Promovat
 Casă modernă P+M | pompă de căldură | 14 ari teren | Șieu Măgheruș
17
1

Ven Imobiliare oferă spre vânzare casă modernă situată în Șieu Măgheruș, într-o zonă liniștită, cu acces facil, ideală pentru locuit. Suprafață utilă: 90 mp Teren: 1400 mp (14 ari) ✔ 2 dormitoare ✔ 2 băi ✔ bucătărie complet mobilată și utilată (mobilier la comandă + electrocasnice noi) ✔ debara ...

1589 EUR/m2 | 90 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Teren intravilan 6500 mp | Parc Industrial Șieu-Măgheruș | Investiție strategică
8

Ven Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață generoasă de 6500 mp, situat în Parcul Industrial din Șieu-Măgheruș, zonă cu destinație mixtă și potențial ridicat de dezvoltare. Locație strategică, ideală pentru activități industriale, logistice sau de agrement. ✨ Proprietatea ...

6,500 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 4 camere etaj 3 zona Calea Moldovei
9
2

Apartament 4 camere etaj 3 zona Calea Moldovei

Ven Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat în zona Calea Moldovei. Detalii apartament: Etaj: 3 din 4 Compartimentare: decomandat Configurație: • 4 camere • 1 bucătărie • 1 baie • 1 balcon • 1 debara Descriere: Apartamentul se vinde preferabil așa cum este, complet mobilat ...

1106 EUR/m2 | 85 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
 Vânzare casă modernă la 15 km de Bistrița
13
1

Vânzare casă modernă la 15 km de Bistrița

Oferim spre vânzare o casă spațioasă, construită în 2017, din cărămidă, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru familie sau pentru retragere la țară. Detalii proprietate: ✔️ Suprafață utilă: 180 mp ✔️ Teren generos: 2.800 mp ✔️ Structură solidă, construcție din cărămidă, 2017 Compartimentare: ...

978 EUR/m2 | 184 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa parter 120 mp teren zona Centrala
10
1

Casa parter 120 mp teren zona Centrala

Bis Imobiliare ofera spre vanzare o casa la parter zona Piata Mica . Imobilul are o suprafata utila de 80 mp si dispune de un teren de 120 mp . Este compartimentat astfel : hol , 2 dormitoare , 2 bai , living cu bucatarie . Se poate si mansarda . Pret : 128.000 euro negociabil ! VAUNT ID: 91346

1600 EUR/m2 | 80 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartamente 3 camere - Bloc Nou
16

Apartamente 3 camere - Bloc Nou

Apartamente 3 camere în bloc nou - finisate la cheie! Disponibile la: Parter, Etaj 1 şi Etaj 2 2 compartimentări moderne: o 47,40 mp suprafaţă utilă + balcon 4 Mp o 54,66 mp suprafaţă utilă + balcon 10,85 Mp Configuraţie inteligentă: o 2 dormitoare o Living şi bucătărie open-space o Variante ...

1781 EUR/m2 | 48 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren Extravilan - 10'000 Mp - Valea Budacului (Bistrita)
4

Teren Extravilan - 10'000 Mp - Valea Budacului (Bistrita)

Bis imobiliare ofera spre vanzare un teren extravilan cu o suprafata de 10'000 Mp ( 1 hectar ) situat in zona valea budacului, la doar cativa kilometri de oras. Suprafaţă generoasă - 1 hectar, ideal pentru investiţii agricole, recreaţionale sau proiecte viitoare. Cadru natural deosebit - zonă liniştită, ...

10,000 m2

sud, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere zona Stefan Cel Mare
9

Apartament 3 camere zona Stefan Cel Mare

Bis Imobiliare va ofera spre vanzare apartament 3 camere decomandat etaj 1 zona Stefan Cel Mare . Imobilul are o suprafata utila 56 mp + 2 balcoane . Compartimentare : hol , bucatarie , 2 dormitoare , living , baie si 2 balcoane. Pret : 96.000 euro !

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa, 6 camere, 280 mp, zona Est
15

Casa, 6 camere, 280 mp, zona Est

Blitz ofera spre vanzare in exclusivitate o casa situata pe valea ghinzii, Casa este construita din BCA,acoperita cu tigla,compusa din 5 camere,2 bai,bucatarie open space, ,terenul aferent este de 1200mp,racordata la gaze,apa,electricitate,casa se vinde la stadiul de mobilat/utilat . Cod ofertă / ID ...

957 EUR/m2 | 280 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa Lechinta, 3 camere, 130 mp ,
13

Casa Lechinta, 3 camere, 130 mp ,

Blitz ofera spre vanzare casa individuala situata la 20 km de Bistrita. Casa este dispusa astfel, - Hol,living,bucatarie inchisa,baie, 3 dormitoare , spatiu pt depozitare cu scara din lemn. Suprafata utila 130mp, Teren 3800mp. Casa se se vinde mobilata/utilata,avand toate utilitatiile Cod ofertă / ID ...

1000 EUR/m2 | 130 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa individuala, 3300 mp teren, zona Sintereag
20
4

Casa individuala, 3300 mp teren, zona Sintereag

Blitz oferă spre vânzare o casă individuală, amplasată pe un teren generos de 3300 mp, cu o suprafață utilă de 120 mp. Casa include anexe gospodărești și o bucătărie de vară, oferind spațiu ideal pentru activități de familie și posibilitatea de a dezvolta diverse proiecte de grădinărit sau agricultură, ...

513 EUR/m2 | 120 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa individuala in com. Maieru
5

Casa individuala in com. Maieru

Blitz va ofera spre vanzare o casa individuala situata in localitatea Anies. Are o suprafata construita de 100 mp parter si 100 mp etaj . Casa are urmatoarea compartimentare : - parter : 2 camere +hol+baie+spatiu de depoziitre+ camera centralei ( spatiul de la parter a fost gandit ca spatiu comercial ...