Promovat
Casa Duplex 107 mp, 4 camere| teren 370  mp| zona Sebeș
12

Casa Duplex 107 mp, 4 camere| teren 370 mp| zona Sebeș

PRIME Imobiliare oferă o locuinta la duplex de excepție, situat într-o zonă rezidențială selectă din Sebeș, cu o suprafață utilă de 107 mp situata pe un teren aferent de 360 mp. Aceasta locuința este ideala pentru familiile care doresc spațiu și confort. Casa este desfasurata pe P+1 : -la parter (s utila ...

1719 EUR/m2 | 107 m2

Sebes, Alba

Promovat
Casă renovabilă cu teren 2000 mp | 2 fronturi | Potențial investiție Sebeș
9

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare o casă renovabilă situată în Sebeș, ideală atât pentru locuință, cât și pentru investiție, datorită terenului generos și posibilităților multiple de dezvoltare. Proprietatea are o suprafață utilă de 130 mp și este amplasată pe un teren de 2000 mp, beneficiind ...

765 EUR/m2 | 130 m2

Sebes, Alba

765 EUR/m2 | 130 m2

Sebes, Alba

Promovat
Apartament 2 camere, ultracentral | Zonă verde și liniștită | Sebeș
6

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat ultracentral în Sebeș, într-un cartier liniștit, înconjurat de spații verzi și aproape de toate punctele de interes: magazine, farmacii, parc și alte facilități urbane. Apartamentul beneficiază de o compartimentare ...

1450 EUR/m2 | 50 m2

Sebes, Alba

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, in Sebes- zona Centrala
8
2

Apartament cu 2 camere, in Sebes- zona Centrala

Blitz vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-un ansamblu de blocuri noi, perfect pentru cei care își doresc un cămin modern, confortabil și primitor. Locuința se remarcă prin spațiile generoase și lumina naturală,, fiind ideală pentru cei care apreciază o atmosferă caldă și primitoare. ...

1398 EUR/m2 | 60 m2

Sebes, Alba

Vând teren intravilan în Drumul Petrestiului

Vând teren intravilan în Drumul Petrestiului

Teren de vânzare Intravilan în Sebeș, Drumul Petrestiului, în suprafață de 4300 mp. Menționez că este poziționat la șoseaua principală. Prețul este de 90 euro mp. (Negociabil) .

Sebes, Alba

Promovat
Casă renovată complet în Sebeș, 3 dormitoare, teren 367 mp
9

Casă renovată complet în Sebeș, 3 dormitoare, teren 367 mp

PRIME Imobiliare oferă spre vânzare casă în Sebeș, județul Alba Vă prezentăm o casă complet renovată, situată într-o zonă liniștită din Sebeș, pe stradă asfaltată – ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și liniște. Detalii proprietate: Suprafață teren: 367 mp Suprafață casă: 110 mp Compartimentare: 3 ...

1364 EUR/m2 | 110 m2

Sebes, Alba

Promovat
Teren intravilan 453 mp | Cartier nou | Zonă liniștită Sebeș
2

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan situat în Sebeș, zona Drumul Petreștiului, într-un cartier nou, aflat în plină dezvoltare. Proprietatea are o suprafață de 453 mp, fiind ideală pentru construcția unei locuințe într-o zonă liniștită și bine poziționată. Zonă rezidențială ...

453 m2

Sebes, Alba

Teren pentru casa de vanzare in Sebes 1354 mp  26 metri deschidere apa gaz curent asfalt
4
1

Teren pentru casa de vanzare in Sebes 1354 mp 26 metri deschidere apa gaz curent asfalt

De vanzare teren intravilan construibil, zona mixta, zona linistita suprafata 1354mp deschidere la strada de 26 metri, toate utilitatiile apa, gaz, canalizare, asfalt Terenul este situat pe str Florilor in Sebes, compus din 2 parcele lipite una de 800mp si una de 553 mp, situat la 5-10 minute de piata ...

Sebes, Alba

Casă de vânzare în Sebeș județ Alba.
10
2

Casă de vânzare în Sebeș județ Alba.

Casă de vânzare în Sebeș :subsol,parter și etaj -parter:living mare,bucătărie,baie,2 holuri - etaj:3 dormitoare,baie -subsol:pivniță Se vinde parțial mobilată Telefon:

906 EUR/m2 | 160 m2

Sebes, Alba

Teren VIE 20 de ARII (Sebes, Jud Alba) si Padure (Tartaria, Jud Alba) 2

Teren VIE 20 de ARII (Sebes, Jud Alba) si Padure (Tartaria, Jud Alba)

Se vinde: Teren VIE 20 de ARII (Locatie Sebes) - 12 Euro MP Teren Padure 58 de ARII Locatie Tartaria - 15 Euro MP.

Sebes, Alba

Teren pentru cabana , casa de vacanta , pensiune ! 4

Teren pentru cabana , casa de vacanta , pensiune !

Teren in Laz , com Săsciori! Suprafata este de 3600 mp , ideal pt o casa de vacanta ,cabana ! Extras de carte funciara , deschidere 40 m pe 90 ml ! Sunt pomi fructiferi plantati , meri .peri pruni,ciresi ! pret 15 Euro neg !

Sebes, Alba

Teren de vanzare pe drumul Pianului !

Teren de vanzare pe drumul Pianului !

De vanzare. teren la iesire din Sebes Alba , pe drumul vechi al pianului!telefon Suprafata este de 2300mp intabulat ! Ideal pt o hală .garaj .service auto ! Pret 15euro mp! Tel !

2,300 m2

Sebes, Alba

Apartament 2 camere, Sebes
4
6

Apartament 2 camere, Sebes

Blitz propune spre vanzare un apartament cu 2 camere cu o suprafata utila de 36 mp, situat in Sebes. Proprietatea este compusa din doua camere, baie cu geam de aerisire, balcon inchis si bucatarie. Este situat in apropiere de farmacii, magazine alimentare si multe alte puncte de interes. Confortul termic ...

1153 EUR/m2 | 36 m2

Sebes, Alba

Casă individuală cu 3 dormitoare | teren 886 mp | Sebeș | Zona Ultracentrală
8

Prime Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală situată în Sebeș, ideală pentru o familie care își dorește liniște, spațiu și curte generoasă. Imobilul are o suprafață utilă de aproximativ 100 mp și este amplasat pe un teren de 886 mp, oferind multiple posibilități de amenajare și extindere. Casa ...

995 EUR/m2 | 100 m2

Sebes, Alba

8

995 EUR/m2 | 100 m2

Sebes, Alba

Apartament de vânzare, 2 camere decomandate, L.Blaga, Sebeș-Alba
3

Vând apartament cu 2 camere decomandate, în cartierul Lucian Blaga. Este situat la etajul 4 al unui bloc de cărămidă, acoperit. Camerele au parchet din lemn. Este în stare bună pentru locuință sau investiție. Fiind amplasat într-o zonă centrală, in imediata apropiere găsești magazine, farmacie ...

1204 EUR/m2 | 54 m2

Sebes, Alba

Vand teren intravilan pe Valea Sebesului in Sebesel (drumul Rachitei - Statia de Epurare a Apei) 7

Vand teren intravilan pe Valea Sebesului in Sebesel (drumul Rachitei - Statia de Epurare a Apei)

Vand teren intravilan pe Valea Sebesului in Sebesel (drumul Rachitei - Statia de Epurare a Apei) format din 2 parcele a cate 1440m si 850m. Panoramă deosebită, zonă liniștită cu toate utilitățile: apă, gaz, curent.

Sebes, Alba

Casa de vanzare in Sebes
5

Casa de vanzare in Sebes

Casa de vanzare ! Sebes Str Cantarului - 3 camere, 2 bai, bucatarie, pivnita, garaj din caramida, gradina, anexe - Suprafata totala 700 mp - 120000 euro Informatii - doar la Tel.

1313 EUR/m2 | 80 m2

Sebes, Alba

Vânzare pensiune la cheie, CASA ALBAC , ALBAC jud ALBA.
10
3

Vânzare pensiune la cheie, CASA ALBAC , ALBAC jud ALBA.

Teren 1300mp, 2 corpuri de case. 1. 150mp+150+100, 2+M si 2. 70mp p+1. Total 11 camere, 11 bai, complet mobilate și bucatarie complet utilata, living 60 mp.iesire la DN 75 si hotar cu raul Ariesu. Facebook "CASA ALBAC" Relatii proprietar tel. sau .

638 EUR/m2 | 470 m2

Sebes, Alba

Apartament Sebes, zona drumul Petrestiului
9
1

Apartament Sebes, zona drumul Petrestiului

Vând apartament cu 4 camere, balcon închis și 1 loc de parcare privată supravegheat video în zona drumul Petreștiului. Apartamentul dispune de aer condiționat și se vinde exact cum apare în poze.

1346 EUR/m2 | 78 m2

Sebes, Alba

Vând apartament!
10
13

Vând apartament!

Vând apartament în Sebeș, jud Alba, str Mihail Kogălniceanu nr 92, etj 1, compus din; -bucătărie utilată complet, -sufragerie, dormitor, baie, hol mic, balcon, debara, centrala termica, calorifere aluminiu, geamuri termopan, balcon închis cu tâmplărie din termopan Apartamentul este izolat pe exterior ...

1440 EUR/m2 | 50 m2

Sebes, Alba

Vand pamant arabil extravilan 3

Vand pamant arabil extravilan

Vand pământ arabil , extravilan , in Sebeș : zona Rebes (2700mp) si Ruzga (9300mp). Preț 5 euro mp.

Sebes, Alba

casa de vinzare
8
5

casa de vinzare

casă de vinzare Sebeș Alba centru . nr de contact

657 EUR/m2 | 350 m2

Sebes, Alba

Salvează căutarea