Promovat
 Apartament 3 camere / bloc nou / etaj 2 / 75 mp ZONA CALEA MOLDOVEI
14
3

Ven Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern, situat într-un bloc din 2019, construit din cărămidă, amplasat în zona Calea Moldovei – o zonă liniștită și cu acces facil către toate punctele de interes. Caracteristici principale: 2 dormitoare luminoase Living generos cu bucătărie open-space Etaj ...

1729 EUR/m2 | 75 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Teren Intravilan Unirea 1700 mp
6
2

Teren Intravilan Unirea 1700 mp

Ven Imobiliare oferă spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 1.700 mp, situat în Unirea. Utilități disponibile: Apă Gaz Curent electric Canalizare Terenul este ideal pentru construcție casă, investiție sau dezvoltare imobiliară, având acces facil și utilitățile la limită.

1,700 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Cabana 180mp Piatra Fântânele
20

Cabana 180mp Piatra Fântânele

VEN Imobiliare vă propune spre vânzare o cabană deosebită situată în pitoreasca zonă Piatra Fântânele, un loc renumit pentru peisajele spectaculoase și liniștea oferită de natură. Proprietatea dispune de o suprafață utilă de 180 mp și este amplasată pe un teren generos de 1500 mp, oferind intimitate, ...

1022 EUR/m2 | 180 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Teren intravilan de vanzare in Colibita
6
1

Teren intravilan de vanzare in Colibita

Teren de vanzare in Colibita ndash; 10 sau 15 ari, zona deosebita, aproape de padure Alpha Imobiliare Bistrita ofera spre vanzare un teren situat intr-o zona mirifica din Colibita, ideal pentru constructia unei case de vacanta sau ca investitie intr-o zona cu potential turistic ridicat. Localizare: ...

1,000 m2

Colibita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 16

Teren intravilan

Proprietar, vand 2800 m2 teren arabil intravilan situat in localitatea Sieu Magherus langa DN17 cu suma de 17.000 Euro

2,800 m2

Sieu-Magherus, Bistrita-Nasaud

Promovat
Vila eleganta cu piscina, teren generos si finisaje de calitate
15
1

VILA ELEGANTA CU PISCINA, TEREN 1.000 MP #536;I APARTAMENT LA MANSARDA ndash; CART. UNIREA, MUN. BISTRI#538;A Alpha Imobiliare va propune spre vanzare o proprietate impresionanta, situata intr-o zona linistita si accesibila a orasului Bistrita ndash; ideala pentru o familie extinsa sau pentru desfasurarea ...

1429 EUR/m2 | 420 m2

Unirea, Bistrita-Nasaud

Promovat
Teren intravilan cu priveliste spectaculoasa - Piatra Fantanele
6
1

De vanzare teren intravilan si padure ndash; Piatra Fantanele, la doar 1 km de Manastirea Nasterea Maicii Domnului Alpha Imobiliare Bistrita va propunem spre vanzare un teren deosebit, situat in statiunea turistica Piatra Fantanele, la aproximativ 1 km de Manastirea Nasterea Maicii Domnului. ?? Suprafata ...

27,020 m2

Piatra Fantanele, Bistrita-Nasaud

Casă de vânzare, cu 5 camere, 117 mp, zona Valea Rusului
20
2

Casă de vânzare, cu 5 camere, 117 mp, zona Valea Rusului

Blitz propune spre vânzare o casă situată într-o zonă liniștită din Bistrița, perfectă pentru o familie cu copii sau pentru cei care își doresc confort, intimitate și o priveliște frumoasă. Proprietatea dispune de un teren generos de 500 mp și o casă cu suprafața utilă de 117 mp, compartimentată astfel: 4 ...

1581 EUR/m2 | 117 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

vand teren extravilan 5

vand teren extravilan

vând teren extravilan 11 ari situat sub pădure între Bistrița și Jelna ideal pentru construirea unei case.

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casă la tară în Beudiu, comuna Nușeni
8
6

Casă la tară în Beudiu, comuna Nușeni

Este situata in sat Beudiu , com. Nuseni , jud B-N, este la 200 m de centrul satului, Casa, curtea si gradina sunt intabulate, iar pe suprafata agricola si fanate este titlu de proprietate. Gazul si apa sunt usor de racordat deoarece trec prin fata casei, casa si anexele sunt electificate. Contact tel. ...

249 EUR/m2 | 102 m2

Beudiu, Bistrita-Nasaud

Vând casa cărămidă cu gradina 30 ari, Bistrița Bargaului Str.Tapiterilor nr.1154.
1
5

Casa este compusa din 3 camere,bucătărie,baie, 3 pivnite+pod.

900 EUR/m2 | 100 m2

Bistrita Bargaului, Bistrita-Nasaud

Vând casă locuit - Tăure
5
5

Vând casă locuit - Tăure

Se vinde casa de locuit cu 29 de arii de teren, intabulata. Gradina, curte mare, bucatarie de vara, anexa cu camere+beci! Casa se afla in centrul localității Taure, la strada principală!

295 EUR/m2 | 200 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

intravilan bistrita bargaului
5
4

intravilan bistrita bargaului

Parcela integrala 3100 mp , pret 16 euro mp ,50000 EURO (25000 LEI)lungime aprox. 106,latime 29 m sau parcele separate 1)Parcela de jos 1550 mp , pret 20 euro mp , 31000 EURO , (155000 LEI)lungime 100 m,latime 15 m intabulat,drum de acces,la 300 m de scoala,primarie etc.la doar 18 km de LAC ...

Bistrita Bargaului, Bistrita-Nasaud

Vând teren Livezile Stadion
4
4

Vând teren Livezile Stadion

Vând 2 parcele de teren de 956 și 967 mp (aproximativ 32x30 pe parcelă) în Livezile în spate la stadion în zonă de case. Utilitățile sunt în apropiere. Pentru cumpărarea integrală se acordă reducere considerabilă.

Livezile, Bistrita-Nasaud

Teren arabil Sintereag 27ari
4
5

Teren arabil Sintereag 27ari

Teren arabil extravilan 27ari, zona Horghigi(peste apa).Acte la zi, se poate vinde cu perfectarea actelor în cel mai scurt timp. Accept și eventuale schimburi ! 135euro ar

Sintereag, Bistrita-Nasaud

CASA-teren-PADURE-pasune Parva, jud  BN
10
3

CASA-teren-PADURE-pasune Parva, jud BN

Se vand urmatoarele in PARVA: 1 - Casa cu teren de 60Arii , terenul este drept, perfect pentru agricultura sau constructii noi . Casa batraneasca necesita renovare pentru a putea fi locuita. Acces usor pe drum pietruit la 1km de drumul principal asfaltat. 2- 3,5 Hectare de padure si pasune in apropierea ...

Parva, Bistrita-Nasaud

Cabana de vanzare !
10
1

Cabana de vanzare !

Vând Cabana Băile Figa !

350 EUR/m2 | 200 m2

Beclean, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 3 camere | Zona Bisrica de la Apollo, Bistrita | 76 mp | 85.000 Euro
12

Apartament 3 camere | 76 mp | 85.000 Euro Alpha Imobiliare Bistrita va propune spre vanzare un apartament spatios si bine compartimentat, situat in zona Bisericii de la Apollo, Bistrita, una dintre cele mai cautate zone din Bistrita. Locuinta are o suprafata totala de 76 mp si o suprafata utila de ...

1181 EUR/m2 | 72 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vind 5 hectare compacte in sesul jelnei, Bistrita
9
24

Vind 5 hectare compacte in sesul jelnei, Bistrita

Vând 5 hectare teren in Sesul Jelnei aflat la o distanță de 100m de soseaua principala .Mai am o parcela de 2,37hectare de închiriat. Terenul este îngrădit in totalitate. Utilități : Apa + curent pe teren și canalizarea la 100m de teren. Preț : 2100 euro ar Dacă sunteți interesat va rog sa mă contactați ...

50,000 m2

Jelna, Bistrita-Nasaud

teren 708 m pătrați +Casă de finisare 138m pătrați +250 m pătrați proprietate strada privată.
10
1

Vând teren intravilan în Bistrița. Strada Iancu Jianu. Suprafața 708 m pătrați +Casă de finisare 138m pătrați +250 m pătrați proprietate Strada privată. Proprietate intabulata. Utilități la 150 m la întrarea pe strada privată. Fântână în curte. Informații suplimentare la telefon. Preț în euro negociabil. ...

708 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Casa P+M - P-ţa Petru Rareş 400mp Teren
15

Casa P+M - P-ţa Petru Rareş 400mp Teren

Descriere Casă de Vânzare - Ultracentral, Bistriţa, Piaţa Petru Rareş Vă prezentăm o proprietate unică, situată în inima Bistriţei, în zona ultracentrală - Piaţa Petru Rareş. Casa, construită în 2012, se remarcă prin designul modern, spaţiile generoase şi finisajele de calitate superioară. Caracteristici ...

1470 EUR/m2 | 270 m2

ultracentral, Bistrita, Bistrita-Nasaud