Promovat
Apartament 2 camere tip Studio, Theodor Pallady  Nicolae Teclu
6
3

Apartament 2 camere tip Studio, Theodor Pallady Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 54,10mp, etaj 4,lift, finisat complet premium , bai echipate complet, centrala proprie , incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1426 EUR/m2 | 54 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere, tip duplex, P+1 – Licurg
10

Apartament 4 camere, tip duplex, P+1 – Licurg

Duplex cu 4 camere generoase, dispus pe parter + etaj în complexul Licurg. Suprafață utila 184mp, bucatarie deschisa, finisaje premium, layout deschis și lumină naturală excelentă pe ambele niveluri. Preț apartament: 798.000 € + TVA Parcare subterană: 2 locuri / apartament Preț loc parcare: 32.000 € ...

4337 EUR/m2 | 184 m2

armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Alexandru Obregia / Turnu Magurele
8

Apartament 3 camere Alexandru Obregia / Turnu Magurele

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 3 camere,cu o suprafata totala de 70 mp,situat pe Bulevardul Alexandru Obregia. Caracteristici: -etaj intermediar 4/11 -an constructie 1980 -instalatii electrice si sanitare schimbate -bloc reabilitat termic -loc de parcare de la primarie,ce poate ...

2075 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casa individuala - singur curte
5
5

Casa individuala - singur curte

Casa individuala 3 camere, baie, bucatarie, singur curte, constructie de caramida, suprafata teren 130 mp, suprafata constructie 60 mp, curte amenajata, cladire izolata termic, renovata, parchet, termopan, AC, centrala termica, deschidere 9 ml, posibilitate parcare in curte, zona linistita.

1750 EUR/m2 | 60 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere mobilat si utilat, la doar 12 minute de Metrou Piata Sudului
9

PIATA SUDULUI ndash; APARTAMENT 3 CAMERE Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar 12 minute de mers pe jos de statia de metrou Piata Sudului. Etaj: 1 4 Suprafata utila: 69,30 mp Bloc construit in anul 1964 Se vinde mobilat si utilat Pret: 149.900 Euro Telefon: 0754 ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere | Mobilat Utilat - Gata de mutare
16

Apartament 3 camere | Mobilat Utilat - Gata de mutare

Apartament 3 camere cu compartimentare eficienta si suprafata generoasa de aproximativ 73 mp Locuinta situata pe Strada Lirului, zona accesibila si bine conectata Imobil construit in anul 1964, stabil structural si eligibil pentru achizitie prin credit Bloc bine intretinut, cu etaj tehnic superior ce ...

1703 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp
20

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp

Va prezentam un apartament primitor si bine compartimentat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, intr-un imobil construit in 2018, in zona de sud a Bucuresti. Cu o suprafata utila de 70 mp, la care se adauga doua balcoane inchise (11 mp), aceasta locuinta ofera spatiu generos si functionalitate, fiind ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || parcare boxa
18

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere decomandat - pozitie excelenta -> Zona Unirii, Metrou Piata Unirii
10
1

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Matei Basarab, Sector 3 - la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Piata Unirii. Instalatiile termice si sanitare au fost schimbate in anul 2015, iar caloriferele si centrala sunt noi. Apartamentul se vinde nemobilat, ceea ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

3 camere cu parcare – Postalionului – langa Grand Arena – 130.000 euro
15
3

Titlu atractiv CRM: 3 camere cu parcare ndash; Postalionului ndash; langa Grand Arena ndash; 125.000 euro De vanzare apartament 3 camere situat pe strada Postalionului, etaj 2 din 4, bloc cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus si este amplasat excelent, in spate la Grand Arena. Zona ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare
14
2

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, strada Postalionului, Sector 4. Statie STB la doar 2 minute. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum si numeroase magazine, saloane, ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa
19

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa

EXCLUSIVITATE ndash; Penthouse 119 mp, Cretestilor ndash; Drumul Jilavei, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se vinde un apartament tip penthouse situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, finalizat in 2024, dotat cu lift. Locuinta are o suprafata totala de 119 mp, este complet finisata ...

1933 EUR/m2 | 119 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
4

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere gata de mutare
15

3 Camere gata de mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Dristor Ap 3 camere 64MP
12
1

Metrou Dristor Ap 3 camere 64MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, situat in cartierul Dristor, strada Eufrosina Popescu, sector 3, intr-un imobil construit in anul 1970. Disponibil la etajul 4 din 10, cu o suprafata de 64.64 mp. Distanta fata de statia de metrou Dristor este de aproximativ 7 minute de mers ...

2094 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP
20

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai, confort 1, situat in Bld. Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2018 Disponibil la etajul 5 din 5, pod deasupra izolat, cu o suprafata utila de 70 mp plus 2 balcoane inchise in suprafata de 11 mp. Se vinde mobilat si utilat ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT – B-DUL METALURGIEI – 81 MP – 2 BAI – PARCARE CADASTRATA 
20

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT ndash; B-DUL METALURGIEI ndash; 81 MP ndash; 2 BAI ndash; PARCARE CADASTRATA Oportunitate excelenta intr-un bloc nou (2018), ideal pentru familie sau investitie sigura! B-dul Metalurgiei Etaj 5 5 cu lift + pod Suprafata totala 81 mp 3 camere total decomandate 2 bai 2 ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1
10
6

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1

Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat
19
1

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat

De vanzare un apartament modern, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, situat la 11 minute de mers pe jos de statia de metrou Dimitrie Leonida si 13 minute de metrou Aparatorii Patriei. Finisat complet, disponibil pentru mutare imediata, Incalzire in pardoseala, aer conditionat inclus Bloc ...

1815 EUR/m2 | 89 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

INVESTITIE   LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui
5
1

INVESTITIE LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui

Investeste inteligent ! Ofer spre vanzare garsoniera situata in sectorul 4, pe Drumul Binelui, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata : 36 mp Termen finalizare : iulie 2026 Etaj : Parter inalt *Incalzire in pardoseala Pret : 68.500 euro ***POZE DE ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 3 Camere Mobilat Utilat Centrala Termica
20

Locatie excelenta pentru familie ndash; Sector 4, Bucuresti Apartamentul este situat pe Strada Izvorul Muresului nr. 11, intr-o zona linistita si apreciata pentru accesul rapid catre scoli, gradinite si metrou. La doar 1 minut distanta regasim: bull; Gradinita nr. 225 bull; Cresa Micii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea