Promovat
Teren Intravilan de vanzare, 2600 mp, zona Centura
5
1

Teren Intravilan de vanzare, 2600 mp, zona Centura

Ven Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan in zona Centura în suprafață de 2600 mp cu deschidere de 24 ml, situat chiar la un drum secundar. Pentru mai multe detalii contactati-ne cu incredere!

2,600 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 55 mp, recent renovat premium, încălzire în pardoseală
14

Ven Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu suprafața de 55 mp, recent renovat folosind materiale de cea mai bună calitate. Locuința este situată într-un bloc izolat termic (izolație de 15 cm), oferind eficiență energetică ridicată și confort sporit. Dispune de încălzire prin pardoseală, ferestre ...

1744 EUR/m2 | 55 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
✨ Apartament 3 camere, bloc nou, zona Libertatii ✨
6

✨ Apartament 3 camere, bloc nou, zona Libertatii ✨

Vă prezentăm un apartament modern, situat într-un bloc nou (după 2010), la etajul 4/5, într-un imobil echipat cu lift. ✅ Mobilat și utilat complet – gata pentru mutare ✅ Amenajări moderne – finisaje de calitate ✅ Geam la baie – aerisire naturală și confort ✅ Etaj intermediar – poziție ideală în bloc ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Proiect două Case Unirea
15

Proiect două Case Unirea

Casa de Vis pentru Familie: 4 Dormitoare, Unirea, str. Platanilor - Spaţiu, Confort şi Calitate Garantată! Descoperă locuinţa ideală pentru familia ta: două case individuale, spaţioase şi elegante, într-o zonă rezidenţială liniştită din Unirea. BisImobiliare vă prezintă o oportunitate unică: ...

750 EUR/m2 | 180 m2

ultracentral, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere de vanzare.
7

Apartament 3 camere de vanzare.

Bis Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, suprafață de 60 mp, compus din 3 camere,bucătărie și baie, situat la etajul 3 din 4, într-o zonă bună, la prețul de 87.000 euro.

1450 EUR/m2 | 60 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere - etaj 3 - Imparatul Traian
6

Apartament 3 camere - etaj 3 - Imparatul Traian

Bis Imobiliare va propunem spre vânzare apartament cu 3 camere situat pe strada Împăratul Traian, la etajul 3 al unui bloc cu regim de înălţime redus. Apartamentul are o suprafaţă utilă de 62,5 mp şi beneficiază de un balcon inchis cu termopane, perfect pentru relaxare. Caracteristici principale: o Compartimentare ...

1175 EUR/m2 | 63 m2

sud-est, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere decomandat – Zona Decebal
6

Apartament 2 camere decomandat – Zona Decebal

BISIMOBILIARE vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Decebal, la etajul 4 din 4, într-un imobil bine întreținut. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 50 mp Compartimentare: decomandat Etaj: 4/4 2 camere luminoase Bucătărie separată Balcon de 3mp Baie Apartamentul ...

1460 EUR/m2 | 50 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Spatiu comercial 181 mp.
6

Spatiu comercial 181 mp.

BIS Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial generos, cu o suprafață totală de 181 mp, ideal pentru activități comerciale, birouri, cabinet medical, salon sau investiție, in zona strada Pescarilor. Compartimentare: 3 camere Grup sanitar: 1 baie Suprafață: 181 mp Preț: 189.000 €

1044 EUR/m2 | 181 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Duplex de vanzare zona Dedeman
13

Duplex de vanzare zona Dedeman

Bis Imobiliare va ofera spre vanzare un duplex spațios de 190 mp utili, compus din 4 camere, 2 băi, bucătărie și garaj, amplasat pe un teren de 273 mp, cu curte proprie și zonă de BBQ, ideal pentru o familie care caută confort și spațiu.

1000 EUR/m2 | 190 m2

sud, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casă de vânzare – Budacu de Jos | 6 km de centrul Bistriței | Teren 24 arii
20
2

Se oferă spre vânzare casă situată în Budacu de Jos, la doar 6 km de centrul municipiului Bistrița, amplasată la strada principală, cu acces facil pe tot parcursul anului. Proprietatea este amplasată pe un teren generos de 24 arii, oferind multiple posibilități de utilizare. Compartimentare: 3 dormitoare sufragerie bucătărie cămară baie ...

800 EUR/m2 | 100 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere, etaj 2 INTERMEDIAR luminos, renovat complet – Lama
5
1

Blitz vă propune spre vânzare un apartament luminos cu 2 camere, situat în zona Lama – Andrei Mureșanu, la etajul 2 intermediar, într-o zonă apreciată pentru accesibilitate și liniște. Apartamentul are o suprafață utilă de 55 mp, este renovat complet și finisat modern, fiind pregătit pentru mutare imediată. ...

1451 EUR/m2 | 55 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere de vanzare.
5

Apartament 3 camere de vanzare.

Bis Imobiliare va ofera spre vânzare apartament spațios cu 3 camere, situat în zona Sud a orașului, cu suprafață de 70 mp, 2 băi, aflat la etajul 6 din 7, într-un bloc cu lift, ideal pentru familie sau investiție, oferind confort și acces facil la punctele de interes.

1714 EUR/m2 | 70 m2

sud, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament cu 3 camere zona Subcetate
7

Apartament cu 3 camere zona Subcetate

Bis Imobiliare va ofera spre vanzare apartament de vânzare cu 3 camere, 1 baie și 1 bucătărie, situat la etajul 2 din 3, în zona Subcetate, Bistrița, având inclus loc de parcare și boxă de depozitare, ideal pentru locuit sau investiție, la prețul de 133.000 €.

1705 EUR/m2 | 78 m2

centura, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Clădire multifuncțională, 513 mp, 1.000 mp teren - zona Sigmir
9
3

Blitz vă oferă spre vânzare o proprietate versatilă situată în zona Sigmir, într-o zonă liniștită, la doar 200 m de drumul asfaltat. Construcția, aflată în stadiul "la roșu", reprezintă baza perfectă pentru o gamă largă de destinații, beneficiind de un teren generos și acces facil la utilități. ✅ Detalii ...

195 EUR/m2 | 513 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartamente tip Penthouse, cu vedere spre oras
9
1

Apartamente tip Penthouse, cu vedere spre oras

Bis Imobiliare va prezinta aceste apartamente superbe tip Penthouse. Situate intr-o zona linistita care va ofera o previleste ampla asupra orasului. La doar cateva minute de OK Shopping Center si magazinul Dedeman. Cladirea este in faza de constructie Regim de inaltime P+1E Doar 4 apartamente, compartimentate ...

1450 EUR/m2 | 100 m2

periferie, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa individuala, 405 mp, zona Periferie
20
1

Casa individuala, 405 mp, zona Periferie

Blitz va ofera spre vanzare o proprietate remarcabilă, la cheie, creată pentru cei care apreciază spațiul, intimitatea și finisajele premium. 🏡 S+P+E | 405 mp construiți 🌿 Teren 830 mp, curte amenajată complet 🔥 Living spectaculos cu șemineu și terasă acoperită 🛏 3 dormitoare, dressing generos, ...

1133 EUR/m2 | 405 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere luxos zona ISU complex nou cu acces securizat prin bariera
10

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament ultra-modern cu 3 camere, situat într-un complex rezidențial nou, cu acces securizat prin barieră, în zona ISU — o locație apreciată pentru acces rapid către oraș și pentru liniștea oferită de ansamblurile noi. Avantaje principale ale proprietății: • Suprafață ...

1795 EUR/m2 | 78 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament mobilat/utilat, 46 m2 - Lechinta
13

Apartament mobilat/utilat, 46 m2 - Lechinta

Blitz oferă spre vânzare apartament situat la parter, cu o suprafață utilă de 46 mp, decomandat, compartimentat practic și eficient: dormitor, bucătărie separată, baie, dressing și debara. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată fără alte investiții. Apartamentul ...

924 EUR/m2 | 46 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere, central, Bistrita
8

Apartament 2 camere, central, Bistrita

Blitz oferă spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere, semidecomandat, situat în municipiul Bistrița in zona Centrala , județul Bistrița-Năsăud. Imobilul se află la etajul 4 din 5, într-un bloc bine întreținut. Caracteristici ale apartamentului Suprafață utilă: 43 mp Compartimentare eficientă: 2 ...

1384 EUR/m2 | 43 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa P+E la rosu, teren de 71 ari, Salva
20

Casa P+E la rosu, teren de 71 ari, Salva

Blitz oferă spre vânzare o proprietate deosebită, amplasată pe o culme, într-o zonă liniștită și cu priveliști impresionante, de unde se poate admira atât muntele, cât și întreaga localitate. Casa are o suprafață utilă de 274 mp și este construită pe un teren generos de 71 ari, cu o grădină bogată, plină ...

547 EUR/m2 | 274 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere, renovat recent – Decebal
11

Apartament 2 camere, renovat recent – Decebal

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe Bulevardul Decebal, într-o zonă urbană apreciată, cu acces facil către magazine, școli, grădinițe, piață și mijloace de transport. Apartamentul este amplasat la etajul 4/4 și are o suprafață utilă de 39,40 mp. Proprietatea a fost recent ...

1521 EUR/m2 | 42 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere, decomandat, etaj 2 - STEFAN CEL MARE
11

Apartament 2 camere, decomandat, etaj 2 - STEFAN CEL MARE

Blitz va prezinta un apartament spațios, situat la etajul 2, într-o zonă foarte apreciată a cartierului Ștefan cel Mare, ideal pentru familie sau cuplu. Locuința se remarcă prin compartimentarea practică și încăperi generoase, care oferă confort și funcționalitate. Apartamentul dispune de două dormitoare ...

1549 EUR/m2 | 51 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDATE  Ştefan cel Mare
6

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDATE Ştefan cel Mare

Va propun spre vânzare un apartament cochet cu 3 camere, situat în zona Ştefan cel Mare, o locaţie apreciată pentru accesibilitate şi facilităţile din imediata apropiere. Detalii apartament: o Suprafaţă utilă: 55 mp, compartimentată eficient pentru confortul întregii familii o Structură: hol generos, ...

1700 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament Etaj 1
5

Apartament Etaj 1

Apartament de vânzare Zona Târpiu ️Etaj 1 Compus din 2 dormitoare Living cu bucătărie Open space Baie Balcon Suprafață 56 mp Încălzire in pardoseala Aer condiționat Mobilat și utilat Parcare privată prevăzută cu barieră acces Pret : 90.000€ Telefon: ...

1634 EUR/m2 | 56 m2

periferie, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Salvează căutarea