Promovat
vand apartament 2 camere, rezidential Asmita gardens ardens, bucuresti
10

apartament 2 camere decomandat, complex rezidential - Asmita Gardens, vedere panoramica, etaj superior, 2 grupuri sanitare, complet mobilat si utilat. cu posibilitatea achizitionarii unui loc de parcare subteran. gym cu piscina in cadrul complexului, supermarket si locuri de joaca pentru copii pret:215000E ...

3028 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere lux Drumul Taberei
9
6

Apartament 3 camere lux Drumul Taberei

Apartament 3 camere decomandat lux in Drumul Taberei, situat intre Bd Timisora si Valea Ialomitei. Apartamentul este la circa 100m de statia de metrou Valea ialomitei, ideal pentru o familie deoarece gradinita se afla la circa 50m de bloc, Kaufland in stanga blocului, piata Valea Ialomitei la100m, Plazza ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vand Duplex la 4min mers pe jos de metrou Apărătorii Patriei, 3 camere, 2 bai, 72mp
8
3

Vand apartament tip duplex (mansarda) la 4 minute de mers pe jos de stația de metrou Apărătorii Patriei - Construcție 2013 - 3 camere (living + 2 dormitoare) - 2 bai - Bucatarie inchisa (nu este open space) - 67mp utili 71mp total 87mp construiti + cota indiviza teren - Cadastru complet pe ambele ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Aparatorii%2525252bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă curte individuală zona 0
5
1

Casă curte individuală zona 0

Vând casă curte individuala zona Țepeș Vodă (Popa nan). Locatia are o suprafață totală de cca 180 mp. Casa este compusă din 3 camere înșiruite, 2 intrări, baie bucatarie beci cu o suprafață totala de circa 70mp restul curte. Necesită renovare. Este parțial (60%) renovată recent, lucrările continuă. ...

4643 EUR/m2 | 70 m2

Sector 2, Bucuresti

Vand casa cu apa curenta,electricitate,127m2  zona Austrului,Tepes Voda Sector 2Bucuresti 5

Vand casa cu apa curenta,electricitate,127m2 zona Austrului,Tepes Voda Sector 2Bucuresti

Possibilitate constructie ,supraetajare variante,iesire privata prin Str Popa Nan ,Plan,project restructurare etc.Urgent ,variante acceptate in functie de oferte.127m2 in indiviziune.Doua toalete separate apa curenta,electricitate premise pt renovare project adaptat la conditiile descrise .Pret negocialbil ...

1411 EUR/m2 | 90 m2

Sector 2, Bucuresti

Titan,1 Decembrie Fiat
8
28

Titan,1 Decembrie Fiat

Vând garsonieră confort 1 SD mobilata și utilata complet,amenajata modern.Bloc stradal,vedere fata.

1682 EUR/m2 | 33 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

UNIC în Belvedere | Fost Showroom Design Italia | Vedere 270  | Stație Electrică
10

UNIC în Belvedere | Fost Showroom Design Italia | Vedere 270 | Stație Electrică

UNIC în Belvedere | Fost Showroom Design Italia | Vedere 270 | Stație Electrică DESCRIERE: Vând apartament de 3 camere, fost showroom de prezentare, situat în primul bloc (prima scară) din Belvedere Residences. Proprietatea se vinde complet mobilată și utilată, beneficiind de un design interior exclusivist ...

4118 EUR/m2 | 85 m2

Sector 2, Bucuresti

Investitie viitoare 6

Investitie viitoare

TEREN IN PADUREA BANEASA SITUAT PE STR. DRUMUL PADUREA PUSNICU NR. 48 - 50, VIS-A-VIS DE BLOCURILE GREENFIELD, - deschidere la strada 50 ml si in adincime 200 ml, toate facilitatile apa, gaze, electricitate, total suprafata 10.000 mp, pretul zonei 60 euro/mp. In prezent se poate construi o locuinta cu ...

10,000 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Schimb Casa D+E+M 2006 Marriott -Sirenelor, Sc=300 T=300 Aut Extindere libera
10
3

URGENT! Ocazie, pret redus de la 420000 Euro! PROPRIETAR! Eventual schimb cu apt. Bucuresti+ diferenta semnificativa din partea Dvs: Casa D+E+M, 2006, zona Marriott -Sirenelor, Sc=300 T= 278 MP in acte, 300 mp din masuratori D+P+E, aprox. Sc=aprox 100 MP nivel (sub 100 D si P, peste 100 E) Autorizatie ...

1650 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vânzare apartament 2 camere sector 2
10
3

Vânzare apartament 2 camere sector 2

Vânzare apartament 2 camere Bulevardul Chișinău, sector 2 (adiacent)| 10-12 minute distanță Metrou Costin Georgian Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă liniștită din sector 2, direct proprietar, ferit de agitația bulevardelor principale. Etaj 6 8 într-un imobil ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Proprietar vând garsonieră renovata în Dr Taberei
9
3

Proprietar vând garsonieră renovata în Dr Taberei

Garsonieră renovata, mobilată,utilată complet in Dr Taberei Str Vlădeasa,balcon închis cu termopan, bucătăria cu geamul afară.Garsoniera este construita in anul 1983 pe niște sine de alunecare un caz de cutremur,bloc foarte rezistent făcut după cutremurul din 1977.Zona comercială mare, Auchan, Kaufland, ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vand casa P+1E Sector 5
3
2

Vand casa P+1E Sector 5

Vand casa P+1E pe Sos Bucuresti-Magurele,locuința se afla in Sectorul 5 cu o suprafață de 188mp 5 camere,2 grp sanitare,2 bucatarii,balcon necesita renovare parțială,detalii la numărul de telefon 077084125. Propietar direct fara agentii.

1667 EUR/m2 | 150 m2

Magurele, Sector 5, Bucuresti

garsoniera spatioasa curata merita vazuta 50

garsoniera spatioasa curata merita vazuta

Vand garsoniera bloc constructie 2011, noua deci, decomandata,etaj 1, suprafata 47 mp (balcon 15 5mp,) cu centrala termica proprie , aer conditionat, apometre, instalatii sanitare noi , termopane, diferite imbunatatiri de ex. vestibul cu termopane in balcon , tapet verde tip gazon in balcon, interfon, ...

1170 EUR/m2 | 47 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Loc de veci- cimitirul Bellu

Loc de veci- cimitirul Bellu

bellu ortodox fara oseminte fig 125 loc 10 3mp concesiune pe termen nelimitat pret fix

Sector 4, Bucuresti

Loc de veci cimitirul Straulesti 2
4

Loc de veci cimitirul Straulesti 2

De vanzare cripta cu doua nivele pe verticala, turnata din beton, cu planseu, in suprafata de 3 mp, cu dimensiunile 2,5 m x 1,2 m. Locul de veci are nr. 428 si se afla in cimitirul Straulesti 2, str. Odaii (Soseaua de Centura), nr. 471. Pentru detalii sunati la numarul de telefon din ultima poza. Pret: ...

Sector 1, Bucuresti

 3 Camere Spațios (72mp)   langa Kaufland din Sos. Salaj, Etaj 3   Ideal Investiție sau Locuință