Promovat
Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii generoase | Cazasu
12

Agentia imobiliara EXPERT va prezinta o proprietate exclusivista situata in Cazasu, definita prin volum, eleganta si rafinament architectural. Construita pentru a oferi confort la standard ridicat, proprietatea impresioneaza prin: suprafete ample lumina naturala abundenta compartimentare echilibrata finisaje ...

731 EUR/m2 | 450 m2

Cazasu, Braila

Promovat
Teren 2666 mp
4
4

Teren 2666 mp

Vând teren pentru construcție casă cu autorizație valabilă 3 ani. Zona este foarte liniștită. Terenul are suprafața de 2660 mp. cu deschidere de 26,6 ml. Pe teren există canal- apă și curent electric, iar la poartă canalizare. Gardul exterior este nou, iar pe teren există wc nou ( nefolosit) , de curte, ...

2,666 m2

Braila, Braila

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...

1229 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare Silistea
3
5

Casa de vanzare Silistea

De vanzare casa P+M si garaj in comuna Silistea. Suprafata construita la sol 110 mp, garaj 32 mp. Parter format din sufragerie, bucatarie, baie, hol si 2 dormitoare. Mansarda necompartimentata. Casa dispune de toate utilitatile necesare , apa, gaz, lumina. Teren 1000 mp concesionati. Separat se vinde ...

618 EUR/m2 | 110 m2

Silistea, Braila

Viziru   Braila - Casa batraneasca + Teren
9
1

Viziru Braila - Casa batraneasca + Teren

Casa + teren intravilan. Suprafata totala 4870 mp (corpuri casa + curte 1240 mp, gardina = 3630 mp), deschidere 30,12 la strada secundara (aproape de Politia Viziru. Casa batraneasca locuibila, 5 camere, bucatarie de vara iarna, camara, crama, beci. Incalzire sobe lemne, electrica, net + TV, apa curenta ...

Viziru, Braila

Construcții Metalice 3

Construcții Metalice

Executam confectii metalice si private, disponibile imediat. Executa ori cu lucrare la Gata și în Particular De A la Z Si la Cerere Clientului Direct pe poziție la fata Dacă e Cazu Disponibil imediata Disponibil și pentru Deplasări Am experienta in domeniul de activitate Oferim o Gama larga de ...

3 EUR/m2 | 800 m2

Braila, Braila

loc veci
3
2

loc veci

-Vând loc veci 1,5m-2,25m SF.Constantin -Locul este alcătuit din 1cripta pe 2niveluri,recent construită. -Este situată pe aleea principală primul rând.

Braila, Braila

Garsoniera strada Hipodrom
4
1

Garsoniera strada Hipodrom

Vand garsoniera situata pe strada Hipodrom la etajul 4, vedere catre blv. Dorobantilor. Are aprox 26mp si este mobilata si utilata complet, aragaz, hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat, centrala. -renovata in 2020 - acoperiș izolat in 2024

1327 EUR/m2 | 26 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Proprietar - Vând apartament 3 camere DECOMANDAT, 75 mp, în Brăila (Cartier Vidin)
5

Ofer spre vânzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, cu o suprafață totală de 75 mp, situat la etajul 4 4 într-un imobil construit în 1978 (zonă liniștită, fără trafic intens). Suprafață și compartimentare: Suprafață utilă interioară: 68.58 mp + balcon spațios închis de 6.32 mp. Compartimentare ...

892 EUR/m2 | 75 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

40 Ha Silistea, Braila
1
1

40 Ha Silistea, Braila

Vand o suprafata de 40 Ha in localitatea Silistea, judetul Braila. Cele 40 Ha sunt compuse din mai multe loturi. Pret 9.000 euro/Ha.

Silistea, Braila

Cumparam terenuri arabile Ialomita, Braila, Galati
1
9

Cumparam terenuri arabile Ialomita, Braila, Galati

Societate comerciala cumpara terenuri arabile in judetele Ialomita, Braila, Galati.

Braila, Braila

Apartament Braila Romarta Noua lângă fântâna cinetica
8
9

Apartament Braila Romarta Noua lângă fântâna cinetica

Vand apartament decomandat, zona Calarasi - Romarta Noua, langa Vodafone, aproape de fântâna cinetică. Apartamentul este dotat cu centrala termica (centrala a fost schimbata - are 6 ani), doua sisteme de aer conditionat (noi de 1 an), et 8, acoperis cu mansarda cu uscator.

1646 EUR/m2 | 41 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere etaj 3 4 Bld. Independentei colt cu str. Scolilor
8
5

Proprietar, ofer spre vanzare apartament 2 camere etaj 3 4 situat pe Bld. Independentei colt cu str. Scolilor, langa Centrul de evenimente Bulevard. Apartamentul dispune de centrala termica noua pe condensare (Ariston Class One), aer conditionat, termopan exterior, rulouri exterioare, usa metalica. Interiorul ...

1087 EUR/m2 | 46 m2

Independentei, Braila, Braila

Apartament 2 camere Progresul
9
1

Apartament 2 camere Progresul

Direct proprietar - 2 camere, confort 1, etaj 1, decomandat, cartier Progresul, vis-a-vis de Kaufland, Lidl si Penny, farmacie la parter - an constructie 1982, suprafata utila 51 mp (exclusiv balcon); - centrala termica, tamplarie pvc cu geam termopan si rulou dormitor, geam la baie si debara; - balcon ...

1039 EUR/m2 | 51 m2

Braila, Braila

Vand Apartament 3 camere, Braila 22

Vand Apartament 3 camere, Braila

Apartament 3 camere(+bucatarie, hol, debara si balcon), semidecomandat, izolat exterior , cu centrala termica, este situat in zona Marna (Aleea Mestecanisului), zona linistita, etaj 2 , Braila

884 EUR/m2 | 56 m2

Marna, Braila, Braila

Teren intravilan Rahova s-460 mp d-16m 10

Teren intravilan Rahova s-460 mp d-16m

Teren intravilan construcții Posibilitate toate utilitatile Liber Acte în regulă și cadastru Persoană fizică

462 m2

Braila, Braila

Vand casa caramida zona istorica a Brailei.
3
3

Vand casa caramida zona istorica a Brailei.

De vanzare. Singur in curte. Deschdere la strada 10 m. Casa din caramida zona istorica a Brailei - Hristo-Botev Pretabil si firma. 4 camere 2 holuri 3 bai bucatarie Living + bucatarie open-space. Toate utilitatile. Centrala....AC....etc

750 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Vand apartament cu 3 camere
6
1

Vand apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, confort I, liber de sarcini. Accesul facil la mijloacele de transport in comun, scoala, grădiniță, piata.

647 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Teren de vânzare Cazasu
2

Teren de vânzare Cazasu

Teren de vânzare în Cazasu strada principală nr88A! Gaze,apă,curent în poartă.Terenul are deschidere de 20msi o lungime de 90m,ideal pentru casa.Acte la zi

1,800 m2

Cazasu, Braila

Vand teren centura Braila 7500 mp
3
3

Vand teren centura Braila 7500 mp

Vand teren situat pe Centura Brailei, aflat in intravilanul comunei Cazasu. Suprafata 7500 mp Deschidere 15 m. Pret 27 euro mp

Braila, Braila

Casa zona centrala 29

Casa zona centrala

Ocazie!!! Persoana fizica. Vand casa batraneasca, str. Stefan cel Mare, zona calea Galati, curte 204 mp, deschidere 10,5 ml. Tel.

216 EUR/m2 | 204 m2

Calea Galati, Braila, Braila

Apartament 3 camere gradina si balcon
5
4

Apartament 3 camere gradina si balcon

Mobilat SI utilat Apartament 3 camere, balcon 15 m lungime și grădină 60 mp Ciocârlia De vânzare apartament de 3 camere, situat într-o zonă foarte bună, la Ciocârlia, lângă mijloace de transport în comun, McDonald s, Penny, Pepco, Lidl și în vecinătatea Liceului Ana Aslan . Apartamentul are un balcon ...

845 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Vand hala industriala 1

Vand hala industriala

Hala industriala cu suprafata de 450mp ( 12.5m x 35 m x 3.5m), din panouri termoizolante , comparimentata ( spatii de productie , depozitare , birouri , grupuri sanitare ) . Utilitati : apa-canalizare , gaze , energie electrica ( post de transformare propriu ). Teren 5000mp , deschidere 16.5m , acces ...

1222 EUR/m2 | 450 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Promovat
Casa 2 camere Centru Istoric
8
4

Casa 2 camere Centru Istoric

Vindem in exclusivitate casa din caramida formata din 2 camere decomandate, baie, bucatarie si hol in zona Centru Istoric, sup.utila-49mp+beci 13mp, in curte indiviza cu vecini linistiti. Proprietatea este perfect locuibila si bine ingrijita, fiind dotata cu centrala termica pe gaz, termopan, usi interioare ...

796 EUR/m2 | 49 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Promovat
Casa P+E caramida Chercea
5
2

Casa P+E caramida Chercea

Vindem in exclusivitate casa parter+etaj la rosu din caramida Porotherm, cartier Chercea, inceputa in 2024, sup.construita pe nivel-91mp, sup.construita totala-182mp, sup.totala teren-298mp, cu deschidere foarte mare de 18ml, fundatie beton si elevatie mare de la sol. Casa a fost structurata pe plan ...

434 EUR/m2 | 182 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei
9
3

Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei

Vand apart.1 camera confort 1 decomandat Dorobanti-Albinei, parter, transformat in 2 camere, bucatarie mutata pe balcon, sup.utila-40mp + balcon 5m (cu acte, intabulat), centrala termica, termopan, rulouri, parchet, faianta, gresie, usa metalica, mobilat si utilat partial, liber, spatios, bine ingrijit, ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Vand Apartament 2 camere
10
3

Vand Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere pe Buzaului in spatele școlii nr 2 decomandat ,confort 1,et 4 4,usa metalica,ferestre termopan,usi mdf,parchet,gresie,2 AC-uri,CT,scara de bloc curata-recent renovată. Unic proprietar, acte la zi.In apropiere: Scoala nr 2 Fanus Neagu,Spitalului județean, parcul monument,statii ...

1056 EUR/m2 | 54 m2

Buzaului, Braila, Braila

vand casa
9
4

vand casa

Casa are 65mp, teren 250 mp, toate utilitățile. compusa din 2 camere, hol, bucătărie, grup sanitar. Uși și geamuri termopan la exterior, acoperiș tabla lindab. Situata pe strada Stefan cel mare, între Republicii și Gării. Curtea amenajata cu topogan, leagăne, balansoar, carusel, pentru copii.Poate fi ...

1292 EUR/m2 | 65 m2

Comorovca, Braila, Braila

Teren agricol foarte bun, cultivat cu grâu, în Vădeni, jud. Brăila 2

Teren agricol foarte bun, cultivat cu grâu, în Vădeni, jud. Brăila

6.7 hectare teren agricol foarte bun (în prezent cultivat cu grâu) în comuna Vădeni, jud Brăila. O parte din el la soseaua spre Galați 10.000 euro hectar usor negociabil

Vadeni, Braila

Casă de vânzare
5
10

Casă de vânzare

În localitatea Tichilesti. Casă liberă cu 5 camere. Energie electrică și o fântână. Apă, gaze și canalizare la poartă, nu sunt racordate la locuință. Fântână în curte. Teren 1200 m2.

204 EUR/m2 | 150 m2

Tichilesti, Braila

Vand teren Chercea
2
7

Vand teren Chercea

Vând teren 815 mp pe strada Barbu Ștefănescu de la Vrancea Nr13C teren liber cu toate utilitățile în fața curent apă canalizare gaze 59000 euro

815 m2

Chercea, Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Apartament 3 camere_Bdul Independentei (Maternitate)

Apartament 3 camere_Bdul Independentei (Maternitate)

Apartament 3 camere ZONA ZERO la 5 minute de Gradina Mare, bucatarie mare spatioasa, dormitor mic cu dresing si balcon, dormitor matrimonial si living. Vedere panoramica dubla atat spre Bd. Independentei cat si spre Calea Galati. A fost renovat de la șapă, fără țevi sau fire prin casa (blocul cu dentistii ...

1017 EUR/m2 | 89 m2

Independentei, Braila, Braila

Casa de vânzare salcia

Casa de vânzare salcia

Vând casa noua din bolțari în comuna Salcia Tudor ,casa are trei camere bucătărie si baie. Dintre care doua camere si hol terminate . Casa deține curent electric si apa de la rețea. Casa este la sosea si la o suta de metri de centru. Farmacia este peste drum scoala, grădiniță, magazin toate sant la ...

250 EUR/m2 | 100 m2

Centrul+, Salcia Tudor, Braila

Apartament de vanzare sau schimb cu casa.Ofer mica diferenta
10
9

Vând apartament 80m

800 EUR/m2 | 80 m2

Vidin, Braila, Braila

Vand Ap. Hipodrom et.3,53m,conf 1, 44900
10
6

Vand Ap. Hipodrom et.3,53m,conf 1, 44900

Apartament 2 Cam, Alea Cutezatorilor, în fata școli Mihai Eminescu lângă complexul Ascunsa, zonă liniștită, Etajul 3,scara foarte curată, vecini OK, necesită renovare.

847 EUR/m2 | 53 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Teren intravilan
5

Teren intravilan

Vand teren intravilan in comuna Chiscani, judetul Braila Suprafata de 1200 metri patrati deschidere de 16,5 metri liniari la strada asfaltata apa potabila si curent electric in curte gaze naturale si canalizarea la poarta

1,200 m2

Chiscani, Braila

Teren 390mp zona Centrala Braila - str. Alba
1
2

Teren 390mp zona Centrala Braila - str. Alba

Teren 390mp zona Centrala Braila - str. Alba *Spatiul se afla pe strada Alba, nr. 11, un gard de tabla * Suprafata totala 390mp

200 EUR/m2 | 390 m2

Central, Braila, Braila

Vand teren intravilan in orasul Insuratei, jud. Braila 3

Vand teren intravilan in orasul Insuratei, jud. Braila

Terenul are 2500 mp, forma dreptunghiulara, cu 17,5 m deschidere. Pe teren se afla o casa batraneasca, canalizare, curent electric. Terenul este situat pe str. Scoalei , nr. 1 A,unde se afla Primaria, f, aproape de liceu, biserica, in centru, Strada este asfaltata , are iesire si spre soseaua nationala ...

2,500 m2

insuratei, Braila

Casă de vânzare

Casă de vânzare

Casă cu 4camere,2 holuri,baie,bucătărie,centrală termică,izolata termică cu polistiren 10cm,eps100,suprafața teren 248mpatrati,deschidere 8,5ml,wc de serviciu canalizat in curte,spații depozitare beci și grătar.Tel

1313 EUR/m2 | 80 m2

Central%25c4%2583%2b, Braila, Braila

vand locuri de casa 2

vand locuri de casa

Vând locuri de casa intravilane in comuna I.C.BRATIANU str.Florilor nr.23 judet Tulcea,total 2113 mp (cu deschidere la drumul sătesc de 28.82 m) ,in 3 loturi comasate de 570mp(cu deschidere de 7.61m),1200mp(cu deschidere de 16,41m) si 343 mp(cu deschidere de 4,80m) ; Preț 6 euro mp, negociabil,total ...

2,113 m2

Braila, Braila

Casa de vanzare Silistraru,  jud. Braila
6
2

Casa de vanzare Silistraru, jud. Braila

Vând casa Silistraru , Jud. Braila - constructie 2021 din caramida, termoizolatie exterioara, gresie, faianta, parchet. Casa are o suprafata utila de 102,5 mp., si este finisata interior, exterior, construita pe un singur nivel si este compusa din living, bucatarie, 2 bai, 2 dormitoare, camera tehnica ...

1000 EUR/m2 | 102 m2

Silistraru, Braila

De vânzare
15
2

De vânzare

Vând apartament 4 camere Locație : Plantelor bloc 5 etaj 1 Compartimentare : 2 balcoane 1 sufragerie 3 dormitoare 1 bucătărie 1 baie Dotări : ușă metalică termopan centrala termica Apartamentul este foarte spațios cu vedere pe ambele părți ale blocului , cartier liniștit , poziție bună . Prețul este ...

1096 EUR/m2 | 73 m2

Plantelor, Braila, Braila

Apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, 77.93mp, acte la zi
10

Apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, 77.93mp, acte la zi

De vânzare direct de la proprietar un apartament spațios, de 77,93 mp total, situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, construit în 1971. Situat în zona Obor, în spatele liceului Panait Cerna, apartamentul beneficiază de acces rapid la puncte de interes precum Piața Mare, Jumbo, Carrefour, Brico Depot, ...

897 EUR/m2 | 78 m2

Obor, Braila, Braila

Casă 4 camere pe strada I.C. Brătianu,  zona I
10
4

Casă 4 camere pe strada I.C. Brătianu, zona I

Casa 4 camere cu hol si terasa cu suprafata utila de aproximativ 115 m patrati din caramida, boltari si paianta, suprafata terenului 194 m patrati dintre care 3 dormitoare si un living, 2 bai, bucatarie, pod recent renovat cu izolatia din vata minerala, tabla bilka, termopane, izolata exterior cu polistiren ...

1174 EUR/m2 | 115 m2

Braila, Braila

Casa de vanzare 3

Casa de vanzare

Vând casă în Sat Perișoru,oraș Ianca .Casa are aprox 120 metri pătrați,compusă din 3 dormitoare, camera de zi ,bucătărie,baie, bucătărie de vară , beci.Teren de 1300 metri.

360 EUR/m2 | 100 m2

Ianca, Braila

Ap.2 camere cf.2 Viziru 3
5
1

Ap.2 camere cf.2 Viziru 3

Intermediem vanzare ap.2 camere cf 2, SD, St-37mp, et.3 din 10, E-uri, convector, tamplarie termopan, zona linistita, cu vegetatie si parcari, la 100 m de Calea Calarasilor, gresie si faianta, mobilat si utilat, lift nou, liber. Pret 33.000 euro foarte usor negociabil

943 EUR/m2 | 35 m2

Braila, Braila

Casă de vânzare în chercea
10
11

Casă de vânzare în chercea

De vânzare casă în chercea zona finarie ANL construita din bolțari și cărămidă compusă din 3 camere două holuri baie și bucătărie podul poate fi folosit că dresing s-au se pot face camere de asemenea mai are terasa foișor grătar wc afara doua spatii de depozitare.. Casa are suprafața totală de aproximativ ...

929 EUR/m2 | 140 m2

Braila, Braila

Teren intravilan 2

Teren intravilan

Vand teren intravilan inprejmuit 15000 m2 la 5 km de braila pe sos.focsani

Silistea, Braila

Teren arabil de vanzare, jud Braila com. Bordei Verde
1

Teren arabil de vanzare, jud Braila com. Bordei Verde

Unic proprietar, vand 6.5 Ha teren arabil in comuna BORDEI VERDE, jud BRAILA - partial compact, Pret : 10.000 euro ha Terenul nu se afla in acest moment sub nicio obligatie contractuala de arenda. Telefon: O721.77O.564 - dupa ora 14.00

Bordei Verde, Braila

Casa de vanzare la pret de apartament
10
7

Casa de vanzare la pret de apartament

Casa din caramida de vanzare compusa din 2 corpuri si spatiu comercial, cu un teren in suprafata totala de 191 mp eligibila credit ipotecar. Primul corp este in suprafata de 58 mp si cuprinde hol, bucatarie, baie sufragerie si dormitor Corpul 2 este in suprafata de 19 mp si cuprinde o camera si o baie. Spatiu ...

775 EUR/m2 | 91 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea