Promovat
 Casă spațioasă + teren intravilan-Sigmir-275 mp utili-teren 3300mp
7

Ven Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate generoasă situată în Sigmir, într-o zonă liniștită, perfectă pentru familie sau investiție. Suprafață utilă casă: 275 mp Amprentă la sol: 134 mp Teren total disponibil: până la 3300 mp (se poate achiziționa și parțial) Compartimentare: Demisol: ...

636 EUR/m2 | 275 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 3 camere | Zona Bisrica de la Apollo, Bistrita | 76 mp | 85.000 Euro
12

Apartament 3 camere | 76 mp | 85.000 Euro Alpha Imobiliare Bistrita va propune spre vanzare un apartament spatios si bine compartimentat, situat in zona Bisericii de la Apollo, Bistrita, una dintre cele mai cautate zone din Bistrita. Locuinta are o suprafata totala de 76 mp si o suprafata utila de ...

1181 EUR/m2 | 72 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
 Apartament 2 camere / etaj 4 / 58 mp / STEFAN CEL MARE
6

Apartament 2 camere / etaj 4 / 58 mp / STEFAN CEL MARE

APARTAMENT CU CHIRIAȘI – INVESTIȚIE SIGURĂ! VEN Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat în Ștefan cel Mare – str. Vasile Lupu, zonă PREMIUM, extrem de căutată. Etaj 4/4 2 balcoane închise 44 mp utili / 58 mp construiți Apartamentul este ÎNCHIRIAT ✔️ Chirie: ...

1659 EUR/m2 | 44 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 4 camere decomandat zona Aurel Vlaicu
6
4

Apartament 4 camere decomandat zona Aurel Vlaicu

Ven Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern cu 4 camere, situat într-un bloc nou, într-o zonă liniștită, ideală pentru confort și relaxare. Locuința este decomandată și are o suprafață generoasă de 90 mp, fiind compartimentată eficient astfel: living spațios cu bucătărie open space trei ...

1372 EUR/m2 | 78 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa deosebita cu teren generos - zona Viisoara ,Bistrita
19

Casa deosebita cu teren generos - zona Viisoara ,Bistrita

Blitz are plăcerea de a vă prezenta o proprietate remarcabilă, unde confortul modern se îmbină perfect cu liniștea și spațiul unei zone ideale pentru locuit. Situată în Viisoara, această casă spectaculoasă, construită în 2020, beneficiază de un teren de 915 mp, o grădină atent îngrijită și finisaje de ...

1931 EUR/m2 | 145 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud