Promovat
Apartament 2 camere Bd Eroilor- Academia Militara.
20

Apartament 2 camere Bd Eroilor- Academia Militara.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 2 camere situat pe bd.Eroilor, stradal ,in apropiere de Academia Militara,. Apartamentul este la etajul 3/4, semidecomandat, cu vedere fata (bulevard), renovat complet,instalatie sanitara cupru,instalatie electrica cupru, parchet stejar masiv) ...

3706 EUR/m2 | 51 m2

cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Ultracentral
6

Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Ultracentral

Se oferă spre vânzare un apartament spațios situat la etajul 1 al unei clădiri istorice construite în 1885, cu regim de înălțime P+2 etaje, amplasată pe Calea Moșilor. Apartamentul are o suprafață de 100,1 mp și este compartimentat astfel: • 4 camere mari și luminoase • 3 băi • 1 bucătărie Proprietatea ...

1903 EUR/m2 | 101 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Metrou la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar
18

Metrou la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2013 EUR/m2 | 79 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Trapezului
4
109

Garsoniera de vanzare in zona Trapezului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Trapezului, an de constructie 1987 sitata la etajul 3 din 10 cu o suprafata de 35 mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1371 EUR/m2 | 35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera zona Decebal
6
3

Garsoniera zona Decebal

Se vinde garsoniera moderna, situata intr-o zona exclusivista si foarte bine conectata, pe Bulevardul Decebal, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje Suprafata utila: 32 mp, ideala pentru locuinta proprie sau investitie Compartimentare: Spatiu bine optimizat, cu bucatarie deschisa si baie moderna Imbunatatiri: ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Militari
5
117

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Militari

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat confort 1 in cartier Militari, la 200 m de mers pe jos de statia de metrou Gorjului, acesta fiind pozitionat in plan secund fata de Bulevardul Iuliu Maniu. Apartamentul se afla la etaj 1 10 intr-un bloc reabilitat termic construit in anul 1979, ...

1273 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Titan, Basarabia, Costin Georgian, Metrou
3
1

Titan, Basarabia, Costin Georgian, Metrou

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu imbunatatiri, spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt in bloc de 4 nivele.

1788 EUR/m2 | 52 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria MOL, Metrou
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria MOL, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, spatii de depozitare, luminos, vedere mixta, imbunatatiri, mobilat si utilat, Aer Conditionat, situat la etajul 5 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2485 EUR/m2 | 68 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
6
31

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

Garsoniera zona 13 septembrie. In apropiere de mijloace de transport magazine si supermarketuri. Garsoniera dispune de 50mp2. Dispune de loc de parcare si boxa la subsol. Situata la etajul 5. Blocul dispune de lift si este din 1985 fara risc seismic.

1400 EUR/m2 | 50 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament central address residence
7

Apartament central address residence

Proprietar,vand apartament 2 camere,decomandat,et P 12(situat la nivelul etajului 1),complet mobilat si utilat 2026.Suprafata totala este de 61mp,din care 10mp terasa,la care este acces din toate camerele,inclusiv bucataria. Blocul face parte din complexul CENTRAL ADDRESS RESIDENCE,situat pe Sos Progresului,in ...

2738 EUR/m2 | 61 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei
7
22

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei

Se ofera spre cumparare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei, etajul 3,cu o suprafata totala utila de 58 mp.Imobilul dispune de centrala proprie si internet. In apropierea apartamentului regasim magazine precum Jumbo,Metro. Acces facil la mijloacele de transport in comun.Are centrala termica proprie ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image, Park Lake
1

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image, Park Lake

Apartament cu 2 camere, intr-o zona excelenta, luminos, spatios, necesita renovare completa, calorifere schimbate, situat la etajul 1 in bloc de 4 nivele reabilitat.

2208 EUR/m2 | 53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Camere Etaj 1din 4 zona Piata Covasna, 5 min Metrou C-tin Brancoveanu
10

VAND Apartament 3 Camere semidecomandat, 1 grup sanitar, etajul 1 din 4, bloc curat, zona linistita, renovat de la zero, proprietar de aproximativ 5 ani, Bloc an 1969 fara risc seismic - Podeaua a fost izolata cu polistiren, sapa si parchet - Usa intrare noua cu doua fete, usi interior albe Porta Doors - ...

2425 EUR/m2 | 67 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
16
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 79.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl

Apartament cu 2 camere decomandat, intr-o zona excelenta, renovat integral, spatii de depozitare, situat la parter inalt in bloc de 8 nivele reabilitat.

2500 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni
5
21

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

Se oferă spre vânzare garsonieră de 32 mp, situată în cartierul Berceni, la etajul 4 10 al unui imobil construit în anul 1985. Proprietatea se află în proximitatea stației de metrou Piața Sudului și a centrului comercial Sun Plaza, la doar câteva minute de mers pe jos. Zona este bine dezvoltată, cu acces ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Piata Victoriei, Banu Manta, Centrala
4
7

Piata Victoriei, Banu Manta, Centrala

Garsoniera dubla, suprafata totala de 50mp, renovata integral, CENTRALA proprie, geam la baie, libera, la 10 minute de metroul Piata Victoriei, situata la demisol inalt in bloc de 3 nivele.

1578 EUR/m2 | 50 m2

Banu%2525252bManta, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vitan, Zizin, Mall
3

Vitan, Zizin, Mall

Apartament cu 3 camere decomandat, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, 2 grupuri sanitare, multi facilitati, luminos, spatii de depozitare, situat la etajul 4 in bloc de 8 nivele.

3104 EUR/m2 | 77 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Piata Romana
3
27

Garsoniera de vanzare zona Piata Romana

Garsoniera in apropiere de ASE si Piata Romana, la doar 5 minute de mers pe jos. Dispune de 32mp. Etaj 6. Loc de parcare inclus. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic. An constructie 1976. Fara risc seismic.

2063 EUR/m2 | 32 m2

Piata Romana, Sector 1, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou
3
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou

Apartament cu 3 camere, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, luminos, AC, 2 grupuri sanitare, geam la baie, situat la etajul 6 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2338 EUR/m2 | 68 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Unirii, Calea Calarasilor, Delea Noua, Metrou
9

Unirii, Calea Calarasilor, Delea Noua, Metrou

Apartment cu 2 camere, renovat integral, spatii de depozitare, luminos, mobilat si utilat, AC, centrala de bloc, situat la etajul 2 in bloc de 8 nivele din anul 2008.

3135 EUR/m2 | 51 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

3 Camere gata de mutare
15

3 Camere gata de mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...