Promovat
Apartament 2 camere, bloc nou ,Zona HAN
20
1

Apartament 2 camere, bloc nou ,Zona HAN

**Ven Imobiliare** prezintă spre vânzare apartamente moderne și atent proiectate în cadrul noului **Ansamblu Rezidențial** din zona CALEA MOLDOVEI, una dintre cele mai apreciate și dinamice zone ale Bistriței. Conceput ca un proiect contemporan, ansamblul îmbină armonios eleganța arhitecturală, funcționalitatea ...

2000 EUR/m2 | 45 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
 Apartament 3 camere / 2 bai / etaj 3 / parcare + boxa / ZONA CETATII
5

Ven Imobiliare vă prezintă un apartament într-un complex rezidențial nou – 2026 Zona Cetății, lângă Kaufland și Penny, Etaj 3 ️ Imobil solid, cu placă de beton între nivele, apartament aflat la roșu, termen de finalizare în acest an ✨ Detalii apartament: • ️ 3 camere • ️ Living + bucătărie open ...

2018 EUR/m2 | 65 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 55 mp, recent renovat premium, încălzire în pardoseală
14

Ven Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu suprafața de 55 mp, recent renovat folosind materiale de cea mai bună calitate. Locuința este situată într-un bloc izolat termic (izolație de 15 cm), oferind eficiență energetică ridicată și confort sporit. Dispune de încălzire prin pardoseală, ferestre ...

1744 EUR/m2 | 55 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Casa Individuala, de vanzare, 360 mp, zona Piatra Fantanele
16
6

Casa Individuala, de vanzare, 360 mp, zona Piatra Fantanele

Ven Imobiliare ofera spre vanzare in exclusivitate o casa situata la 10 minute de Piatra Fantanele, casa este construita din BCA,acoperita cu tabla,compusa din 4 camere,2 bai,bucatarie ,salon,2 balcoane,suprafata utila fiind de 360mp ,terenul aferent este de 1000mp,racordata la apa,electricitate,casa ...

258 EUR/m2 | 360 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PF vând casă P+M, 174 mp utili
5

PF vând casă P+M, 174 mp utili

PF vând casă individuală modernă, cu o suprafață utilă de 174 mp, dispusă pe P+M, amplasată pe un teren de 700 mp pe strada Zăvoaie, aproape de centrul orașului. Locuința este compartimentată eficient și oferă confortul ideal pentru o familie: Parter: living luminos, bucătărie, cămară, hol, baie, ...

2029 EUR/m2 | 174 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren de vanzare
1
2

Teren de vanzare

Teren extravilan Bistrița Monariu 2900 mp,deschidere la sosea 245 m si adâncime 12 m 45000 euro negociabil relații la tl

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 85 mp Zona Zavoaie
10

Apartament 85 mp Zona Zavoaie

Apartament de vânzare direct de la proprietar(persoana fizica), finisaje premium, complet mobilat și utilat Str. Mălinului, Bistrița Se oferă spre vânzare un apartament modern, cu o suprafață de 77,5 mp + terasă de 7,5 mp, situat pe strada Mălinului, într-o zonă liniștită și bine conectată. Imobilul ...

1524 EUR/m2 | 85 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren intravilan Unirea
4

Teren intravilan Unirea

Se vinde teren intravilan 750mp ,str Elena Caragiani ,proiect casă, autorizație construcție, fundație terminată toate utilitățile pe teren mai multe detalii la telefon

Bistrita, Bistrita-Nasaud

apartament 2 camere  finisat ,str..Andrei  Muresanu
8
8

apartament 2 camere finisat ,str..Andrei Muresanu

Vand apartament 2camere semidecomandat ,finisat,mobilat si utilat ,et 5 din 6 ,cu lift situat pe Andrei Muresanu pozitie deosebita ,2 balcoane ,boxa in pod , loc de parcare .

1383 EUR/m2 | 60 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere, Et.2   Ștefan cel Mare   Vasile Lupu
5
2

Apartament 2 camere, Et.2 Ștefan cel Mare Vasile Lupu

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 47 mp, situat pe strada Vasile Lupu, în zona Ștefan cel Mare, aproape de toate punctele de interes din oraș. Locuința este semidecomandată, luminoasă și bine compartimentată, oferind un ambient plăcut și confortabil, ideal atât ...

1660 EUR/m2 | 47 m2

Stefan%2bcel%2bMare, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere et 3, Plopilor
10

Apartament 3 camere et 3, Plopilor

Agentia Clarific Imobil ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere ,etaj 3 , zona Plopilor , suprafata 62 mp , imobilul se vinde mobilat si utilat , dispune de un dressing mare pe hol , baie cu geam , tamplarie termopan , parchet , bloc caramida , pret 95000 euro neg.

1532 EUR/m2 | 62 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Garsoniera parter 22 mp D.Voda
8
1

Garsoniera parter 22 mp D.Voda

Agentia Clarific Imobil ofera spre vanzare o garsoniera modificata din camera de camin in zona D.Voda , parter ,suprafata 22 mp , finisata , mobilata , utilata , loc de parcare , pret 26500 euro neg.

1205 EUR/m2 | 22 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere Zimbrului ,mansarda
11

Apartament 3 camere Zimbrului ,mansarda

Agenția Clarific Imobil oferă spre vanzare apartament 3 camere Zimbrului , bloc nou , mansarda etaj 5 , fara lift, compus din living generos cu bucatarie open spance , 2 dormitoare , baie cu cada si cabina de dus , boxa in demisol , suprafata 80 mp , finisat , mobilat si utilat , pret 83900 euro ne ...

1049 EUR/m2 | 80 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 4 camere zona Sens et 4
9
1

Apartament 4 camere zona Sens et 4

Agentia Clarific Imobil ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere decomandat , suprafata 75 mp , zona Sens , etaj 4 cu acces pod din interiorul imobilului , bloc izolat , compus din bucatarie mare , sufragerie , 3 dormitoare , baie cu geam , balcon inchis , dubla orientare ,necesita fisisaje , pret ...

893 EUR/m2 | 75 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren de vanzare Jelna
6

Teren de vanzare Jelna

De vanzare parcela de teren 7 sau 10 arii la intrarea in Jelna. Utilitati foarte aproape in fata terenului, ideal pentru constuctie. Pozitie la soare.

1,000 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa semifinisata zona AERODROM
6

Casa semifinisata zona AERODROM

Blitz ofera spre vânzare o casă de 117 mp utili (140 mp construiți) pe un teren de 400 mp, cu o priveliște frumoasă spre oraș. Casa este construită cu materiale de calitate și se vinde la stadiul semifinisat (140.000 €) sau finisat (170.000 €), la alegerea clientului. Dispune de: 3 dormitoare (dormitorul ...

1229 EUR/m2 | 118 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere, decomandat, mobilat, balcon închis, parcare, str. Călimani, Bistrița
5
3

De vânzare Apartament 2 camere decomandat, mobilat, balcon închis, parcare Str. Călimani, Bistrița Situat într-o zonă liniștită, retras de la strada principală, aproape de gară, școli, magazine și mijloace de transport. Caracteristici cheie: 2 camere decomandate, etaj 2 Balcon închis ...