Vila deosebita cu o oaza de verdeata
20

Vila deosebita cu o oaza de verdeata

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare vila deosebita in Trivale, in suprafata construita de 422 mp, cu urmatorul regim de inaltime D+P+1+M. Aceasta proprietate se adreseaza unei familii numeroase gandita ca si spatiu pentru 3 familii. Vila este prevazuta atat cu scara interioara cat ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Teren Albota - intravilan, sup = 630 mp
1

Teren Albota - intravilan, sup = 630 mp

Agentia imobiliara Project Center va propune spre cumparare teren situat in Albota, intravilan, in suprafata de 630 mp, avand deschidere de 40 m. Terenul este la asfalt, intr-o zona rezidentiala si intr-o continua dezvoltare. Apa si curentul sunt la limita proprietatii. Pret vanzare - 45 euro/mp! Vizionarile ...

630 m2

Albota, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere EXERCIȚIU - TRAIAN Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 Mp. Boxă 15 Mp.
17
2

Apartament 3 Camere Exercițiu Traian Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 mp + Boxă 15 mp Aproape de Centru - Îți prezentăm un apartament de 3 camere, confort 1, decomandat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Exercițiu Traian, ...

1521 EUR/m2 | 71 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Promovat
Casa de Vanzare Baiculesti Arges
9
4

Casa de Vanzare Baiculesti Arges

"Eficientă și expertiză în imobiliare". Casă de vânzare în Baiculești jud Arges, construcție din anul 2000, cu o suprafață construită de aproximativ 55 mp. Proprietatea necesită renovare, oferind un teren generos de 6700 mp, perfect pentru diverse proiecte. Casa se vinde neutilată și nemobilată. Utilitățile ...

648 EUR/m2 | 54 m2

Baiculesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren de vz in Berevoiesti / AG ( zona pensiunii Perla Rausor)
3
1

Compania imobiliara Apulum94 are placerea de a va propune spre vanzare un teren situat in comuna Berevoiesti / Arges, aflat intr-o zona verde cu aer curat la 50 de metri de piriul Riusor care izvoraste din Muntii Iezer - Papusa. Zona ofera multiple oportunitati turistice, terenul fiind situat in proximitatea ...

834 m2

Berevoesti, Arges

Hală de Producție Mobila 48mp, Premium PUR 100mm   doar 18 000 EUR
11

Hală de Producție Mobila 48mp, Premium PUR 100mm doar 18 000 EUR

Transformă-ți visurile în realitate cu această hală modulară de 48 mp (8 m x 6 m, înălțime 2,2 m + acoperiș cu luminatoare spectaculoase)! Construită cu panouri termoizolante PUR de 100 mm (izolație de top, coeficient 0,49 W m K), această bijuterie demontabilă îți oferă eficiență energetică și durabilitate ...

375 EUR/m2 | 48 m2

Namaesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare casa noua stil mediteranean in Micesti, 153800 EURO
20
1

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare o casa in stil mediteranean constructie 2025 intr-un complex rezidential deosebit amplasat in comuna Micesti, la aproximativ 9 km de Pitesti si 5 minute de Mioveni. Zona este linistita. Ca si teren avem 400mp. intravilan curs constructii, strada pietruita. ...

1373 EUR/m2 | 112 m2

Micesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 69900 euro
10
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1271 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro
18
2

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament spatios cu 3 camere situat in cartierul Gavana, langa spitalul judetean, bloc 1991, izolat. Apartamentul este cf 1, semi-decomandat, situat la et 3 4 , cu vedere pe 2 parti , avand o suprafata utila de 72 mp, totala 81 mp ...

1653 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Oferta vanzare cladire industriala in Curtea de Arges, 700000 euro
7
4

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare cladire industriala in Curtea de Arges, zona de nord, in sensul de mers spre Transfagarasan, pavilion cu 5 nivele, parter + 4 etaje, cu o amprenta la sol de 756 mp, suprafata desfasurata 3780 mp si teren 1594 mp. Cladirea este din beton armat, chesoane, cadre ...

185 EUR/m2 | 3,780 m2

Curtea de Arges, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 2 cam Gavana- Nord, mobilat si utilat, 68800 euro
19
6

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate si fara comision de la cumparator, un apartament cochet cu 2 camere, constructie 1975, situat in cartierul Gavana - Nord. Apartamentul este confort 2, nedecomandat, situat la et 4 4, avand o suprafata utila de 37,42 mp. si totala de 40,56 ...

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

NOU ! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp. An 1990 Liber Fără Îmbunătățiri
16

NOU ! Exclusiv prin Agenția Imobiliară * KRISS * Apartament 3 camere TEILOR PS-uri Aproape de Centru Confort 1 Decomandat 80 mp Bloc 1990 Liber, Etaj Parter 4 Cu Balcon, Preț Ușor Negociabil ! - Într-una dintre cele mai dorite zone ale ...

1312 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
17
2

1521 EUR/m2 | 71 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Promovat
NOU !!! Apartament 3 Camere POPA ȘAPCĂ - SEMICENTRAL Confort 1 Decomandat MOBILAT ȘI Utilat
17
2

Apartament Modern Cu 3 Camere, Confort 1, Decomandat , Zona Popa Șapcă - Semicentral, Pitești, Apartamentul se vinde MOBILAT ȘI UTILAT ( MAI PUȚIN FĂRĂ MOBILA DIN SUFRAGERIE ) totul pregătit pentru mutare imediată - Te invităm să descoperi un apartament complet renovat, situat într-o zonă liniștită ...