Apartament de Vânzare
5
1

Apartament de Vânzare

Apartament 2 camere de vânzare Militari, zona Bulevardul Timișoara Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în Sector 6, în zona Bulevardului Timișoara, pe Strada Aleea Valea Călmățuiului Locuința are o suprafață totală de 57,2 mp și o suprafață utilă de 54,5 mp, fiind poziționată pe ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vand apartament 3 camere  la Orizont-Drumul Taberei, la 4-7 min.de Afi si metrou, 115.000 EUR
3
1

Vand apartament 3 camere la Orizont-Drumul Taberei, la 4-7 min.de Afi si metrou, 115.000 EUR

Vand apartament cu 3 camere, 58.6 S.U. 67.9 S.T.mp la Orizont, 7 min.de Afi si 2-4 min.de metrou Favorit, statie S.T.B.,scoala, piata, supermarket, farmacii, banci, parc. Semi decomandat, curat, termopane, usa metalica, calorifere noi, gresie, faianta, priza speciala pentru masina de spalat, partial ...

1949 EUR/m2 | 59 m2

Drumul%252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica
10
13

vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica

Vand sau schimb teren 153 mp in Bucuresti, cu doua constructii, casa 56mp + anexa 26mp, amplasat pe colt, cu deschidere dubla, la strazile Heliade intre vii si Pancota, la 50 m de sensul giratoriu cu Doamna Ghica. Curtea si constructiile se afla in stadiu avansat de renovare, s-a inlocuit gardul, au ...

850 EUR/m2 | 153 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari
10
18

Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari

Vând apartament 3 camere, modificat în 2 camere, în cartierul Ferentari, strada Fărcășanca Apartamentul nu are centrală termică Se vinde complet mobilat

946 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vânzare

Teren de vânzare

Vând teren cca 360mp în Vidra, complexul Mega Parc Berceni. Utilități curent electric și gaze.

360 m2

Sector 1, Bucuresti

Teren Extravilan Com Frumusani,Calarasi

Teren Extravilan Com Frumusani,Calarasi

Teren Extravilan 5000 m zona ,,Moara.. 700 m distanta de DN pret 6 euro m

5,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Casă de vânzare   79 900 euro
10
30

Casă de vânzare 79 900 euro

Casă de vânzare fără probleme juridice, acte complete,vanzare imediată! Se vinde casă la curte de 200 m2, casa in forma de L 90 m2, curte in mijloc libera 110m2, construcție mixtă (paiantă + cărămidă), 1 bucatarie 3 camere, 1 baie, 1 hol mare, 3 magazii cu toate utilitățile funcționale,pod (sobe cu ...

400 EUR/m2 | 200 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Casă la curte
9
5

Casă la curte

Proprietar, vând casă moderna la curte cu toate utilitățile necesare inclusiv centrală termică zona Militari pe strada Liniei la 7 minute până la stația de metrou Gorjului și piața Veteranilor și 5 minute de intersecția cu B du-l Timișoara , casa are la parter hol la intrare, living cu bucatarie si baie, ...

1184 EUR/m2 | 380 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

2 TERENURI STRADALE DE INCHIRIAT Sector5 sau Șos Alexandriei(Leroy Merlin) Super Trafic Super Vad
3
4

ATENȚIE!!! SuperVad SuperTrafic SuperPozitie 2 TERENURI DE ÎNCHIRIAT LA NUMAI 2 sau 3 LEI PE MP (în funcție de suprafața închiriată) PREȚUL ZONEI ESTE 1-2 EURO IAR EU VĂ OFER LA 0,4-0.6 EURO PE METRUL PĂTRAT DIRECT PROPRIETAR !!! VĂ ROG CITIȚI CU ATENȚIE !!! - AM 2 OFERTE FOARTE BUNE ȘI IDEALE PT. ...

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Vând apartament cu 3 camere
5
1

Vând apartament cu 3 camere

Se vinde apartament cu 3 camere confort 1situat în București, Sector 4, pe Bulevardul Constantin Brâncoveanu, într-o zonă foarte bună, aproape de transport public, magazine, școli și parcuri langa spitalul Marie Curie Reper: apartamentul se află în blocul unde la parter este Banca Transilvania, reper ...

2417 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand vila Bucurestii noi
9
1

Vand vila Bucurestii noi

Proprietar , vând Vila D+P+E+M, situata pe un teren de 1000 mp in zona Bucurestii Noi . La parter găsim o zona de zi, un living generos cu o bucatarie superba si un birou ( care poate fi transformat intr-o camera pentru o bona ) . Etajul este dedicat zonei de noapte, cu doua dormitoare matrimoniale ...

2336 EUR/m2 | 550 m2

Sector 1, Bucuresti

4,5 ha, pretabil teren industrial sau parc fotovoltaic 1

4,5 ha, pretabil teren industrial sau parc fotovoltaic

Vand 4,5 ha teren in Dambovita, com. Nucet, sat Ilfoveni. Are o deschidere de 110 m la DJ 711B, drum asfaltat si 400 m pe adancime. Se afla la 500 m de D.N.71 Bucuresti Targoviste si este potrivit pentru un parc fotovoltaic, in zona fiind o linie de medie tensiune la 900m sau 500m pana la una de inalta ...

45,000 m2

Sector 1, Bucuresti

Vânzare teren intravilan Militari
9

Vânzare teren intravilan Militari

Vând teren intravilan cu suprafața de 874 mp, front stradal de 17 m, adâncime 56 m, pretabil pentru construcție rezidențială sau proiecte comerciale, situat strategic pe Bulevardul Uverturii Militari - Sector 6, cu accesibilitate excelentă, într-o zonă cu infrastructură dezvoltată, având acces facil ...