teren premium toate utilitatile Doja
1

teren premium toate utilitatile Doja

Vă propunem spre vânzare un teren premium situat pe strada Gheorghe Doja, una dintre cele mai apreciate și selecte zone ale Oradiei. Suprafață: 2.695 mp Front stradal: 20,2 m Acces: drum asfaltat PUZ aprobat Teren cedat în spate – avantaj suplimentar pentru dezvoltare Toate utilitățile la limita proprietății: ...

2,695 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Casa noua, parter, 4 cam., Nojorid, langa Oradea, Bihor - vanzare
17

Agentia Oradea Imobiliare ofera spre vanzare casa noua pe parter, situata in Nojorid intr-o zona rezidentiala linistita la 5 km de centura Oradea. Casa este constructie 2025, finisata la cheie – zugravit in alb, prize, intrerupatoare, obiecte sanitare, parchet laminat, geamuri, usi. ___ Detalii proprietate: ✅suprafata ...

1571 EUR/m2 | 105 m2

Nojorid, Bihor

Promovat
Casa Santandrei 4 camere 2 bai
12
1

Casa Santandrei 4 camere 2 bai

VESTINVEST EXCLUSIVITATE: Casa Santandrei 4 camere 2 bai Imobil construit din caramida in 2020 izolata pe exterior cu polistiren de 10cm tigla ceramica si pod izolat. Se vinde mobilat/utilat. Compartimentare: antreu, 3 dormitoare, living cu bucatarie open space, 2 bai Utilitati: apa, gaz (incalzire ...

1453 EUR/m2 | 110 m2

Santandrei, Bihor

Promovat
Teren intravilan Oradea Oncea
2

Teren intravilan Oradea Oncea

VESTINVEST EXCLUSIVITATE: Teren intravilan în Oradea Oncea str. Ioan Pop Reteganul. Suprafața totalǎ: 1568 mp Front stradal: 16 ml Terenul are acces din strada principalǎ și nu este branșat la utilitǎți. Utilitǎțile respectiv curent, apǎ, canalizare, gaz sunt în fața parcelei. Preț: 159.800 Euro ...

1,568 m2

oncea, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare Ungaria Mehkerek)
3
5

Casa de vanzare Ungaria Mehkerek)

Casa de vânzare casa mare 4 camere,1 baie,1 bucătărie,spaiț,hol.Casa mică 2 camere,1 baie,1 bucătărie.Ambele case au încălzire pe centrală lemne gaz,zona centrală aproape de toate utilitățile.Terenul 1200m,anexe.

253 EUR/m2 | 150 m2

Salonta, Bihor

Vind Garsoniera din uscătorie
4
8

Vind Garsoniera din uscătorie

Vind Garsoniera din uscătorie în Sinmartin, Bihor, 12m2, intabulat, cu nr de apartament, actele la zi, aproape de magazine, școală, primărie, Băile Felix și Băile 1Mai, Oradea, informații tel ,preț 31.000 euro. Mobilat, fără electrocasnice, baie cu dus și geam termopan, ușă de siguranță, geam termopan ...

2583 EUR/m2 | 12 m2

Sanmartin, Bihor

Spațiu comercial de vânzare – Calea Aradului, Oradea
6
1

Spațiu comercial de vânzare – Calea Aradului, Oradea

Locație cu potențial excelent pentru activități comerciale, birouri, servicii sau investiție, situată pe Calea Aradului nr. 45, bloc D36, într-o zonă cu trafic și acces foarte bun. - Suprafață utilă: 53 mp - Parter - Grup sanitar - 2 intrări: - acces direct din stradă - acces din bloc - Spațiul ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Calea Aradului, Oradea, Bihor

Vând apartament cu o cameră - 35 mp
5

Vând apartament cu o cameră - 35 mp

Persoană fizică, vând apartament cu 1 cameră, spațios și luminos, cu balcon, într-un bloc nou, cu acoperiș, construit după 2000, la etaj 4 4. Este situat în zona Prima Shops (Lotus 2), în apropierea mijloacelor de transport în comun (Ioșia, str. Meziadului). Apartamentul se vinde mobilat și utilat, ...

Iosia-Nord, Oradea, Bihor

Vand teren intravilan 7200 mp
5

Vand teren intravilan 7200 mp

Vând Teren Intravilan 7.200 mp Miersig, Bihor Proprietate ideală pentru casă sau investiție, la 20 km de Oradea, pe drumul spre Balta Miersig. -Suprafață: 7.200 mp, front stradal de 28 ml. -Construcție: Include o căsuță de cca. 14 mp plus anexă. -Utilități: Curent, apă pe teren și fibră optică ...

7,200 m2

Miersig, Bihor

Teren intravilan 900 mp Saldabagiu - zona Hanul Pescarilor
5

Teren intravilan 900 mp Saldabagiu - zona Hanul Pescarilor

Vând teren intravilan 900 m situat în Săldăbagiu de Munte zona Hanul Pescarilor, pe Strada Căprioarei, într-o zonă rezidențială liniștită și selectă, cu case noi construite în vecinătate. Localizare excelentă: Terenul se află în imediata vecinătate a restaurantului Hanul Pescarilor, paralel cu DC37 ...

900 m2

Saldabagiu de Munte, Bihor

Vand casa cu curte cu gradina, situata central.
9
1

Vand casa cu curte cu gradina, situata central.

Vand casa veche, necesita renovare, + curte cu gradina 686 mp. Casa este situata central in Beius, pe strada Trandafirilor, langa liceul Pedagogic si langa parc. Apa termala este trasa pana in fata casei. Pretul este de 76 000 Euro negociabil. Info

950 EUR/m2 | 80 m2

Beius, Bihor

Vand teren de 1500 mp in zona Iosia
1
11

Vand teren de 1500 mp in zona Iosia

Vand teren intravilan, situat in cartierul de case Iosia, pe o strada linistita, despartit de drum printr-o zona verde. Terenul are o suprafata de 1500 metri patrati, cu front stradal de 24 metri liniari si dispune de toate utilitatile (canal, apa, curent, gaz). Pozitionat ideal pentru deplasare fara ...

1,500 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Casă de vânzare 5

Casă de vânzare

Vând casă în sat Ioaniș preț 10000 de euro

19 EUR/m2 | 100 m2

Ioanis, Bihor

Vand casa cu 4 camere
10
8

Vand casa cu 4 camere

Casă de vânzare în sat Rontău , 4 camere, teren 700 mp ,utilități ( curent , apă , canalizare, posibilitate de racordare la gaz ( în curând) , sau schimb cu garsoniera, apartament cu o cameră ( parter , etaj 1 ) preț 88000 euro negociabil

850 EUR/m2 | 100 m2

Rontau, Bihor

Vand casa in Oradea pe str Ion Bogdan (Oncea)
5
7

Vand casa in Oradea pe str Ion Bogdan (Oncea)

Vand casa in Oradea pe str Ion Bogdan (Oncea)Casa din caramida compusa din 2 camere living cu bucatarie si baie Suprafață casa 52m Suprafață teren 415m Front stradal 25m Lățime 16m Loc foarte bun pentru investiții Necesita renovare In apropiere stație de autobus școală gradinita Lidl Pepco Pret 128000Euro ...

2462 EUR/m2 | 52 m2

Oncea, Oradea, Bihor

VAND Parcele Beverly Hills Marghita Ultimele 2 parcele !!!!
3

VAND Parcele Beverly Hills Marghita Ultimele 2 parcele !!!!

De vinzare parcelele In Marghita (Beverly Hills),zona rezidentiala in plina dezvoltare imobiliara ; parcelele sunt in suprafata de 600-1000 mp ,teren intravilan ,pe persoane fizice ,in vecinatatea padurii de agrement a orasului Marghita! Aferent parcelelelor a fost lasata o suprafata de 2500 mp pt ...

700 m2

Marghita, Bihor

Teren Sacadat
5
3

Teren Sacadat

Teren situat intre sacadat si borsa bihor front stradat 14,5 m suprafata totala 5855 mp curent in fata terenului apa de la retea si canalizare pe partea cealalta a soselei. 4,5 euro mp NEGOCIABIL

5,855 m2

Sacadat, Bihor

Vand teren intravilan
4

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan în Alparea( Osorhei) la 200 m de centura noua . Terenul are 2084 mp , bransament electric făcut, nomenclador stradal facut ,apa, canalizare, gaz în fata parcelei. Preț 43 mp negociabil. Tel: . .

2,084 m2

Alparea, Bihor

De vânzare apartament 2 camere  PB
5
1

De vânzare apartament 2 camere PB

Apartament 2 camere decomandat fără vecini deasupra (și fără nervi ) Cauți liniște? Nu promitem lux de vilă, dar îți garantăm ceva rar: nimeni nu-ți tropăie în cap la 12 noaptea Vând apartament cu 2 camere, tip PB, decomandat, într-o zonă liniștită. Etaj 4 din 4, cu acoperiș Bloc fără lift (dar ...

1596 EUR/m2 | 50 m2

Oradea, Bihor

3 camere Rogerius 97500 euro
9
2

3 camere Rogerius 97500 euro

Construcție din cărămidă ( cu acoperiș ).Etaj 3. Are 64 mp utili + boxă încăpătoare. Aproape de piață, școală și stație de tramvai . Ocupabil imediat.

1523 EUR/m2 | 64 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vind casa familiala la12 km vest de Oradea
10

Vind casa familiala la12 km vest de Oradea

Vind casa familiala la 12 km vest de Oradea, in Tarian, BH. Casa a fost construita in 2003-2004 ,este mansardata ,are 4 camere la mansarda, doua balcoane, bucatarie americana+salon spatios, 2 toalete si doua sali de baie, jos dush, sus vana. Casa are osuprafata de 340 m2 locuibil cam 300. Incalzire ...

107 EUR/m2 | 1,400 m2

Tarian, Bihor

Vând teren intravilan 2000m2  în sat Hotărel, lângă Ștei   cu toate utilitățile
6

Vând teren intravilan 2000m2 în sat Hotărel, lângă Ștei cu toate utilitățile

Vând teren intravilan cu suprafața de 2000 m2 situat în satul Hotărel, la doar câteva minute de Ștei. Terenul dispune de toate utilitățile la parcelă: Apă Gaz Curent electric Există posibilitatea de a achiziționa încă 1500 m în prelungirea terenului, dacă se dorește o suprafață mai

2,000 m2

Hotarel, Bihor

Vând teren
1
4

Vând teren

Vând teren extravilan 2500 de mp, în zona Betfia

Betfia, Bihor

Vând casă în Biharia
6
11

Vând casă în Biharia

Vând casă bătrânească, renovabilă, din vaioagă în Biharia. Este compusă din 2 camere semidecomandate, bucătărie, cămară, baie, s.u. 60 mp. Teren generos, curte + grădină, s.t. 750 mp + anexe. Utilități: curent, apă de la rețea, canalizare, gazul în fața porții. Preț 50.000. euro negociabil. Tel

817 EUR/m2 | 60 m2

Biharia, Bihor

Categorii

Județe

Bihor

Localități

Oradea (1498) Santandrei (96) Sanmartin (71) Salonta (66) Paleu (53) Marghita (39) Cihei (38) Beius (34) Nojorid (29) Alesd (28) Baile Felix (26) Osorhei (25) Biharia (24) Saldabagiu de Munte (23) Gepiu (20) Stei (20) Cheriu (19) Sacadat (16) Les (14) Livada de Bihor (14) Alparea (13) Fughiu (13) Bors (10) Bulz (10) Tileagd (10) Miersig (9) Remeti (9) Salard (9) Santion (9) Cefa (8) Rontau (8) Suplacu de Barcau (8) Tarian (8) Cetariu (7) Cordau (7) Hidiselu de Sus (7) Husasau de Tinca (7) Lazareni (7) Sannicolau Roman (7) Tinca (7) Valea lui Mihai (7) Apateu (6) Betfia (6) Bratca (6) Budureasa (6) Haieu (6) Ianosda (6) Palota (6) Pausa (6) Sabolciu (6) Uileacu de Cris (6) Uileacu de Munte (6) Batar (5) Calea Mare (5) Cheresig (5) Chisirid (5) Damis (5) Diosig (5) Hidiselu de Jos (5) Santaul Mare (5) Tamaseu (5) Tinaud (5) Vadu Crisului (5) Ant (4) Cauasd (4) Ciumeghiu (4) Dusesti (4) Homorog (4) Ineu (4) Madaras (4) Padurea Neagra (4) Petreu (4) Pietroasa (4) Poclusa de Barcau (4) Rosia (4) Santimreu (4) Sinteu (4) Sumugiu (4) Urvind (4) Varciorog (4) Vascau (4) Almasu Mare (3) Baile 1 Mai (3) Balaia (3) Balc (3) Bicaci (3) Boiu (3) Chistag (3) Felcheriu (3) Gurbediu (3) Holod (3) Munteni (3) Nucet (3) Petid (3) Pomezeu (3) Salacea (3) Santaul Mic (3) Simian (3) Suncuius (3) Taut (3) Tilecus (3) Tomnatic (3) Tulca (3) Vintere (3) Abram (2) Arpasel (2) Balnaca (2) Beznea (2) Bicacel (2) Bogei (2) Borz (2) Bradet (2) Brusturi (2) Caranzel (2) Cauaceu (2) Chesa (2) Cociuba Mare (2) Cristioru de Jos (2) Dicanesti (2) Dragesti (2) Dragoteni (2) Finis (2) Gheghie (2) Girisu de Cris (2) Hotar (2) Husasau de Cris (2) Inand (2) Iteu Nou (2) Izvoarele (2) Lugasu de Jos (2) Lugasu de Sus (2) Mihai Bravu (2) Misca (2) Mizies (2) Pagaia (2) Petrani (2) Picleu (2) Pocola (2) Popesti (2) Remetea (2) Rohani (2) Rosiori (2) Sacueni (2) Santelec (2) Sarand (2) Serani (2) Sititelec (2) Spinus (2) Tasad (2) Tetchea (2) Totoreni (2) Vaida (2) Viisoara (2) Voivozi (Popesti) (2) Voivozi (Simian) (2) Abramut (1) Albesti (1) Almasu Mic (Balc) (1) Ateas (1) Avram Iancu (1) Baita (1) Balnaca-Grosi (1) Belfir (1) Birtin (1) Borod (1) Borozel (1) Bucuroaia (1) Budoi (1) Buduslau (1) Buntesti (1) Cacuciu Vechi (1) Cadea (1) Calacea (1) Calatea (1) Campani (1) Capalna (1) Carasau (1) Carpinet (1) Ceica (1) Ceisoara (1) Cenalos (1) Cetea (1) Chislaz (1) Ciuhoi (1) Ciutelec (1) Cociuba Mica (1) Cohani (1) Cornitel (1) Cosdeni (1) Cotiglet (1) Crestur (1) Curatele (1) Derna (1) Dernisoara (1) Draganesti (1) Dumbravita (1) Dumbravita de Codru (1) Fanate (1) Fancica (1) Fasca (1)