casă și teren Hemeiuș jud. Bacău
10
1

casă și teren Hemeiuș jud. Bacău

Casa are 250 mp utili, distribuită pe un singur nivel, compusă din living cu extindere (luminoar), 3 dormitoare, 2 băi (una cu cadă, una cu duș) din care una în suită cu dormitorul matrimonial care are și un dressing, două bucătării (una rustică cu sobă), 2 camere cu destinația de magazie, beci mare, ...

680 EUR/m2 | 250 m2

Hemeius, Bacau

Promovat
Apartament 2 camere, complet mobilat, Cornisa Bistritei, Bacau
10

Proprietar, vând apartament 2 camere semidecomandat, complet mobilat și parțial utilat situat pe strada Cornisa Bistritei, in zona scolii 10: etaj 4 cu șarpantă - pod înalt perfect pentru depozitare centrala termica parchet laminat izolat termic pe exterior cu polistiren 10 cm și interior cu 5 cm uși ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Bacau, Bacau

Promovat
Proprietar vând apartament 3 camere decomandate zona centrală!
6
1

Proprietar vând apartament 3 camere spațios și bine compartimentat, situat în zonă centrală, ideal pentru amenajare după bunul plac. Apartamentul are 3 camere decomandate, 3 balcoane și 2 băi! Liftul de aproximativ 3 ani, fără infiltrații!

1156 EUR/m2 | 77 m2

Centrala , Bacau, Bacau

Promovat
Vând 5,400 mp = Teren Extravilan în Luncani; Bacău ; Preț: 15000 euro
2
6

O oportunitate extraordinară de investiție! Vând un teren cu o suprafață de 5,400 mp, situat într-o zonă superbă, la doar 10 km de Orașul Bacău, în localitatea Luncani, Bacău. Este o locație excelentă: La marginea pădurii ideal pentru iubitorii de natură, liniște și aer curat. Aproape de Drumul ...

5,400 m2

Luncani, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren si casa de vanzare
1
3

Teren si casa de vanzare

Se vinde proprietate formata din teren si casa batraneasca cu anexe.Proprietatea este situata in intravilanul orasului Buhusi, pe strada A.I.Cuza nr.135, casa este partial locuibila.Terenul este in suprafata de 2950 mp si are apa din retea ( fara canalizare), bransament de gaz metan si EE.Zona este foarte ...

2,950 m2

Buhusi, Bacau

Vand Apartament 2 camere semidecomandate
6
4

Vand Apartament 2 camere semidecomandate

Apartament 2 camere semidecomandate,centrala proprie,usa intrare de noua generatie etaj 4 4

938 EUR/m2 | 48 m2

Gara, Bacau, Bacau

Teren casă, deschidere la drum 45 m
2
1

Teren casă, deschidere la drum 45 m

Teren casă 4500 mp,terenul este liber fără construcții vechi..apa,curent asfaltat..17 km de Bacau, sat. Brad com.Beresti Bistrița. Preț 5 euro mp

4,500 m2

Beresti-Bistrita, Bacau

apartament 3 camere nemodificat
8

apartament 3 camere nemodificat

Apartament 3 camere, etaj 3 4, bloc din caramida, nu este modificat, foarte bun pentru cine doreste sa-l faca cum vrea. Balconul este inchis cu termopan,centrala proprie cu instalatie din cupru, usa metalica la intrare, geamurile de termopan. Parchetul este cel original . Actele sunt la zi si se ofera ...

964 EUR/m2 | 56 m2

Onesti, Bacau

Apartament de vânzare 3 camere decomandat Tăbăcari
10
2

Apartament de vânzare 3 camere decomandat Tăbăcari

Vând apartament 3 camere decomandat Tăbăcari Bl 3 etj 2 suprafață construită 97,78 suprafață utilă 79, 34 mp balcon închis 3,2 mp 2 bai2 debarale centrală termică, termopane, izolat termic exterior, boxă 4 mp

823 EUR/m2 | 79 m2

Targu Ocna, Bacau

Casa de vanzare Calea Moinesti
8
3

Casa de vanzare Calea Moinesti

Vă oferim spre vânzare o casa individuală P+1 , situate pe Calea Moinești, la doar 600 m de Primăria Mărgineni. Casa se afla la stadiul de gri și se poate achiziționa așa sau la gata. Preț la alb : 119.900 euro Preț la cheie : 139.000 euro - Suprafață utilă generoasă, compartimentare practică: ...

983 EUR/m2 | 122 m2

Margineni, Bacau

Vânzare teren
1
1

Vânzare teren

Vând 5634 mp teren extravilan în Dărmănești, Bacău, punct Gloduri, în spatele stadionului.

Darmanesti, Bacau

Vand Apartament zona Narcisa
5
4

Vand Apartament zona Narcisa

Vand apartament zona Narcisa str,Republici nr.60 al doile rand de blocuri spre Pasapoarte. Etaj IV din 4 cu sarpanta si izolat termic.

720 EUR/m2 | 50 m2

Narcisa, Bacau, Bacau

Casă de vânzare Bucșești-Bacău
4

Casă de vânzare Bucșești-Bacău

Vând casă situată, în Sat Bucșești, Com. Poduri, Jud. Bacău, la 5 km de Municipiul Moinești. Locuința are o suprafață de 109 mp și dispune de 2 dormitoare, living, bucătărie open space și baie. Încălzirea este asigurată de centrală pe lemne. Utilități: apă de la rețea, electricitate, fibră optică, panou ...

794 EUR/m2 | 109 m2

Bucsesti, Bacau

A 47 Vila LUX Bacău, zona Energiei  gara
10

A 47 Vila LUX Bacău, zona Energiei gara

Proprietarul vinde in Bacau zona centrala casa complet mobilata și complet utilata, Proprietarul vinde pentru 220.000 euro, eventual în două transe , Casa construita si amenajata cu mult bun gust , in anul 2005 , tehnologie norvegiană - panouri de lemn cu vata minerala , polistiren exterior complet ...

1392 EUR/m2 | 158 m2

Bacau, Bacau

Vila Premium la marginea padurii
10
1

Vila Premium la marginea padurii

Vilă Premium la Marginea Pădurii Eficiență Energetică și Confort Absolut Dacă ești în căutarea unei locuințe care îmbină liniștea naturii cu proximitatea față de oraș, această proprietate este alegerea ideală. Situată într-o locație privilegiată, la marginea pădurii, casa oferă un refugiu liniștit, ...

1543 EUR/m2 | 175 m2

Bacau, Bacau

Casă de vânzare
9
3

Casă de vânzare

Casă de vânzare. Cartier Tache centrală proprie 2 camere . Restul se vede la fața locului. Prețul este de 130000euro ușor negociabil. Accept și credit prin bancă.

1625 EUR/m2 | 80 m2

Bacau, Bacau

Spatiu comercial Tamasi
3
1

Spatiu comercial Tamasi

Vand doua spatii comerciale în centrul comunei Tamași

0 EUR/m2 | 800 m2

Bacau, Bacau

teren 5000 mp Leontinesti jud. BC 1

teren 5000 mp Leontinesti jud. BC

SE VINDE TERENUL SAU SE FACE SCHIMB CU APARTAMENT TEREN INTRAVILAN GARSONIERA IN ZONA PIATRA NEAMT ! ! ! teren extravilan suprafață 5000 mp in loc Leontinesti com. Ardeoani jud. Bacau Cu deschidere la drumul național Bacau - Moinesti. La limita proprietății se găsește apa curenta, canalizare și ...

5,000 m2

Leontinesti, Bacau

Vand teren in Casin 1

Vand teren in Casin

Vand teren intravilan in localitatea Cașin, jud. Bacău, la 5 minute de Onești. Terenul este împrejmuit cu gard si curentul electric tras la proprietate. Conductele de gaz si apa trec prin fata terenului., menționez ca acestea nu sunt trase. Suprafață teren 900mp. Dețin si proiect de construcție casa ...

1,000 m2

Casin, Bacau

Casa de vanzare
9

Casa de vanzare

Casa si teren de vanzare pe strada Crangului nr.14 Darmanesti jud.Bacau. Casa are o suprafata totala de 2400 mp de teren intravilan din care 2200 mp livada ,200 mp curti si constructii (108 mp casa plus garaj si magazii ) .Casa are 3 camere, baie, bucatarie, 2 holuri, camara si beci .Casa are centrala ...

833 EUR/m2 | 108 m2

Darmanesti, Bacau

Vând 2 camere zona Orizont ( str.Letea )
10

Vând 2 camere zona Orizont ( str.Letea )

Nou ! Urgent ! Vând 2 camere semidecomandat str.Letea La parter cu balcon Termopane Izolat exterior Liber Preț 43.900 euro Negociabil Pentru vizionari . Tudor

1071 EUR/m2 | 41 m2

Bacau, Bacau

Casa de vanzare in Buhusi
4
13

Casa de vanzare in Buhusi

Vand casa in orasul Buhusi, strada Gheorghe Doja. Suprafata 500mp, construita din chirpici, cu 4 camere, apa si canalizare la poarta, gaz metan tras in casa. Accept unele schimburi. Relatii la numarul de telefon : zero sapte patru doi trei noua cinci sase noua doi ( )

60 EUR/m2 | 500 m2

Buhusi, Bacau

apartament Proprietar Mall stefan cel mare
5
13

apartament Proprietar Mall stefan cel mare

vând apartament bloc nou 2020 mobilat + utilat+Masina spalat vase și rufe etaj 3 din 8 2 lifturi Zona în plina dezvoltare se fac încă un hotel + 3 blocuri noi Mai multe detalii pe whatsapp sau la telefon

1800 EUR/m2 | 45 m2

Bacau, Bacau

Spațiu Comercial Cornișa Bistriței
10

Spațiu Comercial Cornișa Bistriței

Vă propun spre vânzare spațiu comercial direct de la proprietar. Mai multe detalii în privat

958 EUR/m2 | 240 m2

Bacau, Bacau

Categorii

Județe

Bacau

Localități

Bacau (260) Onesti (87) Targu Ocna (37) Buhusi (29) Moinesti (28) Comanesti (25) Hemeius (14) Darmanesti (13) Slanic Moldova (13) Letea Veche (12) Lilieci (10) Magura (9) Filipesti (7) Racaciuni (7) Agas (6) Bogdanesti (6) Margineni (5) Nicolae Balcescu (5) Sarata (Nicolae Balcescu) (5) Saucesti (5) Ardeoani (4) Barsanesti (4) Casin (4) Itesti (4) Livezi (4) Luncani (4) Oituz (4) Poduri (4) Secuieni (4) Urechesti (4) Barati (3) Bogdan Voda (3) Dienet (3) Dofteana (3) Gheorghe Doja (3) Helegiu (3) Parava (3) Plopana (3) Podu Turcului (3) Poiana Sarata (3) Racauti (3) Rusi-Ciutea (3) Stejaru (3) Targu Trotus (3) Traian (3) Vermesti (3) Balanesti (Podu Turcului) (2) Beresti-Tazlau (2) Bucsesti (2) Buhoci (2) Caiuti (2) Cleja (2) Dumbrava (Beresti-Bistrita) (2) Harlesti (2) Holt (2) Lupesti (2) Manastirea Casin (2) Negoiesti (2) Negri (2) Oniscani (2) Palanca (2) Parincea (2) Podis (2) Prajesti (Traian) (2) Radomiresti (2) Sascut (2) Schineni (Sascut) (2) Serpeni (2) Siretu (Saucesti) (2) Tamasi (2) Valea Seaca (2) Apa Asau (1) Balaneasa (1) Balca (1) Beresti-Bistrita (1) Blagesti (1) Bolovanis (1) Borsani (1) Borzesti (1) Bratesti (1) Buciumi (1) Buhocel (1) Cabesti (1) Carligi (1) Cernu (1) Ciobanus (1) Coman (1) Cotofanesti (1) Cucuieti (Solont) (1) Damienesti (1) Darmaneasca (1) Dealu Morii (1) Dragusani (1) Fantanele (Hemeius) (1) Fantanele (Motoseni) (1) Faraoani (1) Frumuselu (1) Fruntesti (1) Galbeni (Filipesti) (1) Garlenii de Sus (1) Ghimes (1) Giurgeni (1) Gura Vaii (1) Harja (1) Horgesti (1) Iaz (1) Itcani (1) Izvoru Berheciului (1) Leontinesti (1) Luizi-Calugara (1) Magiresti (1) Marasti (1) Negulesti (1) Orbeni (1) Plopu (Podu Turcului) (1) Popeni (1) Racova (1) Rastoaca (1) Razesu (1) Rogoaza (1) Scarisoara (1) Schineni (Saucesti) (1) Scurta (1) Sendresti (1) Solont (1) Straja (1) Sulta (1) Tardenii Mari (1) Tatarasti (1) Tescani (1) Valea Arinilor (1) Viforeni (1) Zapodia (Traian) (1) Zemes (1)