Promovat
Apartament 2 camere Vitan conf 1
6

Apartament 2 camere Vitan conf 1

Apartament Premium 2 Camere | Renovat Modern | Confort Vă propunem spre vânzare un apartament elegant cu 2 camere, situat la parterul unui imobil cu 4 etaje, construit în anul 1982, într-o zonă liniștită și cu acces la toate punctele de interes ale orașului. Amenajat cu bun gust și renovat recent, apartamentul ...

2361 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spatiu Comercial 336 mp - Ultracentral, Piata Victoriei (Investitie)
7
1

Va propunem spre vanzare sau inchiriere un spatiu comercial si de productie alimentara de exceptie, situat ultracentral in zona Piata Victoriei (in spatele restaurantului Burger King). Aflat la prima inchiriere dupa o renovare totala, spatiul se preda „la cheie” si a fost proiectat minutios pentru a ...

1367 EUR/m2 | 267 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere si pod superb in zona Doamna Ghica
15

Apartament cu 3 camere si pod superb in zona Doamna Ghica

Ne face placere sa va prezentam un apartament spatios cu 3 camere, complet mobilat si utilat, ideal pentru locuire imediata, situat intr-un imobil bine intretinut, construit in 2012. Caracteristici cheie: Compartimentare: Decomandat Suprafata utila: 87 mp utili | 1 living generos (33 mp), 2 dormitoare ...

2089 EUR/m2 | 87 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 70m decomandat centrala Vadul Nou Sector 5
11
1

Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere, spatios si decomandat, cu centrala proprie, situat in fata statiei Stb -Vadul Nou din Sectorul 5, Prelungirea Ferentari. - suprafata utila -70 mp, decomandat, 3 camere, balcon mare inchis - etaj - 2, lift, vedere spre spatele blocului - bloc 1976-1977 ...

1213 EUR/m2 | 70 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Direct Dezvoltator | 7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator | 7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Cotroceni
6
4

Apartament 2 camere zona Cotroceni

Vând apartament cu 2 camere, situat într-o zonă deosebită, între Cotroceni și Politehnica. Suprafața utilă a apartamentului este de 55 mp, oferind un spațiu generos și confortabil. Locuința este situată într-o zonă bine cotată, aproape de Politehnica, transport public, magazine și parcuri. Compartimentare: ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera Militari Residence
4
4

Garsoniera Militari Residence

Garsoniera 38 mp, etaj 1, Militari Residence - 52.000 Vand garsoniera de 38 mp, situata la etajul 1 intr-un bloc din Militari Residence, intr-o zona linistita si usor accesibila. Locuinta beneficiaza de un design modern si o compartimentare eficienta, fiind ideala pentru un cuplu sau persoana singura. ...

1368 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere / Crangasi / Bloc nou/ Centrala Proprie/ Prox metr
17

Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat într-un bloc nou, într-una dintre cele mai liniștite zone din Crângași – în spatele showroom-ului Emag, pe o stradă retrasă, care se înfundă și este foarte puțin circulată, ideală pentru confort și intimitate. Apartamentul ...

2850 EUR/m2 | 60 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere Drumul Taberei
9
18

Apartament 3 camere Drumul Taberei

Apartament de 68 mp, situat la etajul 2 intr-un bloc de apartamente in zona Drumul Taberei, aproape de statia de metrou. Locuinta este compusa din 3 camere spatioase, o bucatarie separata, baie si hol generos. Apartamentul necesita mici imbunatatiri, oferind potential pentru a fi personalizat dupa preferintele ...

1353 EUR/m2 | 68 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1814 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala
11

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -71.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -74.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1596 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Rond Alba Iulia | Zona Centrala
13

Apartament 3 camere Rond Alba Iulia | Zona Centrala

Apartament situat într-o zonă exclusivistă a capitalei – Piața Alba Iulia – apreciată pentru poziționarea excelentă, accesul facil și stilul urban modern. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, având un potențial ridicat de închiriere. Descriere apartament: Apartament ...

3291 EUR/m2 | 77 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat | Complet mobilat și utilat | Mutare Rapida |Th Pallady
12

Apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil modern, prevăzut cu lift. Proprietatea se remarcă printr-o compartimentare eficientă, spații bine optimizate și o luminozitate foarte bună pe tot parcursul zilei. Apartamentul este compus din: Living generos, amenajat modern Dormitor ...

2660 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -68.880 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -71.340 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1558 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu
2

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.500 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -76.870 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -81.240 Euro + TVA pentru un ...

1908 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator | Finisaje Premium| Încălzire în Pardoseala
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.632 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1847 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -63.895 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -68.810 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1546 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Colentina
5
18

Apartament 2 camere de vanzare zona Colentina

Oferim spre vanzare un apartament renovat, zona linistita, statia de 282 langa bloc,mega image non stop la 5 minute de bloc, pe strada Rascoala din 1907. Este complet mobilat si utilat, cu centrala proprie. Apartamentul vine la pachet cu un loc de parcare si o boxa la subsol. Suprafata utila este de ...

1489 EUR/m2 | 45 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB
5

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB