Promovat
Teren 690 mp, deschidere 50 m, utilități – 1 km Primăria Ștefănești
12
2

Teren de vânzare – 690 mp – deschidere 50 m – aproape de Primăria Ștefănești AZURA Imobiliare va oferă spre vânzare teren intravilan în suprafață de 690 mp, situat pe strada Otelești, la aproximativ 1 km de Primăria Ștefănești, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. ✔ Deschidere generoasă de ...

690 m2

stefanesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere premium – bloc nou, zonă centrală Craiovei | 63 mp | Etaj 1
7

Agenția imobiliară Project Center vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere care redefinește ideea de confort urban – un spațiu modern, luminos și echilibrat, situat într-un bloc nou din zona Craiovei, aproape de centrul orașului. Un loc în care designul, spațiul și poziționarea se întâlnesc ...

2797 EUR/m2 | 59 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casa cu teren generos si gradina spectaculoasa – Comuna Cuca, Argeș!
18
11

Descopera o proprietate deosebita, unde confortul unei case solide se imbina armonios cu frumusetea unui teren vast de 7.829 mp – o adevarata oaza de liniste si natura. *** Construita in 2002, casa are o suprafata utila de 110 mp si un regim de inaltime P+M, fiind ideala pentru o familie care isi doreste ...

864 EUR/m2 | 110 m2

Cuca, Arges

Promovat
Topoloveni - Conacul Ion Mihalache, Domeniu pe 5 Hectare
20

Topoloveni - Conacul Ion Mihalache, Domeniu pe 5 Hectare

TOPOLOVENI - CONACUL ION MIHALACHE, DOMENIU PE 5 HECTARE. Un intreg deal, vizavi de Biserica Inuri. Domeniu autentic, intr-un peisaj mirific, o destinatie turistica sau rezidenta de prestigiu, cuprinzand conacul dupa arhitectura veche, o vila generoasa si anexe, pe un teren impadurit, cu gradini, poteci, ...

3083 EUR/m2 | 639 m2

central, Topoloveni, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren agricol, 5HA, comasat, drum acces, Cateasca
9
2

Teren agricol, 5HA, comasat, drum acces, Cateasca

Vând Teren Agricol pe firma pentru investiții sau Fonduri Europene: AZURA Imobiliare va ofera spre vânzare un teren extravilan-agricol situat în Căteasca(Siliștea),suprafața de 4,72 hectare(47.200 m2).Terenul este Intabulat, Cadastru, Proces Verbal de Trasare-Intarusare, Ideal pentru Proiecte Fonduri ...

47,200 m2

Cateasca, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
3

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Promovat
Jumatate duplex Budeasa, 4 camere
18

Jumatate duplex Budeasa, 4 camere

Vila modernă Budeasa, lângă lac și plaje, la doar 3 km de oraș! Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare vilă situată în Budeasa - locuință elegantă și confortabilă, amplasată într-una dintre cele mai frumoase zone de lângă Pitești, renumită pentru peisajele sale, lacul și plaja. Vila ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Budeasa, Arges

Categorii

Județe

Arges
Salvează căutarea