Promovat
Casa cu 5 camere de vanzare P+M | Teren 258MP | Ploiesti | Comision 0%
20
6

The Black Swan, agenția ta imobiliară, vă propune spre vânzare o casă individuală situată în municipiul Ploiești, pe Strada Jupiter, Nr. 16, ideală pentru cei care își doresc o locuință cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea este amplasată pe un teren de 258 mp ...

678 EUR/m2 | 180 m2

vest, Ploiesti, Prahova

Promovat
Casa Duplex 107 mp, 4 camere| teren 370  mp| zona Sebeș
12

Casa Duplex 107 mp, 4 camere| teren 370 mp| zona Sebeș

PRIME Imobiliare oferă o locuinta la duplex de excepție, situat într-o zonă rezidențială selectă din Sebeș, cu o suprafață utilă de 107 mp situata pe un teren aferent de 360 mp. Aceasta locuința este ideala pentru familiile care doresc spațiu și confort. Casa este desfasurata pe P+1 : -la parter (s utila ...

1719 EUR/m2 | 107 m2

Sebes, Alba

Promovat
Metrou Titan 2 Camere
8

Metrou Titan 2 Camere

Va oferim un apartament de 2 camere, intr-un bloc construit în 1981. Suprafata totala de 58 mp, din care 54 mp utili si 4 mp balcon. Locația acestui apartament este în Titan, la doar 10 minute de metrou Titan. Pretul este negociabil. Se acceptă achiziția prin credit. Oferim asistență completă pentru ...

1645 EUR/m2 | 54 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Duplex,  4 camere, 312mp teren, 95mp utili -  Sacalaz
20
5

Duplex, 4 camere, 312mp teren, 95mp utili - Sacalaz

ID: P879 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Duplex cu 4 camere, 95mp utili, 312mp teren, constructie 2025, situat in Sacalaz. Posibilitate de alegere a finisajelor. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona ...

1579 EUR/m2 | 95 m2

Sacalaz, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa in Mosnita Noua. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare si dressing.
20
13

De vanzare in Mosnita Noua, duplex cu P+Etaj+Pod, 110 mp utili, 300 mp teren, cu acoperis din tigla, placa de beton peste etaj cu spatiu de depozitare in pod, 3 dormitoare, dressing, bucatarie inchisa, camera tehnica, terasa spatioasa acoperita, acces auto in curte, imprejmuire cu gard de beton, 175.000 ...

1591 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.
13
2

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.

De vanzare, casa individuala pe parter in Urseni, cu teren de 710 mp, 4 camere, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa inchisa, placa de beton si spatiu de depozitare in pod, acoperis din tigla, panouri solare, curte amenajata cu pavaj, gazon, sistem de irigatie automatizat, mobilata si utilata ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

NOU în Giroc ! Apartament cu 3 camere într-un complex exclusivist   Sophie 11
10

NOU în Giroc ! Apartament cu 3 camere într-un complex exclusivist Sophie 11

Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 Confort, Siguranță și Eleganță în Giroc Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 este amplasat în Giroc, pe Strada Siretului, într-o zonă liniștită, retrasă de la agitația urbană, dar în imediata apropiere a magazinelor, școlilor, centrelor medicale și restaurantelor. Conceptul ...

1823 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament decomandat 3 camere 2 bai balcon lift City Residence Sibiu
20

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 64 mp, zona Lupeni, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • zona-City Residence • Un loc de parcare inclus in pret • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie ...

2648 EUR/m2 | 64 m2

Sibiu, Sibiu

Casa Individuala Pozitie Excelenta, 200mp utili P+1, Mosnita Noua - V2511
13
8

ID intern: V2511 Casa individuala de vanzare in Timisoara, zona Central FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime P+1, situata in zona Centrala, localitatea Mosnita Noua, avand un numar de 5 camere, 4 dormitoare si un living, cu o suprafata utila de 200 ...

1400 EUR/m2 | 200 m2

Mosnita Noua, Timis

2195 euro mp VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
8

Dorești un cămin nou, spațios, gata de mutat, care să-ți ofere confort premium și costuri reduse? Eliza Residence, dezvoltat de VreauCasaNoua în zona de nord a Timișoarei, îți oferă soluția ideală. Descoperă apartamente moderne de 2 camere, perfect compartimentate și cu dotări de lux. De Ce să alegi ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Teren constructie casa, vila cu gradina in sat Ungureni, com Manesti, jud Dambovita
2
5

Teren de vanzare la intrare in Ungureni - Gheboieni, langa Targoviste (aprox 10 km distanta) , pe DN 72 A , drum national, care face legatura între orasele Târgoviste si Câmpulung, pe valea Dâmbovitei: - Teren intravilan, constructie vila casa , suprafata 3.391 mp din care 1490 mp intravilan si 1901 ...

3,391 m2

Gheboieni, Dambovita

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

!!! 2195 euro mp !!! Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
7

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 3 camere Titan
10
22

Apartament 3 camere Titan

3 camere decomandate Suprafață utilă: 65,2 mp Etaj 4 din 4. Adresa: str Jean Steriadi nr 30-38, bloc M10. Construit in 1972. Instalatii electrice si tevile sunt refacute în 2022 Tevi gaze la usa. Confort termic sporit: încălzire prin termoficare cu termostat individual, 2 aparate ...

284 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
9

2233 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro tva !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
9

Cauți un apartament nou cu două camere, spațios și pregătit pentru mutare imediată? Complexul Rezidențial ELIZA, dezvoltat de VreauCasaNoua, situat în partea de nord a Timișoarei, este alegerea perfectă! Aici găsești apartamente luminoase, cu compartimentări moderne și suprafețe optimizate pentru confortul ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis