Promovat
Proprietar ,persoana fizica Vind apartament cu toate actele finalizate Luica nr 13 58000 E
10
77

Vind apartament 2 camere semidecomandat cf 2 st 40mp cu tot cu balcon ,Luica Et 5 10 Bloc reabilitat termic Vedere inspre parculet Imbunatatiri ,gresie,faianta,usi noi,termopane,balcon inchis ,bloc curat ,vecini deosebiti

1425 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand mansardă
4
4

Vand mansardă

Vand mansardă 6 camere 2 bucatarii ,2 bai,175 mp Universitate -Spitalul Coltei.

900 EUR/m2 | 150 m2

Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900
6
11

Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900

Proprietar, vând apartament în Dr Taberei, 3 cam, circular, mobilat, utilat, acte in regula, termopane, usa metalica, aer condiționat, gresie, faianță, apometre, repartitoare, apa calda, căldură, se poate instala centrala de ap, cumparata, (țeavă de gaze trasa), bloc foarte civilizat, 2 lifturi, zona ...

1368 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand  teren zona Straulesti  str.Aeroportului nr.80-86 sect 1 Bucuresti.
8
5

Vand teren zona Straulesti str.Aeroportului nr.80-86 sect 1 Bucuresti.

Vand loturi de teren intravilan construibil ,rezidential,industrial cu deschidere la strada Aeroportului in fata iar in spate deschiderea este la padure.Terenul se afla intr-o zona linistita situat intre centura Bucuresti,lac Straulesti (sos.Chitilei) si sos Buc.Ploiesti DN1A.Utilitatile sunt in apropiere. ...

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Apartament panoramic, 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4, la etajul 10
2
1

De vânzare apartament panoramic cu 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4 la Etajul 10 din 10, bloc reabilitat termic cu panorama spre Mall Grand Arena vizibilă din sufragerie, și balcon și panorama spre Orășelul Copiilor și Mall Sun Plaza vizibilă din bucătărie, si cele 2 dormitoare: compus ...

2171 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp
1
1

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp

vand teren nordului cut 2.5+06 pot 70% h s+p+4 teren 10000 metri la 50 euro mp

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Chioșc de flori de vânzare toate actele la zi
2

Chioșc de flori de vânzare toate actele la zi

Chioșc de flori de vânzare toate actele la zi lângă sunt 2 școli și mega image biserica la 5 min afacere de familie.str Pache Protopopescu Nr 50

1400 EUR/m2 | 5 m2

Sector 2, Bucuresti

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r
1

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r

vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r pret 4.250.000 euro pret 500 euro mp

8,500 m2

Henri Coandă, Sector 1, Bucuresti

Vanzare apartament 3 camere, terasa 40 m, garaj langa Padurea Baneasa   Comision 0%
10
1

Vanzare apartament 3 camere, terasa 40 m, garaj langa Padurea Baneasa Comision 0%

Vanzare apartament 3 camere, gata de mutare, spațios și luminos, situat în zona de nord a Bucurestiului, in apropiere de Padurea Baneasa, Mall Baneasa, scoli si gradinite internationale. Cu o suprafață utilă de 100 mp și o terasă impresionantă de 40 mp, această proprietate oferă cadrul ideal pentru ...

3350 EUR/m2 | 100 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

vand teren 75 euro metru pallady 15000 mp front cale ferata 400 mL la asfalt 30 mL
7
2

15,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere magazinul bucur obor
10
1

Apartament 2 camere magazinul bucur obor

Propietar,Vând apartament cu 2 camere decomandat 55.4 mp renovat complet, bloc fără risc seismic din anul 1975 deasupra magazinului Bucur Obor la etajul 2 din 10 cu doua balcoane mari la bucatrie si pe toata lungimea dormitorului si a salonului, posibilitate de montare centrala termica proprie, în zona ...

2544 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3
1

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Colentina - spital fundeni, stradal doua camere decomandat, bloc 2017, liber, parcare proprie
7
3

Colentina - spital fundeni, stradal doua camere decomandat, 61 mp cu balcon de 4 mp, bloc din 2017 unic proprietar - renovat recent, etaj 3 3+ pod izolat si cu scara interioara ce poate fi folosit pt depozitare cumparat cu acte, loc de parcare cumparat in acte in curtea interioara cu deschidere din telecomanda, ...

21700 EUR/m2 | 5 m2

Sector 2, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro
1

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro se poate sapa la 20 metri adancime ,deschidere de 500 metri la dn 1,București..pitesti

300,000 m2

Sector 6, Bucuresti

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri
11
2

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

1148 EUR/m2 | 400 m2

Filaret, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea