Vand teren cu casa si anexe

Vand teren cu casa si anexe, suprafata teren 2753 mp, suprafata construita de 337 mp, pentru mai multe detalii

119 EUR/m2 | 337 m2

Ianca, Braila

Promovat
Casa noua Parter Mobilata si Utilata Complet
10
2

Casa noua Parter Mobilata si Utilata Complet

Agentia imobiliara EXPERT va propune Casa Noua Parter DEOSEBITA situata in comuna Vadeni suprafata construita 191 mp, suprafata teren 2000 mp deschidere 26 ml acces auto, garaj cu poarta electrica si cu acces din casa. In partea din spate a casei gasim si o placa de beton pentru terasa care are apa ...

942 EUR/m2 | 191 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
4

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

891 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere Progresu | Decomandat | 2 balcoane | 53.900
9

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare : Apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat în zona Progresu. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4 și are o suprafață utilă de 53 mp, la care se adaugă 2 balcoane. Imobilul este amenajat și se vinde ca în poze, fiind gata de mutare. Dotări: ...

1017 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare /schimb
5
85

Casa de vanzare /schimb

Casa renovata recent . Centrala termica,gresie,faianta,parchet... Curte betonata,acces auto.Casa are 3 camere.Vand sau schimb cu apartament 2 sau 3 camere in orasul Braila sau Brasov .Casa se afla in Cartier Lacu Dulce. Braila. , numar camere: 3, numar bai: 1, suprafata totala: 200, suprafata construita: ...

275 EUR/m2 | 200 m2

Lacu Dulce, Braila, Braila

Vând loc casa-teren intravilan 2000mp 7

Vând loc casa-teren intravilan 2000mp

Vând loc de casa la șoseaua principala (2000m2), cu 2 deschideri fiecare a câte 20m, loc Tufesti, Jud Braila. Stație de autobuz la doi pași de curte. Toate actele in regula. Va rog lăsați mesaj pentru mai multe detalii.

Tufesti, Braila

Vand teren intravilan Cazasu-centura Braila
2
1

Vand teren intravilan Cazasu-centura Braila

Vand teren intravilan, cu deschidere de 95m la centura Brailei si 33m la strada Begoniei din Cazasu (strada este asfaltata, cu acces la utilitati). Suprafata terenului este de 15900 mp și se afla in apropierea sensului giratoriu Braila-Cazasu. Terenul poate fi folosit in scopul construirii de hale industriale, ...

15,900 m2

Cazasu, Braila

Vand loc veci Sf Constantin
1

Vand loc veci Sf Constantin

Loc de veci, cripta noua 2 locuri , imprejmuita, Cimitir sf Constantin, aproape de intrare, pe partea stanga inainte de biserica.

Braila, Braila

Vând casă ultracentral,preț 36000 euro
4
7

Vând casă ultracentral,preț 36000 euro

Vând apartament 2 camere, et. 1 ,situat într-o casa, 47,27 mp cu cota parte din suprafața comuna și teren, apă, gaze, canalizare, wc, termopan, situat in centrul vechi al orașului. Preț 36000euro.

750 EUR/m2 | 48 m2

Central, Braila, Braila

Vand teren intravilan in orasul insuratei, jud. braila 1

Vand teren intravilan in orasul insuratei, jud. braila

Terenul are 2500 mp, forma dreptunghiulara, cu 17,5 m deschidere. Pe teren se afla o casa batraneasca, canalizare, curent electric. Terenul este situat pe str. Scoalei , nr. 1 A,unde se afla Primaria, f, aproape de liceu, biserica, in centru, Strada este asfaltata , are iesire si spre soseaua nationala ...

Central, insuratei, Braila

Casa de vanzare Braila
6
4

Casa de vanzare Braila

Casă în zona centrală a Brăilei, pe strada Mihai Bravu, compusă dintr-un corp principal de 62 mp și încă 4 corpuri anexe cu suprafețe de 16 mp, 22 mp, 7 mp și 18 mp. Proprietatea dispune de 193 mp teren dintr-un total de 376 mp curte comună, împărțită cu un alt proprietar. Proprietatea se afla la mai ...

400 EUR/m2 | 125 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Garsonieră ultracentral Brăila
8
2

Garsonieră ultracentral Brăila

Situată lângă administrația financiară,24 mp plus boxă la subsol, etaj 2 cu ascensor schimb cu apartament in Năvodari plus diferită s-au vând 40000

1667 EUR/m2 | 24 m2

Braila, Braila

Casa la gri Radu negru
2
6

Casa la gri Radu negru

Vand casa la gri cartier Radu Negru str. Praporgescu cu toate utilităţile, gard fier forjat, pavaj curte, grătar cărămidă Suprafaţă totală 200mp deschidere stradală 12m. Detalii la telefon, nu läsati mesaje

385 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, 63.000 mp, intravilan
6
1

Pret redus de la 130 Euro mp. Proprietate situata in Braila, intr-o zona linistita cu vedere la Dunare, cu acces facil catre mai multe rute (mai putin de 1 minut): - str. Vadul Olangeriei (-> zona ultracentrala); - str. Dezrobirii (-> zona ultracentrala); - str. Vadul Ghecetului ...

63,000 m2

Independentei, Braila, Braila

Vând apartament
9
2

Vând apartament

Proprietar,vând apartament cu o cameră,transformat în doua,suprafață 45mp,cu balcon de 5m,mobilat,termopane interior ,exterior,instalație sanitare și electrică schimbate,aer condiționat,rulouri la geam,izolat la exterior,cu doua boxe la subsol.

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Propr.vand (schimb) teren construibil
1

Propr.vand (schimb) teren construibil

Deschidere la doua strazi: str.Orhideelor si str.Cimitirului. Proprietar vand sau (schimb cu apartament) 5000 mp in Cazasu Nou,str.Cimitirului T 15 P 1,langa cartierul rezidential de case. Nu pot raspunde intre orele 8-14.

5,000 m2

Cazasu, Braila

Apartament 3 camere Buzaului
10
2

Apartament 3 camere Buzaului

63mp utili,doua balcoane,tamplarie pvc,centrala termica,finisaje medii,baie,wc serviciu,se preda aferent basca cu doua incaperi,termosistem polistiren

1190 EUR/m2 | 63 m2

Buzaului, Braila, Braila

vind casa Braila sat Tufesti
5

vind casa Braila sat Tufesti

vind casa doua dormitoare .baie.living mare 8m pe 7 metri în spate o camera pentru centrala .utilități apa,canalizare,curent.constructie noua .36 kilometri braila comuna tufesti str.asfaltata suprafață teren 1055 metri

363 EUR/m2 | 120 m2

Tufesti, Braila

Casa de vanzare Silistea
3
5

Casa de vanzare Silistea

De vanzare casa P+M si garaj in comuna Silistea. Suprafata construita la sol 110 mp, garaj 32 mp. Parter format din sufragerie, bucatarie, baie, hol si 2 dormitoare. Mansarda necompartimentata. Casa dispune de toate utilitatile necesare , apa, gaz, lumina. Teren 1000 mp concesionati. Separat se vinde ...

618 EUR/m2 | 110 m2

Silistea, Braila

Promovat
Ap. 2 camere | 55 mp | La CHEIE | Ans Dorobanti   Str. Hipodrom
9

Ap. 2 camere | 55 mp | La CHEIE | Ans Dorobanti Str. Hipodrom

Agentia Imobiliara EXPERT propune spre vanzare Apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp, complet renovat si utilat, situat in zona Dorobanti Strada Hipodrom. Apartamentul este la cheie, mobilat si utilat complet, totul nou, cu finisaje premium. Intri si locuiesti, fara investitii suplimentare. Dotări ...

1536 EUR/m2 | 55 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Viziru   Braila - Casa batraneasca + Teren
9
1

Viziru Braila - Casa batraneasca + Teren

Casa + teren intravilan. Suprafata totala 4870 mp (corpuri casa + curte 1240 mp, gardina = 3630 mp), deschidere 30,12 la strada secundara (aproape de Politia Viziru. Casa batraneasca locuibila, 5 camere, bucatarie de vara iarna, camara, crama, beci. Incalzire sobe lemne, electrica, net + TV, apa curenta ...

Viziru, Braila

Construcții Metalice 3

Construcții Metalice

Executam confectii metalice si private, disponibile imediat. Executa ori cu lucrare la Gata și în Particular De A la Z Si la Cerere Clientului Direct pe poziție la fata Dacă e Cazu Disponibil imediata Disponibil și pentru Deplasări Am experienta in domeniul de activitate Oferim o Gama larga de ...

3 EUR/m2 | 800 m2

Braila, Braila

loc veci
3
2

loc veci

-Vând loc veci 1,5m-2,25m SF.Constantin -Locul este alcătuit din 1cripta pe 2niveluri,recent construită. -Este situată pe aleea principală primul rând.

Braila, Braila

Garsoniera strada Hipodrom
4
1

Garsoniera strada Hipodrom

Vand garsoniera situata pe strada Hipodrom la etajul 4, vedere catre blv. Dorobantilor. Are aprox 26mp si este mobilata si utilata complet, aragaz, hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat, centrala. -renovata in 2020 - acoperiș izolat in 2024

1327 EUR/m2 | 26 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Proprietar - Vând apartament 3 camere DECOMANDAT, 75 mp, în Brăila (Cartier Vidin)
5

Ofer spre vânzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, cu o suprafață totală de 75 mp, situat la etajul 4 4 într-un imobil construit în 1978 (zonă liniștită, fără trafic intens). Suprafață și compartimentare: Suprafață utilă interioară: 68.58 mp + balcon spațios închis de 6.32 mp. Compartimentare ...

892 EUR/m2 | 75 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

40 Ha Silistea, Braila
1
1

40 Ha Silistea, Braila

Vand o suprafata de 40 Ha in localitatea Silistea, judetul Braila. Cele 40 Ha sunt compuse din mai multe loturi. Pret 9.000 euro/Ha.

Silistea, Braila

Cumparam terenuri arabile Ialomita, Braila, Galati
1
9

Cumparam terenuri arabile Ialomita, Braila, Galati

Societate comerciala cumpara terenuri arabile in judetele Ialomita, Braila, Galati.

Braila, Braila

Apartament Braila Romarta Noua lângă fântâna cinetica
8
9

Apartament Braila Romarta Noua lângă fântâna cinetica

Vand apartament decomandat, zona Calarasi - Romarta Noua, langa Vodafone, aproape de fântâna cinetică. Apartamentul este dotat cu centrala termica (centrala a fost schimbata - are 6 ani), doua sisteme de aer conditionat (noi de 1 an), et 8, acoperis cu mansarda cu uscator.

1646 EUR/m2 | 41 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere etaj 3 4 Bld. Independentei colt cu str. Scolilor
8
5

Proprietar, ofer spre vanzare apartament 2 camere etaj 3 4 situat pe Bld. Independentei colt cu str. Scolilor, langa Centrul de evenimente Bulevard. Apartamentul dispune de centrala termica noua pe condensare (Ariston Class One), aer conditionat, termopan exterior, rulouri exterioare, usa metalica. Interiorul ...

1087 EUR/m2 | 46 m2

Independentei, Braila, Braila

Apartament 2 camere Progresul
9
1

Apartament 2 camere Progresul

Direct proprietar - 2 camere, confort 1, etaj 1, decomandat, cartier Progresul, vis-a-vis de Kaufland, Lidl si Penny, farmacie la parter - an constructie 1982, suprafata utila 51 mp (exclusiv balcon); - centrala termica, tamplarie pvc cu geam termopan si rulou dormitor, geam la baie si debara; - balcon ...

1039 EUR/m2 | 51 m2

Braila, Braila

Ap 3 cam,72 mp
9
20

Ap 3 cam,72 mp

Vând ap 3 cam Vidin,72 mp, et 3,cf 1 dec,2 balcoane,2bai,,izolat,Ct,,Ac,mobilat,utilat,poziție f buna,langa Lidl,Profi,scoli,piata,mijloace de transport.60000E.tel

833 EUR/m2 | 72 m2

Braila, Braila

Vand Apartament 3 camere, Braila 22

Vand Apartament 3 camere, Braila

Apartament 3 camere(+bucatarie, hol, debara si balcon), semidecomandat, izolat exterior , cu centrala termica, este situat in zona Marna (Aleea Mestecanisului), zona linistita, etaj 2 , Braila

884 EUR/m2 | 56 m2

Marna, Braila, Braila

Teren intravilan Rahova s-460 mp d-16m 10

Teren intravilan Rahova s-460 mp d-16m

Teren intravilan construcții Posibilitate toate utilitatile Liber Acte în regulă și cadastru Persoană fizică

462 m2

Braila, Braila

Vand casa caramida zona istorica a Brailei.
3
3

Vand casa caramida zona istorica a Brailei.

De vanzare. Singur in curte. Deschdere la strada 10 m. Casa din caramida zona istorica a Brailei - Hristo-Botev Pretabil si firma. 4 camere 2 holuri 3 bai bucatarie Living + bucatarie open-space. Toate utilitatile. Centrala....AC....etc

750 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Vand apartament cu 3 camere
6
1

Vand apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, confort I, liber de sarcini. Accesul facil la mijloacele de transport in comun, scoala, grădiniță, piata.

647 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Teren de vânzare Cazasu
2

Teren de vânzare Cazasu

Teren de vânzare în Cazasu strada principală nr88A! Gaze,apă,curent în poartă.Terenul are deschidere de 20msi o lungime de 90m,ideal pentru casa.Acte la zi

1,800 m2

Cazasu, Braila

Vand teren centura Braila 7500 mp
3
3

Vand teren centura Braila 7500 mp

Vand teren situat pe Centura Brailei, aflat in intravilanul comunei Cazasu. Suprafata 7500 mp Deschidere 15 m. Pret 27 euro mp

Braila, Braila

Casa zona centrala 29

Casa zona centrala

Ocazie!!! Persoana fizica. Vand casa batraneasca, str. Stefan cel Mare, zona calea Galati, curte 204 mp, deschidere 10,5 ml. Tel.

216 EUR/m2 | 204 m2

Calea Galati, Braila, Braila

imobiliare, teren intravilan 1

imobiliare, teren intravilan

Vând teren intravilan în comuna Viziru, strada Nicolae Luis, judetul Brăila

Viziru, Braila

Apartament 3 camere gradina si balcon
5
4

Apartament 3 camere gradina si balcon

Mobilat SI utilat Apartament 3 camere, balcon 15 m lungime și grădină 60 mp Ciocârlia De vânzare apartament de 3 camere, situat într-o zonă foarte bună, la Ciocârlia, lângă mijloace de transport în comun, McDonald s, Penny, Pepco, Lidl și în vecinătatea Liceului Ana Aslan . Apartamentul are un balcon ...

845 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Vand hala industriala 1

Vand hala industriala

Hala industriala cu suprafata de 450mp ( 12.5m x 35 m x 3.5m), din panouri termoizolante , comparimentata ( spatii de productie , depozitare , birouri , grupuri sanitare ) . Utilitati : apa-canalizare , gaze , energie electrica ( post de transformare propriu ). Teren 5000mp , deschidere 16.5m , acces ...

1222 EUR/m2 | 450 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Promovat
Casa 2 camere Centru Istoric
8
4

Casa 2 camere Centru Istoric

Vindem in exclusivitate casa din caramida formata din 2 camere decomandate, baie, bucatarie si hol in zona Centru Istoric, sup.utila-49mp+beci 13mp, in curte indiviza cu vecini linistiti. Proprietatea este perfect locuibila si bine ingrijita, fiind dotata cu centrala termica pe gaz, termopan, usi interioare ...

796 EUR/m2 | 49 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Promovat
Casa P+E caramida Chercea
5
2

Casa P+E caramida Chercea

Vindem in exclusivitate casa parter+etaj la rosu din caramida Porotherm, cartier Chercea, inceputa in 2024, sup.construita pe nivel-91mp, sup.construita totala-182mp, sup.totala teren-298mp, cu deschidere foarte mare de 18ml, fundatie beton si elevatie mare de la sol. Casa a fost structurata pe plan ...

434 EUR/m2 | 182 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei
9
3

Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei

Vand apart.1 camera confort 1 decomandat Dorobanti-Albinei, parter, transformat in 2 camere, bucatarie mutata pe balcon, sup.utila-40mp + balcon 5m (cu acte, intabulat), centrala termica, termopan, rulouri, parchet, faianta, gresie, usa metalica, mobilat si utilat partial, liber, spatios, bine ingrijit, ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Vand Apartament 2 camere
10
3

Vand Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere pe Buzaului in spatele școlii nr 2 decomandat ,confort 1,et 4 4,usa metalica,ferestre termopan,usi mdf,parchet,gresie,2 AC-uri,CT,scara de bloc curata-recent renovată. Unic proprietar, acte la zi.In apropiere: Scoala nr 2 Fanus Neagu,Spitalului județean, parcul monument,statii ...

1056 EUR/m2 | 54 m2

Buzaului, Braila, Braila

vand casa
9
4

vand casa

Casa are 65mp, teren 250 mp, toate utilitățile. compusa din 2 camere, hol, bucătărie, grup sanitar. Uși și geamuri termopan la exterior, acoperiș tabla lindab. Situata pe strada Stefan cel mare, între Republicii și Gării. Curtea amenajata cu topogan, leagăne, balansoar, carusel, pentru copii.Poate fi ...

1292 EUR/m2 | 65 m2

Comorovca, Braila, Braila

Teren agricol foarte bun, cultivat cu grâu, în Vădeni, jud. Brăila 2

Teren agricol foarte bun, cultivat cu grâu, în Vădeni, jud. Brăila

6.7 hectare teren agricol foarte bun (în prezent cultivat cu grâu) în comuna Vădeni, jud Brăila. O parte din el la soseaua spre Galați 10.000 euro hectar usor negociabil

Vadeni, Braila

Casă de vânzare
5
10

Casă de vânzare

În localitatea Tichilesti. Casă liberă cu 5 camere. Energie electrică și o fântână. Apă, gaze și canalizare la poartă, nu sunt racordate la locuință. Fântână în curte. Teren 1200 m2.

204 EUR/m2 | 150 m2

Tichilesti, Braila

Vand teren Chercea
2
7

Vand teren Chercea

Vând teren 815 mp pe strada Barbu Ștefănescu de la Vrancea Nr13C teren liber cu toate utilitățile în fața curent apă canalizare gaze 59000 euro

815 m2

Chercea, Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Apartament 3 camere_Bdul Independentei (Maternitate)

Apartament 3 camere_Bdul Independentei (Maternitate)

Apartament 3 camere ZONA ZERO la 5 minute de Gradina Mare, bucatarie mare spatioasa, dormitor mic cu dresing si balcon, dormitor matrimonial si living. Vedere panoramica dubla atat spre Bd. Independentei cat si spre Calea Galati. A fost renovat de la șapă, fără țevi sau fire prin casa (blocul cu dentistii ...

1017 EUR/m2 | 89 m2

Independentei, Braila, Braila

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...

1229 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea