Promovat
Vanzare Apartament 3 Camere Semidecomandat Giurgiului-Tatulesti
8

Apartament 3 camere Sos. Giurgiului-Tatulesti, semidecomandat, etaj P din 4, suprafata 60 mp, an constructie 1975. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie. Detine loc de parcare platit. Blocul este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere cochet in zona Basarabia/Arena Nationala
9
5

Ne face placere sa va prezentam un aparament cu 3 camere cochet, cu pozitionare ideala intre parcuri, situat in zona Basarabia/Arena Nationala. Caracteristici cheie: Suprafata utila: 62.53mp | 1 living luminos, 2 dormitoare, 1 bucatarie, 1 grup sanitar, 1 balcon inchis (total 68.17mp) Mobilare si ...

1599 EUR/m2 | 63 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Locuință spectaculoasă cu potențial de business – 730 mp, sector 2
20

VILĂ CU 5 NIVELURI ȘI 730 MP – LOCUINȚĂ DE FAMILIE SAU INVESTIȚIE VERSATILĂ – SECTOR 2, STRADA BUȘTENI O proprietate cu adevărat impresionantă, situată într-o zonă urbană liniștită din sectorul 2, București – Strada Bușteni. Cu un aer nobil și o construcție solidă desfășurată pe 5 niveluri, această ...

1697 EUR/m2 | 501 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Policolor -Drum Gura Solcii, teren 6100 mp
6

Policolor -Drum Gura Solcii, teren 6100 mp

Policolor -Drum Gura Solcii, teren 6100 mp, dubla deschidere, 30,5 m la Solcii si Saratii. Terenul se afla la cca 70 m de Drum gura Racului. Zona L1c, POT- 45%, CUT = 1,56, DS+P+2ET+R3(ET 3). Facilitatile zonei.

6,100 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oportunitate de investitie-Ultracentral-Foisorul de Foc-Bvd Ferdinand B
11
20

Va prezentam un apartament. deosebit de 3 camere situat intr- o zona ultracentrala din Bucuresti, compus din 2 dormitoare, living, o baie, o bucătărie, 3 logii, respectiv 3 boxe, in suprafata totala de 95mp , suprafata utila 81mp, frumos impartit in sistem circular, luminos si spatios, construit in ...

1937 EUR/m2 | 81 m2

Foisorul%25252bde%25252bFoc, Sector 2, Bucuresti

Teren 500 mp in Sector 1, zona Straulesti
4
6

Teren 500 mp in Sector 1, zona Straulesti

Vand teren intravilan, categoria curti Constructii, 500mp in zona Straulesti Drumul Homorod. Caracteristici: - 20 ml la strada x 25 m adancime - ingradit - nivelat - curatat - toate utilitatile la gard ( apa, curent, canalizare, gaze, cablu) - iluminat stradal - drum sens unic asfaltat - zona exclusiv ...

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Super oferta, garsoniera, 2021, 44 mp, mobilata, super finisata, parcare, boxa, Dobroesti, Fundeni
20
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere, str. Campia Libertății, amenajat și mobilat
12

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, cu suprafața utilă totală de 52 mp, situat pe strada Câmpia Libertății, în Sectorul 3, într-un bloc construit în anul 1962. Locuința este ideală atât pentru locuință, cât și pentru investiție, datorită poziționării excelente și compartimentării eficiente. Apartamentul ...

1733 EUR/m2 | 45 m2

Sector 3, Bucuresti

Berceni șoseaua Olteniței
8
15

Berceni șoseaua Olteniței

Complex Jupiter șoseaua Olteniței, Lidl, anul 2006,decomandat, etajul 1 10, curte interioara,2 grupuri sanitare, loc de joaca pentru copii, portar, posibilitate de loc de parcare proprietate personală, mobilat și utilat complet, acte la zi, lume foarte buna si de calitate. Monitorizare video.

2222 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Preluare afacere Salon remodelare corporala si intretinere,estetica faciala,Bd. Primăverii
17

Preluare afacere Salon remodelare corporala si intretinere,estetica faciala,Reshape Body & Soul,preluati afacerea preluati si chiria care este de 350 euro part time si 700 euro full time sau se poate achizitiona doar aparatura. Salonul se afla in cea mai exclusivista zona si scumpa a Bucurestiului mai ...

967 EUR/m2 | 15 m2

Primaverii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 4 camere Calea Mosilor
20
3

Vanzare apartament 4 camere Calea Mosilor

Vanzare apartament 4 camere Calea Mosilor,an constructie 1980,etaj 5 din 8,suprafata utila 80 m2,suprafata totala cu balcoane 90 m2,bloc reabilitat termic, Apartamentul in acest moment este modificat in 3 camere s-a creeat un living mai mare dar cine doreste il poate face cum era intial,in acest format ...

2363 EUR/m2 | 80 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Apartament deosebit 3 camere imobil Art Deco emblematic | Mantuleasa
19

Va prezentam spre vanzare un apartament deosebit, situat intr-un imobil Art Deco construit in anul 1925, pe una dintre cele mai frumoase si autentice strazi istorice ale Bucurestiului – Strada Mantuleasa. Proprietatea impresioneaza prin eleganta arhitecturii interbelice si prin pastrarea unor detalii ...

2789 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,confort 1,centrala proprie,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus!
20

MUTARE IMEDIATA-Bloc receptionat la terminarea lucrarilor-ACTE GATA; APARTAMENT CU 3 CAMERE -TVA 21% INCLUS - FINALIZAT!!! POZE REALE! APARTAMENTUL SE VINDE MOBILAT LA PRETUL DE 210000 EURO SAU NEMOBILAT LA PRETUL DE 184900 EURO. In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu ...

2691 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,centrala proprie,confort. 1,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus
20
2

2365 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere,confort 1,centrala proprie,zona  Bld. Uverturii-Lidl,comision 0%
20
4

Apartament 2 camere,confort 1,centrala proprie,zona Bld. Uverturii-Lidl,comision 0%

VEDERE SUPERBA CATRE INSULA SI LACUL MORII; APARTAMENT FINALIZAT-MUTARE IMEDIATA- BLOC RECEPTIONAT LA FINALIZAREA LUCRARILOR; PRETUL CONTINE TVA 21%; FINISAJE PESTE MEDIE; INCALZIRE PRIN PARDOSEALA la etajele 9 si 10; In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu 2 si 3 camere, ...

2498 EUR/m2 | 54 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Theodor Pallady
10

Apartament 3 camere Theodor Pallady

Filado Imobiliare va prezinta in exclusivitate spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 2, in zona Theodor Pallady, in apropiere de Metrou 1 Decembrie 1918, intr-un imobil finalizat in 1973, bloc anvelopat. Apartamentul este situat la etajul Parter din 10, este decomandat, are o suprafata totala ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Pantelimon, apartament 3 cam dec 74 mp
10

Pantelimon, apartament 3 cam dec 74 mp

Pantelimon, va prezentam la vanzare pe sos Pantelimon, un apartament de 3 camere decomandat, in suprafata de 72 mp, situat la et 6 8, in bloc reabilitat, constructie 1974, dispune gresie, faianta, parchet, termopan, balcon, spatiu depozitare. Aproape RATB 1 min, metrou, magazine, scoli, gradinite, liber, ...

1388 EUR/m2 | 72 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Titan Onisifu Ghibu
10
1

Titan Onisifu Ghibu

Apartament 3 camere etaj 2 4 zona deosebita magazine Peny, Auchan ,Piata 1 decembrie , aproape mijloace de transport , acceptam credit . Rog seriozitate .

1618 EUR/m2 | 68 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Decomandat
3

Dristor, Ramnicu Valcea, Decomandat

Apartament cu 4 camere, intr-o zona excelenta, 2 grupuri sanitare, imbunatatiri, luminos, spatii de depozitare, 2 balcoane, boxa la subsol, situat la etajul 1 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2305 EUR/m2 | 82 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Vanzare  Garsoniera |  Virtutii |  | 40mp utili | Prox metrou
6

Vanzare Garsoniera | Virtutii | | 40mp utili | Prox metrou

Garsonieră cochetă de vânzare | Virtuții – Cartier Orșova | RamiroImob Vă prezentăm o garsonieră spațioasă și bine compartimentată, situată în zona Virtuții – cartier Orșova, ideală atât pentru locuit, cât și ca investiție sigură pentru închiriere. 38 mp utili | 41 mp construiți Confort 1 sporit ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sector 6, Bucuresti

2 camere | Piata Gorjului | metrou | bloc reabilitat | 0% COMISION