Promovat
Militari - Lujerului, 2 camere, c-tie bloc 1978, 270 metri metrou, comision 0%
12

Militari - Lujerului, strada Timonierului, apartament 2 camere semidecomandat, situat la 270 metri de metrou Lujerului. Apartamentul este la etajul 8 din 10, într-un bloc construit în 1978, și are o suprafață totală de 54 mp. Dispune de bucătărie mare, baie cu geam, balcon pe bucătărie și sufragerie, ...

2204 EUR/m2 | 54 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Pajura
6
7

Garsoniera de vanzare in zona Pajura

Garsoniera confort 1 situata in zona Pajura pe str. Baiculesti in apropiere de transportul public. Dispune de 36mp2. Etaj 3. Loc de parcare. Zona este linistita, unde se pot gasi scoli, farmacii, supermarket-uri, spatii verzi. Garsoniera necesita renovare si poate fi amenajata dupa bunul plac. Pentru ...

1889 EUR/m2 | 36 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

Promovat
PARCUL CIRCULUI - Stefan cel Mare | 3 Camere in Inima Parcului
20

COMISION 0% pentru Cumparator Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere situat pe Aleea Circului, pozitie exceptionala, zona unde se regasesc numai blocuri cu 4 etaje, la 2 pasi de Parcul Circului, si Scoala Gimnaziala nr. 28 intre Sos. Stefan cel Mare si Circul Metropolitan. Puncte de interes ...

2788 EUR/m2 | 54 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare - Complex Exigent Faza 3
14

Apartament 2 camere de vanzare - Complex Exigent Faza 3

Va propun la vanzare un apartament nou, cu 2 camere, situat in Plaza Residence Faza 3, Complex Exigent (intrarea dinspre Carrefour). Proprietatea situata la etajul 10 si are orientare spre Est fiind foarte luminoasa tot timpul zilei si protejat de caldura dogoritoare a verii. Este decomandat, mobilat ...

3723 EUR/m2 | 51 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 4 camere - Aparatorii Patriei - Str Democratiei
14
1

Apartament cu 4 camere, renovat în 2025, situat pe Strada Democratiei nr. 4, în zona Apărătorii Patriei – o alegere excelentă pentru familii sau pentru cei care își doresc confort, liniște și acces rapid către oraș. Locuința este amplasată la etajul 10/10 al unui bloc construit în 1986, pe o stradă ...

2063 EUR/m2 | 73 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vila cu arhitectura florentina | Proprietate rara in zona Dorobanti
20

Exista proprietati care nu pot fi replicate. Nu doar prin locatie, ci prin atmosfera, proportii, teren si arhitectura. Aceasta vila situata pe una dintre cele mai elegante strazi din zona Dorobanti – Capitale este una dintre acele resedinte rare, cu prezenta autentica si identitate proprie, intr-una ...

5631 EUR/m2 | 444 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Eleganta si fluiditate - apartament langa Palatul Parlamentului
8

Vă propun spre achiziție sau inchiriere o resedinta rara, in zona Zero a Capitalei, pe Bulevardul Unirii/Fantani si in apropierea Palatului Parlamentului. Această proprietate se distinge prin spatiu, lumina și compartimentare ce asigura confortul vizual si libertatea de miscare. Imobilele din zona ...

5186 EUR/m2 | 105 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
OPORTUNITATE - Popa Nan-Unirii - casa de renovat cu teren 432 mp
11
1

De vanzare casa de renovat cu teren de 432 mp, una dintre cele mai mari suprafete din zona ultracentrala. Imobilul se afla pe Cezar Bolliac, in aria de vile si isi asteapta viitorul proprietar pentru a-i oferi confort, o oaza de verdeata si de liniste in chiar inima capitalei. Nu este doar un teren, ...

3747 EUR/m2 | 120 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
ULTRACENTRAL - Vilă UNICĂ și cu POTENȚIAL uriaș, o poveste de succes
20

Areea Imobiliare are plăcerea să vă ofere la vânzare o clădire istorică, cu farmec și poziție excelentă. Adresa este pe strada Matei Basarab, readusă la eleganța interbelică. Vila este UNICAT în zona ultracentrală, prin: - curtea individuală mare, cu spații confortabile de trecere și de parcare; - ...

1833 EUR/m2 | 600 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
VILA RENOVATA SI ELEGANTA - 131 mp, 6 camere - Mitropolie / Unirii
20

Acum, inainte de sarbatori, ofer comision ZERO la cumparare pentru aceasta bijuterie din inima capitalei. Pentru doritorii de o proprietate frumoasa, discreta si practica, va propun spre vanzare o vila S+P+M cu 6 camere, in apropierea Colegiului Mihai Eminescu / str George Georgescu. Locatia este ...

2718 EUR/m2 | 125 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
AFACERE - HOTEL (SEMI)RENOVAT de 4 etaje - Floreasca-Barbu Vacarescu
20

Areea Imobiliare are placerea sa va ofere la vanzare o proprietate RARA pe piata - imobil cu potential de 73 unitati cazare, folosit dupa 2000 ca centru de pregatire bancara, cu garsoniere si apartamente pentru cursanti, sali de conferinte, relaxare si restaurant. Etajele 2 si 3 au fost renovate in 2022. Adresa ...

1411 EUR/m2 | 3,161 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE  SEBASTIAN- COBADIN
7

APARTAMENT 2 CAMERE SEBASTIAN- COBADIN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Sebastian in suprafata de totala de 62mp impreuna cu balconul , la etul 2 din 8. Un living spatios, un dormitor luminos, bucatarie inchisa, baie si multe spatii de depozitare. Comfortul ...

1644 EUR/m2 | 79 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata
11
1

Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata

Se vinde garsoniera 32mp in Bucuresti, b-dul Brancoveanula etajul 10/10, cladire cu 2 lifturi. Garsoniera este renovata complet utilata și mobilata gata de mutat! Blocul este reabilitat cu terasa izolata complet si 2 lifturi noi! Va rugam sa ne sunati pentru mai multe informatii!

2141 EUR/m2 | 32 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT  2 CAMERE  MARGEANULUI- BUZOIENI
9

APARTAMENT 2 CAMERE MARGEANULUI- BUZOIENI

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Margeanului la etajul 5 din 8 in suprafata de 53 mp. Apartamentul are living, dormitor, baie, balcon si afost renovat in totalitate si se vinde partial mobilat. ...

1734 EUR/m2 | 53 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
0% Comision, Apartament de vanzare 2 camere, et 3/3, Bucurestii Noi
6

Comision 0% | Apartament 2 camere de vânzare | Etaj 3/3 | Pod depozitare | Bucureștii Noi Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafață de 50 mp, situat la etajul 3 al unui imobil construit în anul 2013. Locuința se vinde fără comision pentru cumpărător, este complet ...

2160 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE  - MEGA MALL
15
1

APARTAMENT 2 CAMERE - MEGA MALL

Va prezentam un apartament de 2 camere decomandate situat la etajul 5 al unui bloc construit in Pantelimon chiar langa Mega Mall, cu suprafata totala de 59mp. Apartamentul are 2 camere, living si dormitor , baie , 2 debarale , bucatarie, balcon mare. Comfortul ...

1683 EUR/m2 | 52 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT  2  CAMERE UNIVERSITATE
9

APARTAMENT 2 CAMERE UNIVERSITATE

Va prezentam spre vanzazare uin apartament de 2 camere situat in centrul Capitalei, aproape de Universitate, intr-un bloc fara risc seismic. Apartamentul este situat la etajul 6 din 9 si a fost renovat in totalitate cu instalatii sanitare si electrice noi. Locuinta se ...

2423 EUR/m2 | 47 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE  CISMIGIU
9

APARTAMENT 2 CAMERE CISMIGIU

Va prezentam spre vanzare apartament de 2 camere situat la cateva minute de Cismigiu. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, blocul avand lift. locuinta are 2 camere spatioase , bucatarie functionala, o baie moderna si balcon in suprafata ...

1983 EUR/m2 | 60 m2

cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
0% Comision - Apartament de vanzare in zona Basarabia/Arena Nationala
18

Apartament 2 camere de vânzare – zonă liniștită | Aproape de Arena Națională | Renovat Se oferă spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat într-o zonă curată și liniștită, retras de la bulevard, ceea ce oferă un plus de confort și intimitate. Proprietatea se află în apropiere de ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

basarabia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Liviu Rebreanu / Park Lake
13

Apartament 3 camere Liviu Rebreanu / Park Lake

Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat Situat la etajul 9 din 10 Imobilul este situat într-un bloc construit în 1970 Semidecomandat Renovat recent Suprafață 69 mp Preț: 125.000 Euro Negociabil Comision standard Oferim suport complet în relația cu banca, cu acces ...

1879 EUR/m2 | 67 m2

Liviu Rebreanu, Sector 3, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 5 CAMERE -  LASCAR CATARGIU
3

APARTAMENT 5 CAMERE - LASCAR CATARGIU

Va prezentam spre vanzare un apartament generos de 5 camere situat ultracentral in suprafata de 116 mp utili , si un blacon de 7 mp. Apartamentul se afla la etajul 4 din 5 al unei cladiri solide. Comfortul termic este asigurat de centrala proprie, ...

1825 EUR/m2 | 115 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
0% Comision, Apartament de vanzare zona Mihalache/Chibrit/Domenii 2 camere
8
1

Vânzare Apartament 2 camere – Zona 1 Mai | Bloc Reabilitat | Etaj 7/7 | 2 Debarale Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona 1 Mai, o locație strategică ce oferă acces rapid către centrul Capitalei și zona de nord. Locuința se află la etajul 7 al unui imobil cu ...

2333 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
0% Comision, Apartament 2 camere de vanzare, P/10, Zona Dristor
6

0% Comision | Vânzare Apartament 2 camere – Zona Dristor | Bloc Reabilitat | Parter | Parțial Mobilat Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Dristor, una dintre cele mai accesibile și căutate locații din sectorul 3, recunoscută pentru infrastructura completă și proximitatea față ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE CALEA VICTORIEI
5

APARTAMENT 3 CAMERE CALEA VICTORIEI