Apartament 3 camere / bloc nou / etaj 2 / 75 mp ZONA CALEA MOLDOVEI
130 000
EUR
1733 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 9:56:03 AM
3
1 / 14
Specificații
Suprafata utila
75
m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
2019
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
3
Locuri parcare
1
Cod de identificare
P147
Structura de rezistenta
caramida
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Numar garaje
Electrocasnice
Masina de spalat rufe, Frigider, Aragaz, Masina de spalat vase, TV
Diverse
Telecomanda poarta acces auto
Descriere
Ven Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern, situat într-un bloc din 2019, construit din cărămidă, amplasat în zona Calea Moldovei – o zonă liniștită și cu acces facil către toate punctele de interes.
Caracteristici principale:
2 dormitoare luminoase
Living generos cu bucătărie open-space
Etaj 2/3
Suprafață utilă: 75 mp
Parcare subterană cu acces prin telecomandă
2 boxe pentru depozitare
Se vinde complet mobilat și utilat
Dotat cu aer condiționat
Bloc din cărămidă | Construcție 2019 | Parcare subterană | Spații de depozitare
Preț: 130.000 €
Vă așteptăm cu drag la vizionare!
Raportează
Caracteristici principale:
2 dormitoare luminoase
Living generos cu bucătărie open-space
Etaj 2/3
Suprafață utilă: 75 mp
Parcare subterană cu acces prin telecomandă
2 boxe pentru depozitare
Se vinde complet mobilat și utilat
Dotat cu aer condiționat
Preț: 130.000 €
Vă așteptăm cu drag la vizionare!
ID anunț: 1763731918
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!