Promovat
Stradal, Bdul Iuliu Maniu renovat, cladire 14 camere, 330mp, 910E mp, venit pasiv
6
2

**Oportunitate imobiliară cu venit imediat și potențial de valorificare ridicat 330 mp rezidential comercial pe Iuliu Maniu** Proprietar (deschis colaborarii cu agentii imobiliare), vând un cladire multifunctionala și bine poziționata, situata direct pe bulevardul Iuliu Maniu, în Sectorul 6. Proprietatea ...

909 EUR/m2 | 330 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere Virtutii
10
2

Apartament 4 camere Virtutii

Proprietar, vand apartament de 4 camere cu o suprafata de 93,50 mp. Constructia a fost finalizata in 1994, si are o compartimentare decomandata. Apartamentul se afla la etajul 3, oferind o priveliste frumoasa asupra orasului, cu verere est si vest. Apartamentul este recent renovat, finisajele sunt de ...

2287 EUR/m2 | 94 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartment 2 camere - Parc Cismigiu - Poiana Narciselor 8
12
4

Apartment 2 camere - Parc Cismigiu - Poiana Narciselor 8

Apartament cu 2 camere Suprafata totala - 41,23 mp Living - 19.17 mp Dormitor - 9.74 mp Bucatarie - 6.08 mp Baie - 2.70 mp Balcon - 3.22 mp An constructie - 1960 Etaj 8 Vedere catre Parcul Cismigiu, Catedrala Nationala si Palatul Parlamentului Centrala ternica proprie

2712 EUR/m2 | 42 m2

Sala%25252525252bPalatului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
De vânzare apartament 2 camere in Baneasa
6

De vânzare apartament 2 camere in Baneasa

Apartament 2 camere decomandat,terasă.gradina,loc parcare. Mobilat complet,aer condiționat. An construcție 2010,P 5,preț negociabil .

3071 EUR/m2 | 70 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Particular , vand apartament 2 camere decomandate DRISTOR
9
5

Particular , vand apartament 2 camere decomandate DRISTOR

Particular vand apartament 2 camere decomandat , anvelopat cu polistiren de 15 cm , construit in 1986 , etaj 6 din 8 , la 2 minute de Metrou Dristor si la 1 minut de MegaImage si farmacia Tei , avand urmatoarele dotari - 3 aparate de aer conditionat , 3 calorifere noi din 4 , regulator de tensiune de ...

2614 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

super apartament
2

super apartament

apartament cu 2 camere nou nouț modern mobilat utilat suprafață 52 mp in Central Adress Residence sector 5 preț 161.000 euro

3096 EUR/m2 | 52 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

vand apartament 2

vand apartament

in Piata Romana se vinde apartamentul de la etajul 6 suprafata 70 mp semi mobilat decomandat si renovat compus din trei camere 150.000 poze la cerere.

2143 EUR/m2 | 70 m2

Sector 1, Bucuresti

PROPRIETAR! vand apartament 2 camere sos pantelimon PROPRIETAR
10
1

apartament cu 2 camere , soseaua pantelimon , central, bloc fara risc seismic , anul 1978 complet renovat , multiple spatii de depozitare... la scara blocului profi non stop, farmacie non stop la 5 min de mers pe jos,mega image. statiile de autobuz si de tramvai sunt la scara blocului iar metroul este ...

1676 EUR/m2 | 63 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vânzare
10
5

Garsonieră de vânzare

Particular, garsonieră confort 1, decomandat, recent renovată, apropiere Dedeman, mijloace de transport, supermarket, parc lângă bloc, foarte mult spațiu verde. Fără risc seismic. Toate actele sunt la zi (cadastru, impozit etc). Suprafața utilă de 28 m pătrați. Apropiere de Șoseaua Giurgiului.

1714 EUR/m2 | 28 m2

Sector 4, Bucuresti

Vanzare teren Splaiul Unirii - Popesti Leordeni
5

Vanzare teren Splaiul Unirii - Popesti Leordeni

DIRECT PROPRIETAR !!! 0% COMISION 150Eur mp - 45.552 mp Teren intravilan în suprafață totală de 45.552 mp situat în orașul Popești-Leordeni, județul Ilfov Poziție strategică pentru dezvoltare rezidențială și comercială Vă oferim spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață generoasă de 45.552 ...