului! Despartit prin Garaj!
10
4

Zona Aradului! Despartit prin Garaj!

Vă propunem spre vânzare un 1 2 duplex modern, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara zona Aradului, aproape de puncte de interes și cu acces rapid către centrul orașului. Caracteristici imobil: Regim de înălțime: Parter + Etaj An finalizare: 2025 Suprafață utilă: 171 mp Terasă: ...

2041 EUR/m2 | 171 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Mamaia, Dorna, DUPLEX P+1, mobilat, gaze,
20

Mamaia, Dorna, DUPLEX P+1, mobilat, gaze,

(cod7526) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, in MAMAIA, vis a vis de Dorna, DUPLEX P+1, desfasurat astfel: PARTER compus din living foarte generos, baie si bucatarie inchisa, ETAJUL compus din 2 dormitoare, baie, hol si balcon. Se vinde mobilat si utilat complet cu mobila ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Mamaia, Constanta

Promovat
Teren intravilan 647mp in municipiul Brasov
4
3

Teren intravilan 647mp in municipiul Brasov

Alfa Invest va ofera la vanzare o parcela de 647 mp, situata intr-o zona in expansiune la marginea Brasovului, mai exact in Cartier Stupini, apropiere de Hanul din Ardeal. Terenul este arabil intravilan si dispune de extras CF, certificat de urbanism pentru cladiri P+2. Se preteaza pentru investitie, ...

647 m2

Brasov, Brasov

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandate zona Abator
6
1

Apartament 3 camere decomandate zona Abator

cod VA 42558 Va propunem spre achizitie Apartament 3 camere decomandate zona Abator avand o suprafata de 65mp,situat la etajul 3 4,imbunatatiri,2 grupuri sanitare,cadastru,intabulare,se vinde mobilat la pretul de 120000 euro.Ptr mai multe detalii apelati la 0752194792

1846 EUR/m2 | 65 m2

Abator, Constanta, Constanta

Birou CENTRAL de vanzare, cu chirias, randament anual de 7% la Euro
7
19

Birou de vanzare Str. Avram Iancu nr 48A. Spatiul este disponibil la vanzare la pretul de 34900 Euro, inchiriat, cu randament anual de 7% la Euro.

1939 EUR/m2 | 18 m2

Brasov, Brasov

Vanzari teren Piscu-Ciolpani If.
8
2

Vanzari teren Piscu-Ciolpani If.

Vând teren intravilan 1909m lângă pădure, Poiana Florilor sat Piscu-Ciolpani if. . Preț 45 euro metrul. Zonă în dezvoltare apa, canal, 30 min de București. Tel. .

Piscu, Ilfov

Apartament 2 camere in Oltenița , Bld Mărășești, Bl.Z19, parter
7
7

Vând apartament 2 camere cu suprafață utilă 43 mp. Are toate utilitățile . Centrala proprie pe gaz , geamuri termopan, ușa metalică intrare, interfon, parchet, gresie și faianță. Acte la zi. Nu se vinde in rate.

1047 EUR/m2 | 43 m2

Oltenita, Calarasi

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera moderna in zona Carpatilor-Metrom
6
1

Garsoniera moderna in zona Carpatilor-Metrom

Alfa Invest va ofera la vanzare o garsoniera decomandata, transformata din camera, cu suprafata de 21 mp, in zona zona Carpatilor-Metrom, la etaj 1 in bloc izolat. Garsoniera a fost recent zugravita si detine centrala termica de bloc, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilata. In apropiere avem ...

2238 EUR/m2 | 21 m2

Astra, Brasov, Brasov

Spatiu de vanzare CENTRAL - Boxa, Spatiu depozitare, atelier sau birou
2
20

Spatiu de inchiriat sau vanzare CENTRAL - Birou, Boxa, Spatiu depozitare sau atelier Str Avram Iancu 48A Spatiul este disponibil si spre inchiriere la pretul de 149 Euro.

1695 EUR/m2 | 20 m2

Central, Brasov, Brasov

Vand teren intravilan
4
43

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan, suprafata de 2527mo din care: 200mp curti constructii, situat in loc. Bascov, sat Prislopul Mic, Aleea Constantinescu, in apropierea parcului de aventura "La Liane". Pretabil pentru casa de vacanta, cabana.

Prislopu Mic, Arges

Apartament smart 2 camere utilat in mijlocul naturii Brasov Tampa Gardens
5
7

La poalele muntelui Tampa, in mijlocul naturii, la doar 5 minute de centrul Brasovului, intr-o locatie senzationala, in cadrul ansamblului rezidential Tampa Gardens. Imobilul beneficiaza de o locatie unica in cadrul complexului (etaj 4 12). Cu o terasa generoasa, pe colt, acum poti sa te relaxezi in ...

1989 EUR/m2 | 98 m2

Racadau, Brasov, Brasov

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 2 camere de  vanzare in zona Berceni aproape de metrou
4
55

apartament cu 2 camere de vanzare in zona Berceni aproape de metrou

Ofer spre vanzare apartament cu doua camere in zona Berceni aproape de metrou. Apartament situat intr-o zona linistita,la doar 5 minute de mers pe jos de metrou,bloc construit in anul 2010, dispune de o suprafata totala de 50 mp,etaj 6 10.,bloc cu lift. In zona se regasesc mai multe spatii comerciale ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea