Promovat
44mp / Garsoniera / Titan-Pallady / Incalzire pardoseala / Centrala
7

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% Pallady - metrou Teclu vanzare garsoniera spatioasa, 44 mp, decomandata, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa! Situat într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid la ...

1600 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera 43 mp | Mobilata complet |Disponibila imediat | Iuliu Maniu
10
2

Randament bun, cerere mare. Sună acum înainte să fie rezervată. Proprietatea este disponibilă pentru vizionare doar pentru cumpărători serioși. Garsonieră decomandată, spațioasă și luminoasă, cu o suprafață totală de 43 mp, situată la etajul 1, într-un imobil construit în 2021 situat într-un ansamblu ...

2358 EUR/m2 | 37 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere si pod superb in zona Doamna Ghica
15

Apartament cu 3 camere si pod superb in zona Doamna Ghica

Ne face placere sa va prezentam un apartament spatios cu 3 camere, complet mobilat si utilat, ideal pentru locuire imediata, situat intr-un imobil bine intretinut, construit in 2012. Caracteristici cheie: Compartimentare: Decomandat Suprafata utila: 87 mp utili | 1 living generos (33 mp), 2 dormitoare ...

2089 EUR/m2 | 87 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in 13 septembrie
4
8

Garsoniera de vanzare in 13 septembrie

Vindem garsoniera decomandata in bloc mixt la etaj 6 10, bloc anvelopat, din 1985.Are o suprafata de 35mp, stradal pe Calea Rahova, situata la 4 statii de tramvai 32 de Piata Unirii.Cadastru si intabulare la zi. La o statie de tramvai de Kaufland, Vulcan Value si sala de fitness, Jumbo.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

garsoniera de vanzare Militari Residence
6
33

garsoniera de vanzare Militari Residence

Etaj: 3 10 Anul construcției: 2010 Suprafața utilă: 40 m Loc de parcare:da Mijloace de transport: Stație de metrou Militari la 10 minute de mers pe jos, autobuzele 178, 236, 138 și 138B la 2 minute distanță.

1375 EUR/m2 | 40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim garsoniera de vanzare in zona Muncii( Vatra Luminoasa)
4
57

Vatra Luminoasa - Muncii, dec., et. 4 8, 37 mp, bloc din 1988, garsoniera foarte frumoasa intr-o zona deosebita, bloc mixt, libera, acte ok, f. aproape de metrou si parc, bloc retras ideala locuinta, liniste deplina

1318 EUR/m2 | 34 m2

Piata%252bMuncii, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera Politehnica
4

Vanzare garsoniera Politehnica

Va oferim spre vanzare o garsoniera deosebita tip duplex in zona Politehnica-Regie, la doar 4Min metrou Grozavesti. Se afla situata la demisol.Suprafata de doar 25mp. Puncte de interes din proximitate: Centrul Comercial Carrefour Orhideea, Primaria Capitalei, Hypermarchet Auchan, Afi Cotroceni, Gara ...

2600 EUR/m2 | 25 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Grozavesti
5
5

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Grozavesti

Oferim spre vanzare garsoniera situata in zona Grozavesti an de constructie 1984 , situata la etajul 4 10 , cu o suprafata de 27 mp . Foarte aproape de metrou. Detalii suplimentare la tel.

2000 EUR/m2 | 27 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%
5

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...

1625 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Baicului
7
15

Apartament 2 camere zona Baicului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere amplasat la etajul 1 2 fara lift, intr-un imobil nou din anul 2009, intinzandu-se pe o suprafata utila de 52 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire prin calorifere,complet mobilat si utilat modern pentru confortul ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare in Titan
7
43

Apartament de vanzare in Titan

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere de vanzare in zona Titan. Suprafata utila 57 mp2. Etaj 6. In apropiere de metrou si mijloace de transport. Zona linistita si accesibila. In apropiere sunt magazine si supermarketuri.

1333 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Parcare inclusa
5

1530 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

De vanzare garsoniera in zona Salaj
4
7

De vanzare garsoniera in zona Salaj

Vând garsonieră situată într-o zonă liniștită și foarte accesibilă din cartierul Șălăj. Detalii garsonieră: Suprafață utilă: 34 m Compartimentare: 1 cameră, bucătărie, baie Etaj: 3 din 8 An de construcție: 1980 Puncte de reper: Aproape de stația de metrou Șălăj, supermarketuri (Lidl, Carrefour), centre ...

1471 EUR/m2 | 34 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Decebal
6
3

Garsoniera zona Decebal

Se vinde garsoniera moderna, situata intr-o zona exclusivista si foarte bine conectata, pe Bulevardul Decebal, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje Suprafata utila: 32 mp, ideala pentru locuinta proprie sau investitie Compartimentare: Spatiu bine optimizat, cu bucatarie deschisa si baie moderna Imbunatatiri: ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Giulesti
3
22

Garsoniera de vanzare in zona Giulesti

Se oferă spre vânzare garsonieră în zona Giulești, Sector 6, bloc construit în 1982. Suprafață utilă de 28 mp, etaj 3 4. Liniște, apropiere de mijloace de transport, școli și magazine. Locuința se vinde mobilată și poate fi achiziționată prin credit. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati ...

1411 EUR/m2 | 28 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita
5

2 Camere Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 91.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

1411 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Salaj
6
22

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Salaj

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Salaj,situat la etajul 9 al ansamblului rezidential "Confort Urban Park Residence". Acesta ofera o suprafata totala de 60mp utili,an constructie 2012,proprietatea dispune de incalzire in pardoseala,de asemenea, in apropierea complexului se afla mari ...

1275 EUR/m2 | 60 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera zona Floreasca
5

Garsoniera zona Floreasca

Garsoniera de vanzare in zona Floreasca. Suprafata de 34 mp. Situata la etajul 3 al unui bloc construit in 1977. Compartimentare eficienta si luminozitate naturala. Zona linistita cu acces facil la mijloace de transport in comun. Pret de 78.000 EUR. Ideala pentru locuit sau investitie. Cartier cunoscut ...

2294 EUR/m2 | 34 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea