Promovat
Vilă individuală Băneasa, lângă lac, aproape de Herăstrău, zona Nord, direct proprietar
10
3

Vă propun spre vânzare o vilă individuală situată într-una dintre cele mai apreciate zone din Nordul Capitalei Băneasa, la doar 50 m de faleza Lacului Băneasa și la câteva minute de Parcul Herăstrău Locație excelentă, pe străzi liniștite, cu trafic redus, între Str. Gârlei și Bd. Dobrogeanu Gherea, ...

2116 EUR/m2 | 250 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
PIATA UNIRII 3 camere et 4 renovat liber
20
2

PIATA UNIRII 3 camere et 4 renovat liber

Piata Unirii - Bibescu Voda, apartament 3 camere semidecomandat, proaspat renovat la cheie, intr-un imobil din imediata vecinatate a Facultatii de Teologie. Imobilul este expertizat si se situeaza in categoria U3 de risc, deci se poate asigura impotriva cutremurelor si de asemenea se poate finanta prin ...

3088 EUR/m2 | 68 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere lux Drumul Taberei
9
6

Apartament 3 camere lux Drumul Taberei

Apartament 3 camere decomandat lux in Drumul Taberei, situat intre Bd Timisora si Valea Ialomitei. Apartamentul este la circa 100m de statia de metrou Valea ialomitei, ideal pentru o familie deoarece gradinita se afla la circa 50m de bloc, Kaufland in stanga blocului, piata Valea Ialomitei la100m, Plazza ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului
9

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului

Exclus agențiile imobiliare !! Apt cu 2 camere pe bd Dimitrie Cantemir nr 18 Etaj 5 7 Bloc 1963 (fără risc seismic ) Bloc reabilitat și anvelopat Suprafața 47 m2 Se vinde complet mobilat și utilat ! Preț 115.000 euro. Preț fix !

2447 EUR/m2 | 47 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

proprietar vând garsoniera stradala la cheie Salajan conf 2 zona verde
10
2

Proprietar vând garsoniera complet renovata, mobilata si utilata, Salajan Postavarului, cartier Titan, sector 3, București. Bloc liniștit, curat, cu camere video si restricționare 2 accese token în bloc, vecini civilizați, zona verde cu grădini si băncuțe bloc. Bloc amplasat stradal, monolit, cărămidă ...

2722 EUR/m2 | 18 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

RATE fara banca 2 camere bucuresti UNIRII-Mărășești 63mp et3 4 centrala 2ac g+f+p+um mobilat utilat
10
44

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Marasesti, Sector 4, Bucuresti

De vânzare teren agricol.
1

De vânzare teren agricol.

De vânzare teren extravilan în suprafață de 16719 metri pătrați în comuna Sohatu județul Călărași. Preț 1.6 euro mp. Tel

16,719 m2

Sector 3, Bucuresti

Proprietar vand apartament 2 camere, 2 bai ,renovat, mobilat , utilat , LUX , Asmita Gardens !
10
1

Asmita Gardens ,proprietar , vand apartament model mare , 2 camere , 2 bai , etaj 13 21 , vedere mixta , delta Vacaresti si Dambovita , renovat recent , mobilat si utilat , bucatarie inchisa , utilata cu frigider , plita , aragaz , masina de spalat vase , cu iesire pe terasa de 14 mp , acoperita partial ...

2750 EUR/m2 | 80 m2

Mihai Bravu, Sector 4, Bucuresti

Casa la curte sector 5
1
14

Casa la curte sector 5

Teren 120m , casa nelocuibila , fara utilitati .(apa , gaze), necesita demolare sau renovare .Deschidere strada 9m , 2 camere , 1 bucatrie + hol.

733 EUR/m2 | 75 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând apartament
1
2

Vând apartament

Vând apartament 50 mp cu 2 camere circular în zona piața Progresu, nu doresc Agenție, direct cumpărător 74000 euro discutabil, apartamentul necesită renovare .

1480 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE  Grand Kristal
9
4

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE Grand Kristal

Apartament finalizat cu 2 Camere | Mobilat și Utilat | Grand Kristal Residence | Sector 4 Metalurgiei Vă prezentăm spre vânzare un apartament premium cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat într-unul dintre cele mai apreciate ansambluri rezidențiale din Sector 4 Grand Kristal Residence, într-o ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Teren Casa sector 3 cartier 23 zona hala laminor cora pantelimon Sala Sport Antilopa Parc Pantelimon 11

Teren Casa sector 3 cartier 23 zona hala laminor cora pantelimon Sala Sport Antilopa Parc Pantelimon

Strada cicoarei ,teren 151 mp ,imprejmuit gard 2 laturi,calcan 2 laturi,teren plat,are canal,apa,curent.pe teren se afla un garaj de 15 mp cu acte.terenul este foarte aproape de hala laminor,aqua parc pantelimon in viitor,sala si teren sport Antilopa,Cora pantelimon,dedeman,leroy merlin,bricostore, la ...

Sector 3, Bucuresti

vanzare teren
2
3

vanzare teren

Teren de vanzare amplasat in Bucuresti str. Zaharia Carcalechi nr.11 sector 5 situat intre 2 vile . Plan de amplasament si delimitare a imobilului nr.cadastral 232392 178 mp.(OCPI Bucuresti).Nu este conectat la utilități (utilitățile sunt la strada) Pret: 710 euro mp. Usor negociabil Magazinul Jumbo ...

180 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Duplex  Bucureștii Noi   2 Cocosi  Străulești
9
2

Duplex Bucureștii Noi 2 Cocosi Străulești

Vila în duplex în zona Bucureștii Noi 2 Cocoșii . Duplexul este la stadiul de semi gata , urmand ca dupa semnarea antecontractului clientul să-și aleagă finisajele și în decurs de 3- 6 luni sa le finisam la gata dupa placerea clientului! Imobilul este racordat la toate utilitățile ( Gaze,apa canal, ...

1750 EUR/m2 | 200 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Concesionez loc de veci, Cimitirul Sf. Vineri Bucuresti
1

Concesionez loc de veci, Cimitirul Sf. Vineri Bucuresti

Ofer spre concesionare loc de veci situat în Cimitirul Sfânta Vineri (Calea Grivitei 202, sector 1), una dintre cele mai bine poziționate și căutate locații din București. Locatie: 23bis, locul 139. Suprafață totală: 6 mp (2 locuri), amenajat. Acte în regulă concesiune pe perioadă nelimitată. ...

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Dorobanti, 5 incaperi in vila (2 cam sau garsoniere), Metrou Victoriei; INVESTITIE, LOCUINTA 0 comis
10

INVESTIȚIE IN CEL MAI DORIT CARTIER DE LUX: DOROBANȚI CAPITALE! Proprietar, vand (sau schimb), UNUL DINTRE ULTIMELE APARTAMENTE INDIVIDUALE, DISPONIBIL PE O STRADĂ EXCLUSIVISTĂ (str Roma, nr 21), cu prețul sub 150 mii de euro! Situat la etaj 3 din 3, se vinde împreună cu 30mp cotă din teren (+peste 145mp ...

3000 EUR/m2 | 45 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

vand spatiu de birouri Bucuresti
7
13

vand spatiu de birouri Bucuresti

vand spatiu birouri in Bucuresti sect 4 suprafata totala 3500m2 cu terasă și parcare de 1000m2 cladire moderna parter si 3 etaje cu chiriasi sau fara Clădirea are avize sa funcționeze că și școala sau spital mai multe detalli la telefon

3 EUR/m2 | 3,500 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament de vanzare în complex rezidențial!
9
1

Apartament de vanzare în complex rezidențial!

Apartament 2 camere decomandat 65 mp Prelungirea Ghencea loc parcare mobilat și utilat complet Vând apartament cu 2 camere situat în zona Prelungirea Ghencea, într-un complex rezidențial modern cu parc privat și spații verzi. Apartamentul are o suprafață de 65 mp, este decomandat, luminos și ...

1854 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Vanzare 2 camere - Sebastian
10

Vanzare 2 camere - Sebastian

Decomandat,8 9, 50mp, constructie 2014, 2 lifturi,civilizat, 115.000 negociabil.