Promovat
Vand teren cu deschidere la drum european

Vand teren cu deschidere la drum european

Suprafață de 150.000 mp, cu deschidere la drum european. Ideal pentru parc stocare energie electrica, spatii logistice, hipermarket, parc fotovoltaic sau parc eolian, etc.. Terenul are cadastru, întabulare și utilitati în imediata apropiere, iar in zona există în exploatare parcuri fotovoltaice (zona ...

150,000 m2

insuratei, Braila

Promovat
Propritar,vand garsoniera in Braila,et.1,zona barira pret 41000
5
5

Vand garsoniera in Braila zona bariera et.1,pret 41000 ,recent renovata,bucatarie mobilata.

1577 EUR/m2 | 26 m2

Bariera , Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 1 Camera
10
4

Apartament 1 Camera

Vand apartament 1 camera, 39 mp, situat la et 2. Dotari: centrala proprie ac. termopane mobilat usa metal flise gresie, parchet izolat apartament f. luminos se acceptă și credit apartamentul se afla aparoape de piața mare, de supermarketuri și Liceul Cerna

1321 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand casa Brăila Chercea
5
22

vand casa Brăila Chercea

vând casă Locuibila Cartier Chercea Oraș Brăila,Zona 2cocosi,casa are 255mp,100mp construiti,are curent electric,apa ,gaze,centrala termica,toate ușile interior, exterior termopan,are 4camere, 2bucatarii,o baie și un hol, este tencuita exterior, interior și izolata la interior.Curtea foarte mare și singur ...

176 EUR/m2 | 255 m2

Chercea, Braila, Braila

Vand sau Inchiriez spatiu farmacie

Vand sau Inchiriez spatiu farmacie

Vand sau Inchiriez spatiu farmacie -Oras Braila. Detalii in Privat.

0 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Promovat
Teren cu casa demolabila zona Rosiori
4

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Agentia imobiliara Expert va propune Teren cu Casa DEMOLABILA zona Rosiori in perimetrul C. Calarasilor -Scolilor suprafata 241 mp, deschidere la strada 5,5 ml In partea din spate se lateste la 8 ml X 19 ml Utilitati apa, canalizare si curent. Gazele sunt in fata portii Imobilul se poate folosi si ...

Central, Braila, Braila

Teren agricol Lanurile

Teren agricol Lanurile

Teren agricol de vânzare în sat Lanurile comuna Viziru Brăila în suprafață de 3.1 hectare

31,000 m2

Lanurile, Braila

Teren cu casa batraneasca
8
2

Teren cu casa batraneasca

Teren intravilan 2291 m3 cu casa batraneasca si 3 anexe ...taxe si impozit la zi ...apa si curent ( utilitati) ..

insuratei, Braila

Teren de vânzare
1
1

Teren de vânzare

Teren de vânzare Comorofca,265m2,deschidere 10 m,pret 20000 euro cash,sau in rate notariale.Tel. .

265 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere Buzaului
7
7

Apartament 2 camere Buzaului

Proprietar, vand apartament 2 camere situat lângă Spitalul Judetean pe Sos. Buzaului. Apartamentul este la etajul 7. Dispune de lift nou .Poziție excelenta, suprafata 68 mp. Apartamentul este liber, mobilat si utilat.

956 EUR/m2 | 68 m2

Buzaului, Braila, Braila

vand teren
1
5

vand teren

vand teren in chiscani suprafata 1250 metri cu deschidere de 10metri.cu posibilitate de racordare la utilitati!!!!pentru mai multe detalii lasati mesaj si va raspund cu drag!!!

1,250 m2

Chiscani, Braila

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
2

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp
6

Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre vânzare cladire spatiu comercial situat ultracentral pe Bulevardul Alexandru Ioan Cuza aproape de Republicii. Suprafață teren 559 mp Amprenta construita 207 mp, S+P+2 In spate mai erau 2 constructii care s-au autodemolat imobilul este inchiriat Centrale ...

449 EUR/m2 | 621 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
2

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

Promovat
Casă zonă centrală | între Călărași și Școlilor | Teren 188 mp
5
1

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare Casă situată în zonă centrală, între Călărași și Școlilor. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: Corp 1: construcție din cărămidă, acoperită cu tablă, suprafață 47 mp Corp 2: construcție din paiantă, acoperită cu tablă, suprafață ...

663 EUR/m2 | 101 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere Progresu | Decomandat | 2 balcoane | 54.900
9

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare : Apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat în zona Progresu. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4 și are o suprafață utilă de 53 mp, la care se adaugă 2 balcoane. Imobilul este amenajat și se vinde ca în poze, fiind gata de mutare. Dotări: ...

1036 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...

1229 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Garsoniera Obor mobilata complet
8

Garsoniera Obor mobilata complet