Promovat
Vanzare garsoniera renovata 2025, in Vila, Mantuleasa
10
1

Vanzare garsoniera renovata 2025, in Vila, Mantuleasa

Va propunem spre vanzare o garsoniera in vila complet renovata 2025, semidecomandata, situata in cartierul Mantuleasa , zona parcul Izvorul rece, intr-un imobil mic construit in anul 1900 , disponibil la parter din 1, cu o suprafata utila de 34 mp si suprafata totala de 60 mp.care incluse o camera ...

2350 EUR/m2 | 34 m2

mantuleasa, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in 13 septembrie
4
8

Garsoniera de vanzare in 13 septembrie

Vindem garsoniera decomandata in bloc mixt la etaj 6 10, bloc anvelopat, din 1985.Are o suprafata de 35mp, stradal pe Calea Rahova, situata la 4 statii de tramvai 32 de Piata Unirii.Cadastru si intabulare la zi. La o statie de tramvai de Kaufland, Vulcan Value si sala de fitness, Jumbo.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Proprietate in vila interbelica, pret bun - Pasajul Unirii, 157 mp
20

Areea Imobiliare va invita sa descoperiti la Pasajul Unirii, in inelul ULTRACENTRAL, o proprietate interesanta, intr-un cartier linistit si civilizat, o incursiune în eleganta Bucureștiului de altadata. Va oferim spre vanzare PARTERUL INTREG + DEPENDINTE al unei vile interbelice S+P+1E+M . ATENTIE: ...

1919 EUR/m2 | 140 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Titan - Policolor - str. Drum Gura Solcii, intravilan 3050 mp
8
6

Teren intravilan de vanzare Titan Policolor POTENTIAL RIDICAT DE DEZVOLTARE Ofer spre vanzare teren intravilan situat in zona Titan Policolor, pe str. Drum Gura Solcii, intr-un perimetru cu dinamica ridicata de dezvoltare rezidentiala, ideal pentru proiect imobiliar mediu. Suprafata: 3.050 ...

3,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 amere. Parc Tineretului.  Zona Trestiana. La 3 min. de metrou
7

Apartament 3 amere. Parc Tineretului. Zona Trestiana. La 3 min. de metrou

Agentia Cristal Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament luminos 3 camere, Zona Parc Tineretului, Trestiana, La 3 min de metrou. Semidecomandat, etaj 2 din 8. Cu 2 balcoane generoase, inchise. Bloc reabilitat termic. Zona linistita, plina de natura. In apropiere: Piata Norilor, scoli, ...

2402 EUR/m2 | 66 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera.  Parc Tineretului. Totul Nou.
8
1

Garsoniera. Parc Tineretului. Totul Nou.

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare garsoniera, zona Parc Tineretului. Decomandata, etaj 8 din 10. Cu balcon, Renovata complet de la baza, peretii indreptati, instalatii sanitare, instalatii electrice modulare, Complet mobilata si utilata. Aer conditionat. Gresie, faianta, ...

3182 EUR/m2 | 33 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 camere,  zona Parc Tineretului. Loc parcare.
5

Apartament 4 camere, zona Parc Tineretului. Loc parcare.

Agentia Cristal Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 4 camere, zona Parc Tineretului. Semidecomandat, etaj 7 din 9. An construcție 1982 Instalatii electrice schimbate, pe cupru, circute separate. Peretii drepti, impecabili. Sapa turnata in tot apartamentul. Gresie. Parchet. Izolatie ...

2381 EUR/m2 | 84 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Duplex. 4 camere. Lux  Metrou Aparatorii Patriei.
9
1

Duplex. 4 camere. Lux Metrou Aparatorii Patriei.

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare Duplex 4 camere, Lux. Zona Aparatorii Patriei, la 6 min de metrou. Etaj 2 din 2. Suprafata utila 200 mp plus 100 mp spatiu depozitare. An constructie 2010. Cu 2 locuri de parcare. Cladirea are curte comuna 1000 mp.

1245 EUR/m2 | 200 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere pe malul Deltei Vacaresti, la 7 min de Mall SunPlaza, metrou
9

Agentia Cristal Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 2 camere, pe malul Deltei Vacaresti. Etaj 2 din 3. Suprafata totala de 64,02 mp. La 7 min de Mall Sun Plaza, metrou Piata Sudului. Proprietatea are spatiu propriu verde de jur imprejur. Teren cota indiviza in proprietate de 5,12 % din ...

2586 EUR/m2 | 58 m2

Vacaresti, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, Zona Alexandru Obregia.
6

Apartament 3 camere, Zona Alexandru Obregia.

Agentia Cristal Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 3 camere, zona Alexandru Obregia. Semidecomandat, etaj 4 din 4. Zona linistita, verde, plina de natura, ideala pentru familii. In apropiere: magazine, gradinite, scoli, parcuri de ralaxare si pentru copii, Acces facil la mijloace ...

1283 EUR/m2 | 69 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Tineretulu, Timpuri Noi. Cu Centrala. 3 min de metrou.
7

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 3 camere, zona Tineretului - Timpuri Noi. La 3 min de metrou. Semidecomandat, parter din 3. Complet renovat (instalatia electrica si sanitara), centrala proprie Buderus, usi Porta Doors, aer conditionat. Se vinde utilat si mobilat ...

2540 EUR/m2 | 63 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Berceni
6
4

Apartament 2 camere zona Berceni

Se vinde apartament cu 2 camere, spatios si bine compartimentat, situat in zona Berceni, intr-un bloc solid, construit in 1983, la etajul 2 din 4. Suprafata utila: 53 mp, ideal pentru o familie sau un cuplu Decomandat, cu living luminos, dormitor generos, bucatarie separata si baie. Apartamentul este ...

1358 EUR/m2 | 53 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Militari Residence
5
5

Apartament 2 camere zona Militari Residence

Apartament cu 2 camere situat in zona Militari Residence, la etajul 3 din 10, cu o suprafata de 55 mp . Apartamentul este disponibil imediat, complet pregatit pentru vanzare. Este ideal pentru un cuplu sau o familie, avand o compartimentare eficienta si fiind foarte luminos. Dispune de bucatarie spatioasa, ...

1255 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Alba Iulia
5
5

Garsoniera zona Alba Iulia

Garsoniera de 28 mp, situata la etajul 4 din 8, in zona Alba Iulia. Locuinta este functionala, avand o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul se afla intr-o zona bine conectata la transportul public, cu statii de metrou, autobuz si tramvai ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea