Promovat
Duplex elegant | 4 camere | 3 bai | zid dublu | Mosnita Noua
19
2

Cauti o locuinta premium intr-o zona foarte bine cotata, linistita si sigura, cu acces rapid catre punctele principale ale orasului? Evand Homes va prezinta spre vanzare in exclusivitate un duplex deosebit cu 4 camere si 3 bai, situat in localitatea Mosnita, Cartier Serena 1, cu acces facil catre toate ...

1915 EUR/m2 | 112 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Proprietate de vanzare cu suprafata de 104 mpu Centrul Istoric Sibiu
14
2

Imobil de vanzare, cu o suprafata utila de 104 mpu, format din 2 proprietati: apartamentul de la parter are 80 mpu si include 3 camere decomandate, bucatarie, baie si grup sanitar, iar garsoniera de la subsol are 24 mpu si dispune de o camera cu chicineta si baie. Proprietatea ...

2288 EUR/m2 | 104 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Vand spatiu comercial
5
1

Vand spatiu comercial

spațiu comercial 28 mp cu vad interns , zona halelor centrale , utilat cu aer condiționat , alarmă , camere de supraveghere posibilitate de preluare afacere .

393 EUR/m2 | 28 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Casa de Vanzare Oestii-Arges
18
1

Casa de Vanzare Oestii-Arges

Agenția Imobiliară, lider în reprezentarea exclusivă asistată de AI, prezintă spre vânzare această proprietate remarcabilă…” ​De vânzare: Proprietate individuală în Oeștii Ungureni, Comuna Corbeni ​Vă propunem spre vânzare o casă spațioasă, racordată la toate utilitățile, situată într-o zonă liniștită ...

400 EUR/m2 | 160 m2

Corbeni, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Garii, aflat la etajul 8, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1979, structura beton, material ...

1870 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare
8
3

Casa de vanzare

Vila de vanzare, cu o suprafata utila de 245 m2, curte 1470 m2 imprejmuita cu panouri de gard zincat, iar pe fata gard de piatra cu panouri de fier forjat, 2 terase deschise imense (11 2,5) la parter si etaj, cu vedere impresionanta catre padure si lac. Casa are o fundatie de 2 m, cu o crama generoasa ...

667 EUR/m2 | 300 m2

Babadag, Tulcea

Centrul Istoric sp 259 mp 2 chiriași trafic intens pietonal
15

Centrul Istoric sp 259 mp 2 chiriași trafic intens pietonal

Imobiliar Expert Grup va propune spre vânzare spațiu comercial in suprafață de 259 mp situat in Centrul Istoric. Spațiul este compus din 2 chiriași. Clădirea este construită in 1859 Chiria cumulată este de 7.000 euro+TVA si creste in fiecare an. Contractele de inchirirere sunt pe o perioada de 5 a ...

3220 EUR/m2 | 295 m2

Sector 3, Bucuresti

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15
2

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 2 camere Cismigiu
7
22

Vanzare apartament 2 camere Cismigiu

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe la doar cateva minute de Parcul Cismigiu. Apartamentul are o compartimentare de tip decomandat si o suprafata interioara de 50mp .beneficiaza de centrala termica de apartament, aer conditionat si parchetul original, restul apartamentului ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Vand casa in Giarmata Mare
7
9

Vand casa in Giarmata Mare

Proprietar, vand casa cu teren in Giarmata Mare.Casa are suprafata construita de 198 mp, teren 1348 mp,situata central pe 2 fronturi stradale asfaltate.Casa are acoperis tigla metalica,izolata termic, detine clima , centrala termica, geamuri , usi termopan, 3 sobe teracota functionale.Casa dispune de ...

884 EUR/m2 | 198 m2

Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 2 bai tip PC zona Decebal Dacia
10
1

Apartament cu 3 camere si 2 bai tip PC zona Decebal Dacia

De vânzare apartament mobilat si utilat complet , într-o zonă liniștită și aproape de centru centre comerciale scoli, grădinițe , 2 minute de malul crisului, pe strada Lisabonei cu 3 camere 2 bai și 2 balcoane et 3 din 4 doar două apartamente pe etaj! Apartamentul a fost renovat in totalitate instalația ...

1942 EUR/m2 | 71 m2

Splaiul Crișanei, Oradea, Bihor

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

Garsoniera in Pollux Residence, mobilata, Utilata, 48.900 Euro
14

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera , situata pe strada I.L Caragiale, nr.72 in Pollux Residence. Garsoniera se afla la demisol inalt echivalent parter intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 30 mpu ( inclusiv ...

1630 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE
6

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Vanzare Apartament 2 camere zona Obor
5
30

Vanzare Apartament 2 camere zona Obor

Se ofera un apartament de 2 camere spre vanzare in zona obor. Se afla la o distanta foarte mica de piata Obor. Dispune de 50mp2. Etaj intermediar. Bloc mixt. Blocul este fara risc seismic. Pentru o vizionare ne puteti contacta telefonic.

1440 EUR/m2 | 50 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte   zona Balcescu
7
13

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte zona Balcescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, tip Penthouse, su 100 mp plus terasa de 40 mp, situat la etajul 4 din 5, constructie dupa 2000, loc de parcare in curte, mobilat, zona Balcescu. Pret: 199000 euro Tel: 0736170308

1990 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vand 4200 mp teren intravilan in comuna Salcuta, jud. Dolj
5
4

Vand 4200 mp teren intravilan in comuna Salcuta, jud. Dolj

Vand 4200 mp teren intravilan in comuna Salcuta, jud. Dolj (la 37 km de Craiova, pe soseaua recent modernizata Craiova Cetate [DJ 552]). Amplasamentul proprietatii se poate vedea din fotografiile anexate: se gaseste la intersectia a 2 strazi drumuri comunale recent asfaltate, accesul auto fiind posibil ...

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere, 66,52 m2 + balcon închis 6,95 m2, etaj 4, Ultracentral, oras statiune Tg Ocna
10
1

Vand apartament decomandat Tg. Ocna, 66,52 mp, plus balcon 6,95 mp închis și izolat ci geamuri termopane, total 73,47 mp, cu 3 camere, 2 bai, plus și 1 balcon pe hol etaj bloc ca uscător, apartament complet renovat, zona centrala vis a vis de Primarie, izolat termic exterior, geamuri termopan balcon ...

884 EUR/m2 | 73 m2

Targu Ocna, Bacau

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa la rosu 6 camere, Chisoda - ID V4970
18
2

Casa la rosu 6 camere, Chisoda - ID V4970

ID intern: V4970 Casa cu 6 camere de vanzare in localitatea Chisoda. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Chisoda, zona, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 300 mp si teren 1088 mp. Anul constructiei este 2016, ...

1017 EUR/m2 | 300 m2

Chisoda, Timis

Proprietar-casa individuala premium 245 mp utili+teren 500 mp Panouri fotovoltaice Terasa inchisa
10

Casa individuala premium 245 mp utili+teren 500 mp Panouri fotovoltaice Terasa inchisa- Avantgarden-cartier Bartolomeu Brașov. Va prezentam spre vanzare o proprietate moderna si complet echipata, deosebita, eleganta, spatioasa, situata intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, proprietate premium ...

2241 EUR/m2 | 245 m2

Brasov, Brasov

Salvează căutarea