Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE | ETAJ 3 | TIP Z | ZONA ROGERIUS | ORADEA
11
3

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Apartament cu 2 camere, tip Z, etaj intermediar, apartament de mijloc, pe soare, zona Rogerius, strada Italiana nr.43. Apartamentul este compus din: 1 dormitor + 1 living + 1 bucatarie + 1 baie + 1 balcon deschis. Apartamentul este situat ...

1942 EUR/m2 | 36 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA
19
1

Apartament cu 2 camere, decomandat, tip AN, etaj intermediar, apartament de mijloc, pe soare, in zona Rogerius, strada Transilvaniei Nr. 13. Apartamentul este compus din: 2 dormitoare, 1 bucatarie open-space, 1 baie, 1 debara si 1 balcon ( inchis cu termopan) + 1 boxa de 5 mp la subsol. Este situat la ...

1662 EUR/m2 | 53 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE | ETAJ 2 CU LIFT | ROGERIUS
20
25

APARTAMENT 3 CAMERE | ETAJ 2 CU LIFT | ROGERIUS

UP IMOBILIARE va prezinta in Exclusivitate o oferta deosebita: Apartament cu 3 camere, Tip AN, zona Rogerius, Oradea. Apartamentul este compus din: 2 dormitoare+1 living+ 1 bucatarie+ 2 balcoane mari + 2 bai.. Apartamentul este situat la etajul 2 intr-un bloc cu 10 etaje (cu acoperis), dispune de geamuri ...

1399 EUR/m2 | 75 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, Oradea
9
1

COD: AAVă propunem spre vânzare, în publicare exclusivă, un apartament cu 3 camere semidecomandat, tip X mare, etajul 1 din 4, partial mobilat și utilat, situat in zona Rogerius - Oradea.Blocul este dotat cu acoperis tiglă, fara lift.Deține o suprafață totală ...

1671 EUR/m2 | 52 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3cam confort 1 situat la etajul 2 din 4,cu 62 mp utili,zona Rogerius, str.Galileo Galilei
10
15

Apartament 3 cam confort 1 situat la etajul 2 din 4, cu o suprafață utilă de 62 mp, zona Rogerius str. Galileo Galilei, imediat ocupabil.

1435 EUR/m2 | 62 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA
20
6

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita: Apartament cu 4 camere de tip E, zona Rogerius, strada Ale.Rogerius nr.10. Apartamentul este compus din: 3 dormitoare + 1 living + 1 bucatarie + 1 camera de luat masa + 1 baie cu geam (termopan) + 1 baie mica (de servici). Este situat la etajul 2 intr-un ...

1629 EUR/m2 | 76 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
GARSONIERA , ETAJ 3, ZONA ROGERIUS, STRADA ALUMINEI
6
12

GARSONIERA , ETAJ 3, ZONA ROGERIUS, STRADA ALUMINEI

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Garsoniera, zona ROGERIUS, strada ALUMINEI . Garsoniera este compua din: dormitor + 1 baie. Garsoniera este situata intr-o zona linistita, scoala, gradinita, piata rogerius, mijloace de transport. Situata la etajul 3 din 4 cu acoperis. Suprafata ...

2908 EUR/m2 | 12 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere zona Rogerius
5

Apartament 3 camere zona Rogerius

Vand apartament tip B compus din 3 camere,bucatarie,2 bai,balcon,beci la subsol suprafata utila de 70 m patrati situat la et.4 din 8 pe str.Stefan cel mare,blocul detinand 2 lifturi.Apartamentul este asezat cu vederea spre curtea interioara ceea ce ofera mai multa liniste.Pretul este 116000euro negociabil.Contact ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

 Apartament cu 3 camere, Oradea
10
1

Apartament cu 3 camere, Oradea

Nu doresc colaborari cu agenti! Apartamentul decomandat de 60 metri patrati situat la etajul 4 4 este impartit astfel: - 3 camere(living, camera de zi si dormitor). - baie - bucatarie - balcon semi-deschis(poate fi folosit ca spatiu de depozitare) - hol lung. cu usi glisante sifonier Apartamentul este ...

1400 EUR/m2 | 60 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament2camere
10

Apartament2camere

Apartament premium 3 camere (2 dormitoare + living open-space) complet mobilat și utilat, gata de mutat Vând apartament tip PB, situat la etajul 1, într-o zonă liniștită, cu vedere directă la spațiu verde parc. Locuința este complet renovată, modernă, și se vinde exact ca în poze nu necesită nicio ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 2 camere
8
1

Apartament 2 camere

Vând Apartament 2 camere zona Rogerius,mai exact strada Aluminei în spatele Complexului Edina.Apartamentul se afla la etajul 3 4 și este semidecomandat,cu balcon mare deschis.Apartamentul se află într-o stare buna ,locuibila!

1911 EUR/m2 | 45 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartment for sale with 2 Rooms, Aleea Rogerius, Oradea, Romania
10
1

List offers for sale 2 bedroom apartment type X, fully furnished and equipped. The building is located in Rogerius district in the area of Lucian Blaga High School, Oradea. At 50 m is the kindergarten, nursery, school, and 100 m public transport: tram, and bus. The area where the apartment is located ...

2000 EUR/m2 | 35 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Casa Rogerius singur in curte, amenajata in doua apartamente
8
2

List Imobiliare va propune spre vanzare cu comision 0% o casă impartita in doua apartamente cu intrari separate, suprafata construita 99mp, in cartierul Rogerius. Constructia se afla pe un teren in suprafata de 410mp, compartimentata astfel: - apartament compus din doua camere, baie, bucatarie -apartament ...

1628 EUR/m2 | 86 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Ap 3 camere, decomandat,etaj 5 – zona Piața Rogerius.Pret 112.000 euro
9

Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, tip AN, decomandat, situat într-o zonă foarte căutată din Oradea, în apropiere de Piața Rogerius. Apartamentul se află la etajul 5 din 10 și se vinde mobilat și utilat, fiind potrivit atât pentru locuire imediată, cât și pentru investiție. Compartimentarea ...

1974 EUR/m2 | 57 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Vând apartament tip Pb 2 camere zona Rogerius
10

Vând apartament tip Pb 2 camere zona Rogerius

De vânzare apartament cu 2 camere tip PB decomandat cu un balcon, oferind camere spatioase și luminate situat în zona Rogerius, cu acces rapid la piață, centre comerciale, școli, grădinițe, spitale, loc de joacă pentru copii, parcuri, mijloace de transport în comun. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere, 2 băi, 74 mp, Rogerius   complet mobilat, renovat premium, parcare + beci
10
2

Apartament 3 camere, 2 băi, 74 mp, Rogerius complet mobilat, renovat premium, parcare + beci

Se oferă spre vânzare un apartament tip PB, cu 3 camere și 2 băi, situat în cartierul Rogerius, Oradea, la etajul 4 din 4, într-un bloc cu acoperiș. Apartamentul are o suprafață de 74 mp și a fost renovat complet(acum 4 ani) cu materiale de cea mai înaltă calitate, fiind amenajat modern și cu bun gust. ...

1646 EUR/m2 | 72 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vând garsoniera din usc. 9m cu utilitati Oradea zona liniștita central Rogerius
4
1

Garsoniera amenajata bloc cu acoperiș langa parc Olosig

2444 EUR/m2 | 9 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Garsonieră de vânzare ideală pentru locuință sau birou-Strada Aluminei Oradea
5
1

Garsonieră de Vânzare Ideală pentru Locuință sau Birou Strada Aluminei, Oradea Persoană fizică, vând garsonieră din uscătorie, situată la parter, într-o zonă excelentă a orașului (str. Aluminei), potrivită atât pentru locuit, cât și pentru birou. Detalii cheie: Locație: Strada Aluminei, Oradea. ...

2825 EUR/m2 | 12 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

3 camere Rogerius 97500 euro
9
3

3 camere Rogerius 97500 euro

Construcție din cărămidă ( cu acoperiș ).Etaj 3. Are 64 mp utili + boxă încăpătoare. Aproape de piață, școală și stație de tramvai . Ocupabil imediat.

1523 EUR/m2 | 64 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 2 camere, semidecomandat, mobilat, cu loc de parcare zona - Rogerius
9

Blitz propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 al unui imobil bine intretinut. Locuinta este compartimentata practic, fiind formata din doua camere separate, ideala pentru locuit. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit pentru mutare ...

1610 EUR/m2 | 41 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

3 camere spatios, luminos 2 bai Transilvaniei
15

3 camere spatios, luminos 2 bai Transilvaniei

Novara Imobiliare vă oferă spre vânzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bună, pe strada Transilvaniei. Apartamentul beneficiaza de o poziționare excelentă, cu acces rapid către numeroase puncte de interes: magazine precum Mega Image și Lidl, piață, stații de tramvai ...

1771 EUR/m2 | 66 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Vând apartament cu o cameră tip DP Rogerius
10
7

Vând apartament cu o cameră tip DP Rogerius

Vând apartament cu o cameră tip DP, utilat și mobilat. Usa de siguranță, geamuri termopan cu rolete, mobilier și electrocasnice în stare foarte bună. Suprafață 34 m2, etajul 4, in Rogerius lângă piața. Pret 66000 euro negociabil

1941 EUR/m2 | 34 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

APARTAMENT 2 CAMERE | TIP X | ZONA ROGERIUS | ORADEA
8
1

APARTAMENT 2 CAMERE | TIP X | ZONA ROGERIUS | ORADEA

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita: Apartament cu 2 camere, tip X , semidecomandat, situat in cartierul Rogerius, Oradea. Apartamentul este compus din: 1 living + 1 dormitor +1 bucatarie + 1 baie + 1 hol. Este situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje. Renovat recent , amenajat cu bun gust, ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Teren Parcela Cihei
3
1

Teren Parcela Cihei

Parcela 520mp in Cihei 14.068m front stradal 37m lungime situat în apropierea inelului metropolitan la 4 km de hotel President si 5 km de Oradea.Pret negociabil

520 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Salvează căutarea