Promovat
Apartament 3 camere,decomandate,2 balcoane,et. 4,Bdul Decebal,bloc 21
7
4

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandate, situat pe Bulevardul Decebal,Bloc 21, etaj 4, bloc reabilitat termic în 2024. Suprafață: 66 mp 3 camere decomandate 2 balcoane Uscător comun pe scară Bloc izolat termic recent 2024(costuri mici la întreținere) Zonă foarte bună aproape ...

1038 EUR/m2 | 66 m2

Decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare situata central
7
7

Casa de vanzare situata central

Casa de vanzare direct de la proprietar fara comision,situata central ,poate fi întrebuințata pentru birouri,cabinete medicale,locuință pentru doua familii.Locuri de parcare ,mansarda permite extindere suplimentara,locație ultracentrala aproape de scoli,magazine ,parcuri si transport.

731 EUR/m2 | 390 m2

Stefan cel Mare, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vanzare spatiu versatil,  fost cabinet medical, situat in zona Decebal, mun Bistrita
6
2

Vanzare spatiu versatil, fost cabinet medical, situat in zona Decebal, mun Bistrita

Persoana fizica, vand spatiu versatil, fost cabinet medical, situat in zona Decebal, mun Bistrita Imobilul este situat la parterul unui bloc cu acces separat, este compartimentat astfel: sala de asteptare, cabinet consultatii, magazie depozitare, hol, baie. Spatiul se preteaza si pentru alte destinatii: ...

Decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren de vânzare 3

Teren de vânzare

Vând teren pe strada valea stanelor 13 arii , utilități , gaz , curent, apă , trec prin fața locului . Preț negociabil .

1,300 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

teren 708 m pătrați +Casă de finisare 138m pătrați +250 m pătrați proprietate strada privată.
10
1

Vând teren intravilan în Bistrița. Strada Iancu Jianu. Suprafața 708 m pătrați +Casă de finisare 138m pătrați +250 m pătrați proprietate Strada privată. Proprietate intabulata. Utilități la 150 m la întrarea pe strada privată. Fântână în curte. Informații suplimentare la telefon. Preț în euro negociabil. ...

708 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vând teren intravilan 708 metri pătrați+casă de finisare 138 m pătrați +250 m pătrați stradă privată
10
1

Vând teren intravilan în Bistrița. Strada Iancu Jianu. Suprafața 708 m pătrați +casă de finisare 138 m pătrați +250m pătrați proprietate stradă privată. Utilități la 150 m la întrarea pe strada privată. Fântână în curte. Proprietate intabulata. Informații suplimentare la telefon. Preț în euro negociabil! Nu ...

708 m2

Centura, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vand teren zona Floasa  Viisoara Bistrita Nasaud
3
1

Vand teren zona Floasa Viisoara Bistrita Nasaud

Vand teren partial intravilan in 2 variante: 24 ari cu deschiderea la drum de 12.6 m.sau 36 de ari cu deschiderea la drum de 18.9 m Accesul se face de pe un drum astfaltat recent str. Noua. Lungimea terenului este de 192.m. Va fi trecut de primarie in totalilate intravilan in 2026. UTILITĂȚILE sunt ...

Viisoara, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren de vanzare
1

Teren de vanzare

Vand teren extravilan, suprafata 1,26 hectare, in cartier Unirea, localitatea Bistrita, situat pe malul stang al raului Bistrita. Posibilitate de vanzare suprafata intreaga sau parcelat. Pret negiciabil.

126 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren de vanzare extravilan
4
7

Teren de vanzare extravilan

Teren de vanzare extravilan,1500 mp in Valea Rusului,jud.Bistrita Nasaud,teren tip livada ideal pentru constructie cabana sau investitie,1300 euro ar toatal 19.500 euro,negociabil ,langa padure,zona linistita.

1,500 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere, Bistrita, zona Spitalul Judetean
10
5

Apartament 3 camere, Bistrita, zona Spitalul Judetean

Proprietar, vand apartament spațios și bine întreținut, situat în zona Spitalului Judetean, într-un bloc cu lift nou, la etajul 6 din 10, Are 81 mp construiti, 67 mp utili, clasa energtica B. Apartamentul este renovat si mobilat. Spațiile sunt bine definite și permit adaptări estetice ușoare, fără ...

1418 EUR/m2 | 67 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vând apartament zona ISU
5
4

Vând apartament zona ISU

Vând apartament 3 camere 75,5 mp, bloc nou, finisaje premium Zona ISU, Bistrița Proprietar, vând apartament cu 3 camere, situat în zonă liniștită și sigură ISU, Bistrița, într-un bloc nou, ideal pentru familii. Locație: zona ISU, Bistrița Etaj: 4 din 11 cu lift Suprafață utilă: 75,5 mp Compartimentare: ...

1921 EUR/m2 | 76 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

teren intravilan Bistrita str Ghinzii
5
3

teren intravilan Bistrita str Ghinzii

teren intravilan cu o suprafață de 534 mp situat în Bistrița str Ghinzii nr 153 cu urbanism utilități și drum de servitute ideal construire casa!

534 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Parcela Dupa-Hill Bistrita- zona cartier RAAL
7
10

Parcela Dupa-Hill Bistrita- zona cartier RAAL

Vand parcela extravilan 962 mp (9.62 ari), in zona amenajata si parcelata pentru case. Terenul este ingradit, cu drum pietruit si amenajat in zona de parcele. Zona retrasa si linistita. Ideal pentru casa de vacanta sau investitie viitoare pentru casa de locuit. Toata zona este amenajata cu parcele ingradite ...

962 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

vand schimb teren
2
1

vand schimb teren

Vand schimb teren la dn 17 in Sieu Magerus 51 de arii cu deschidere 29 m liniari ,pret 1200 e aria.la mai multe cereri se poate si parcela. Accept schimb cu:apartament,garsoniera sau autorulota. Tel o7666l9479

5,100 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vand apartament 2 camere ultracentral
10
4

Vand apartament 2 camere ultracentral

Apartament de vânzare cu 2 camere, situat central , langa Palatul Culturii Bistrița, la casa cu beci 10 mp și curte comuna. renovat total în 2025.

2016 EUR/m2 | 62 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

teren extravilan Sieu Sfantu
7
5

teren extravilan Sieu Sfantu

61 ari teren agricol extravilan în Sieu Sfantu. la 100 m de drum asfaltat si 30 m de raul sieu,pret 250 euro arie. neg. Numar de contact :

61 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vand Apartament 3 camere strada Ion Minulescu
7
1

Vand Apartament 3 camere strada Ion Minulescu

Vand apartament 3 camere, str. Ion Minulescu, estaj 4, izolat interior si exterior. Dispune de 2 balcoane inchise cu termopan, 2 bai una cu vana si alta cu cabina de dus,beci, camera in pod.

1267 EUR/m2 | 75 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vând  apartament 2 camere Bistriţa Strada Locotenent Călin
10
12

Vând apartament 2 camere Bistriţa Strada Locotenent Călin

Vând apartament 2 camere dublă orientare,decomandat,bucatarie mare,baie cu geam ,parcare.Zona foarte bună și liniștită, aproape de scoli,magazine ,piață, centru.Apartamentul este izolat ,geamuri termopan.Se vinde complet mobilat. Telefon 0sapte5doi1noua0noua3șase

1571 EUR/m2 | 56 m2

Andrei%2bMure%25c8%2599anu, Bistrita, Bistrita-Nasaud

vand teren v,ghinzii suprafata dreapta, 16

vand teren v,ghinzii suprafata dreapta,

vand 12 arii de teren pe v. ghinzii deasupra ansamblului de case construite recent pe strada paltinului.suprafata plana,drum de acces recent refacut.la cerere pot trimite poze . pe o suprafata de 39 de arii 4 proprietari.avantaj pt,instalarea utilitatilor aflate la 100 de metri.disponibila si o suprafata ...

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament.decomandat 2 cam +dressing
8
17

Apartament.decomandat 2 cam +dressing

Proprietar, comision 0 Vând apartament cu 2 camere, de 54 mp, pe strada Valeria Petrescu, în apropiere de Liceul Grigore Moisil și de centre comerciale. Ideal pentru locuit sau investiție, apartamentul oferă spațiu generos și o locație excelentă. Preț: 71.000 euro. Pentru detalii și vizionări, conta ...

1358 EUR/m2 | 50 m2

Independenței, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Ap.4 cam.116mp bloc nou,parcare proprie
10
9

Ap.4 cam.116mp bloc nou,parcare proprie

Proprietar,comision 0. De vânzare apartament 4 camere bloc nou cu scară interioară(conform c.f.)et 3,construit in anul 2008. Suprafață construită 116 mp, Suprafață utilă 93 mp Compartimentat pe două nivele astfel: nivel 1-hol intrare dormitor matrimonial cu ieșire pe balcon, baie, bucătărie, living cu ...

1161 EUR/m2 | 93 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Salvează căutarea