Promovat
PROMOTIE Apartament 2 cam, Auchan - Iuliu Maniu, Envogue Residence, ANSAMBLU VERDE
19
28

Fie ca esti in cautarea unei locuinte pentru uzul propriu, fie ca vrei sa faci o investitie inteligenta, un apartament cu doua camere ramane una dintre cele mai viabile optiuni pe care le ai la dispozitie. In ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, iti punem la dispozitie ...

1839 EUR/m2 | 58 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera !3 Septembrie-Prosper
7
2

Vanzare garsoniera !3 Septembrie-Prosper

Vanzare garsoniera in zona 13 Septembrie - Prosper. Garsoniera se afla la parter/8, in bloc mixt, este foarte spatioasa, decomandata, renovata. Instalatia electrica si cea sanitara au fost inlocuite, obiectele sanitare sunt noi, peretii au fost indreptati, Blocul a fost anvelopat.

2075 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Piata Victoriei - Renovat complet
8

Apartament 2 camere - Piata Victoriei - Renovat complet

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere, situat în apropiere de Piața Victoriei, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil construit în anul 1976, blocul nefiind încadrat în nicio clasă de risc seismic. Compartimentare: - ...

3465 EUR/m2 | 40 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Teren 5000mp, Metro Berceni - Parcul Tudor Arghezi
1

Teren 5000mp, Metro Berceni - Parcul Tudor Arghezi

Vă propunem spre vanzare un teren cu o surafata de 5000mp si o deschidere de aproximativ 35mp situat in zona Metro Berceni. Teren drept, fără denivelări, ideal pentru construcție. Are deschidere la 2 strazi si utilitățile disponibile în imediata vecinatate apă, electricitate și canalizare (la poarta). ...

5,000 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Parcare Subterana Finalizat
7

2 Camere Parcare Subterana Finalizat

Apartament exclusivist cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3 al unui imobil boutique, cu regim mic de înălțime, dedicat celor care apreciază confortul, intimitatea și calitatea superioară a locuirii. Apartamentul impresionează prin luminozitate naturală excelentă și o compartimentare inteligentă, ce ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB
10

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB

Apartament modern și intim, situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou finalizat în 2025, amplasat în una dintre cele mai căutate zone: Theodor Pallady. Cartier liniștit, cu infrastructură în plină dezvoltare și acces rapid la transport. Caracteristici principale: Parcare inclusă în preț Încălzire ...

2326 EUR/m2 | 46 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
10

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament de 2 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou din zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai căutate zone din Sector 3. Localizare excelentă: STB la aproximativ 50 m Metrou Titan la ~14 minute de mers pe jos Vis-a-vis de Auchan Titan Lidl chiar lângă bloc Acces rapid către ...

2628 EUR/m2 | 44 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu parcare /Liviu Rebreanu -Comision 0%
9

Apartament 2 camere cu parcare /Liviu Rebreanu -Comision 0%

Apartamentul cu 2 camere care dispune si de parcare se afla in Ansamblul rezidential Citadella-Titan care este situat in partea de Est a Municipiului Bucuresti, Sectorul 3, in spatele Hypermarketului Auchan. Accesul se face din Bulevardul 1 Decembrie. Complexul este alcatuit din 2 cladiri, fiecare ...

2506 EUR/m2 | 48 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
8

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament cu două camere, amplasat într-un complex rezidențial recent finalizat, situat în zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone din Sector 3. Amplasament și accesibilitate: Stații STB la aproximativ 50 m de imobil Stația de metrou Titan la circa 14 minute ...

2544 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ridicat de confort, fiind dotată cu: centrală ...

2576 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – mobilat și utilat complet Mall Vitan/Comision 0
11
1

Apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 8, într-un imobil curat, liniștit și bine întreținut, amplasat pe strada Foișorului într-o zonă foarte apreciată a capitalei, în București. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea eficientă, luminozitatea naturală și atmosfera primitoare, ...

2739 EUR/m2 | 58 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 camere  cu geam la baie, bloc reabilitat
15
1

Apartament 4 camere cu geam la baie, bloc reabilitat

Situat la parterul unui bloc reabilitat termic (P/8), într-o zonă liniștită și verde, acest apartament de 4 camere oferă confort, spațiu și compartimentare eficientă. Detalii: Suprafață generoasă, bine compartimentată, camere luminoase și aerisite 2 băi – una cu cadă, cealaltă cu cabină de duș Camară ...

1715 EUR/m2 | 86 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa
11

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 98.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu ...

1754 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
9

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 97.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1526 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3  Camere  Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie
8

3 Camere Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -138.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare Pozitionare : zona Theodor ...

1713 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

UNIRII-MIRCEA VODA, apartament in vila interbelica, 6 camere, 190 mp
15

Apartament deosebit cu 6 camere, situat intr-o vila interbelica eleganta (construita in 1938), in zona centrala Piata Unirii – Mircea Voda, o locatie cu acces rapid catre principalele puncte de interes ale orasului. Proprietatea este amplasata la parter dintr-un imobil cu regim redus de inaltime (D+P+1E+M), ...

1842 EUR/m2 | 190 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Teren + constructie veche, de vanzare Militari- 0% cumparator
3
12

Esaimob vinde teren in suprafata de 234mp teren in cartierul Militari, perimetrul zonelor Apusului-Uverturii-Gorjului, intre case si constructie pe teren de 58mp utilitati pe teren (apa, canalizare, curent electric), gaze-5ml Zona civilizata, foarte ingrijita. Toate actele la zi. -locatie orientativa Pozele ...

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere in vila etajul 1+2 camere amenajate la mansarda, zona Eminescu
16
2

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere in vila etajul 1+ 2 camere amenajate la mansarda, intr-o curte comuna, situat in zona Eminescu, intr-un imobil construit in anul 1940 , disponibil la etajul 1 S+P+1+M, cu o suprafata de 152 mp. Apartamentul dispune de 2 bai, 2 balcoane, pivnita si 1 boxa. ...

1347 EUR/m2 | 121 m2

Sector 2, Bucuresti

Apt. 2 camere, Rotar Park 2,bloc 2021,Militari zona Metro-Mc Donald's,10 min. metrou Preciziei
16
3

Vanzare apartament 2 camere Rotar Park 2 Residence zona Militari,in spate la Mc Donald's,langa Metro,Drumul Osiei 18-28,la 10 minute mers pe jos de metrou Preciziei,(ATENTIE a nu se confunda cu Militari Residence),bloc 2021,decomandat,suprafata ,suprafata totala cu balcon 45 m2,etaj 10 din 10,complet ...

2087 EUR/m2 | 45 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apaartament 2 camere decomandat, zona Iancului, aproape metrou
6
1

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Iancului, intr-un imobil construit in anul 1981 , disponibil la etajul 6 din 8, cu o suprafata utila de 48 mp. ID intern: ROI0018847.

2583 EUR/m2 | 48 m2

iancului, Sector 2, Bucuresti

Vila regie proprie teren 525mp in Prel.Ghencea-Bragadiru
17

Vila regie proprie teren 525mp in Prel.Ghencea-Bragadiru

Excelenta prin experienta! Va propunem la vanzare o casa smart in Prelungirea-Ghencea Bragadiru, cu acces rapid catre Bucuresti, intr-o zona linistita ferita de zgomot si poluare. Constructie realizata in regie proprie (momentan in stadiu la alb se vinde la cheie) Constructie solida pe cadre de beton ...

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Bucuresti- Drumul Ghindari-vand apartament compus din 2 camere
10
1

Bucuresti-str. Drumul Ghindari, vand ap.2 camere, situat intr-un bloc construit in anul 2014, laet.2 3, complet mobilat si utilat, se accepta credit, 95000 euro, 0 comision pentru cumparator.

1638 EUR/m2 | 58 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 Camere _Direct Dezvoltator
6
1

Apartament 2 Camere _Direct Dezvoltator

Oferta Pre-Sale apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 din 7, are o suprafata utila de aprox. 57 mp si o terasa de 79 mp. Apartamentele se predau complet finisate, cu materiale si solutii tehnice alese atent pentru un plus de confort si un stil de viata relaxant. Dotari si finisaje apartamente: - ...

2228 EUR/m2 | 57 m2

Morarilor, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera Floreasca, strada Rossini
13

Garsoniera Floreasca, strada Rossini

Va propunem spre vanzare o garsoniera, semidecomandata, situata in cartierul Floreasca, intr-un imobil construit in anul 1960, disponibila la etajul 1 din 3, cu o suprafata utila de 23 mp. Bloc reabilitat, garsoniera se vinde cu arata in poze. Garsoniera este momentan inchiriata cu 350 euro pe luna ...

3043 EUR/m2 | 23 m2

floreasca, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea