Promovat
Apartament 3 Camere | Crangasi | Proximitate Metrou| Centrala Proprie
6

RamiroImob va propune spre vanzare un apartament de 3 camere situat în Crângași, la doar 5 minute de metrou, ideal pentru un stil de viață urban și confortabil. Locuința beneficiază de centrală proprie, oferind independență și costuri eficiente, fiind potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2109 EUR/m2 | 64 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
2 camere | Ion Mihalache | 1 Mai | Domenii | Boxa 10mp | Com 0%
13

PROPRIETATE - P256492 COMISION 0% ZOCA Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere semidecomandat, situat pe Bulevardul Ion Mihalache, fix vis-a-vis de Ciuperca. DETALII ESENȚIALE: - Ferit de zgomot: Deși blocul este pe bulevard, vederea apartamentului este pe spate. Aveți liniște ...

2566 EUR/m2 | 45 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Super oferta, garsoniera, 2021, 44 mp, mobilata, super finisata, parcare, boxa, Dobroesti, Fundeni
20
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Bucurestii Noi
16
3

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Bucurestii Noi

Va prezint spre vanzare un Apartament cu suprafata de 67,5 mp UTILI | Curte englezească | Parcare | Imobil 2022 Apartament situat la demisol înalt, cu o suprafață utilă de 67,5 mp, beneficiind de ferestre mari și lumină naturală generoasă, potrivit atât pentru locuire, cât și pentru activități comerciale: ...

1097 EUR/m2 | 67 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Salaj
6
22

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Salaj

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Salaj,situat la etajul 9 al ansamblului rezidential "Confort Urban Park Residence". Acesta ofera o suprafata totala de 60mp utili,an constructie 2012,proprietatea dispune de incalzire in pardoseala,de asemenea, in apropierea complexului se afla mari ...

1275 EUR/m2 | 60 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera zona Floreasca
5

Garsoniera zona Floreasca

Garsoniera de vanzare in zona Floreasca. Suprafata de 34 mp. Situata la etajul 3 al unui bloc construit in 1977. Compartimentare eficienta si luminozitate naturala. Zona linistita cu acces facil la mijloace de transport in comun. Pret de 78.000 EUR. Ideala pentru locuit sau investitie. Cartier cunoscut ...

2294 EUR/m2 | 34 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei
5
8

Spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei Suprafata: 32mp Etaj:3 An de constructie:1982 Loc de parcare: Da Lift:Da Distanta de metrou: 7 minute. Complet mobilat si utilat.

1719 EUR/m2 | 32 m2

Eroii+Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Doamna Ghica
5
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Doamna Ghica

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Doamna Ghica. Situat la etajul 6 dintr-un bloc cu 10 etaje, are o suprafață de 50 mp și o compartimentare decomandata. Locuința este luminoasă, bine întreținută și se vinde mobilată si utilata, în funcție de preferințe. Blocul este curat, cu lift. Zona este ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

Doamna%252bGhica, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in Hills Pallady la 2 minute de metrou
10

Vand garsoniera Hils Pallady, complet mobilata si utilata, an 2023, cea mai mare varianta de garsoniera din complex, 37.4 mp - 29,6 mp util plus balcon de 7.8 mp. Aer conditionat si centrala cu control WiFi, mobilier realizat la comanda, combina frigorifica, lustre cu telecomanda, cu luminozitate si ...

2676 EUR/m2 | 37 m2

Titanul Nou, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Eroii Revolutiei
5
31

Vanzare apartament 2 camere Eroii Revolutiei

Proprietate tip apartament, cu 2 camere, decomandat, situata in Bucuresti, zona Eroii Revolutiei, intr-un imobil tip bloc, construit in anul 1990, la etajul 2 7. Dispune de o suprafata totala de 52 mp.

1538 EUR/m2 | 52 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent   str Odei   Bloc 2023
20

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023 | Finisaje Premium 190000 euro , 99 mp ,et 1 6 ,bloc 2023 Loc de parcare inclus! Se vinde utilat si semimobilat Dispune de 4 aere condiționate ,toate noi! Vă propunem spre achiziție un apartament foarte spatios cu 4 camere decomandate ...

1919 EUR/m2 | 99 m2

Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Titan
3
40

Garsoniera de vanzare in zona Titan

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Titan, situata la etajul 5 din 10 , cu o suprafata de 32 mp. Pentru mai multe dalii sunati la numarul afisat .Va asteptam a o vizionare!

1406 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial * Metrou Brancoveanu * Stradal Alunisului * 47 mp
14

Va propunem spre vanzare un spatiu comercial studio in zona Constantin Brancoveanu,pe Str. Alunisului ,situat intr un bloc nou construit -Stradal- Intrare direct din strada! ?0758546451 ?105.000 Euro Pretabil pentru multiple afaceri , cabinet stomatologic , notariat , cabinet individual , medicina ...

2234 EUR/m2 | 47 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere * renovat complet *
7
1

Apartament 2 camere * renovat complet *

Apartament 2 camere, cf 2 , 38 mp , an constructie 1975 ,bucatarie marita prin desființare logie-balcon,geam la baie. Etaj 2 4, Sector 4, Piata Resita. Nou renovat in totalitate instalații electrice și sanitare schimbate. Usi noi, parchet nou, gresie nouă, bloc reabilitat . Toate actele ok se accepta ...

1763 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *
16
2

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *

Mutare Imediată | 3 Camere Decomandat | Design Modern & Confort Ești în căutarea unei locuințe unde singura ta grijă este să aduci bagajele? Acest apartament cu 3 camere reprezintă echilibrul perfect între funcționalitate, estetică și accesibilitate. Detalii Care Fac Diferența: Compartimentare: Decomandat ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Politehnica
4
54

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Politehnica

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camera in zona Politehnica , an de constructie 1986 , situate la etajul 5 10 cu o suprafata de 56 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat .

1393 EUR/m2 | 56 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat!
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat! 25500 euro ,15 mp ,et 1 4 ,bloc 1980

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Titan   Bd. 1 decembrie 1918   Bloc anvelopat
9
9

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1  loc parcare inclus
20

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1 loc parcare inclus

Apartament 4 camere decomandat 99 mp. Se vinde cu mobila de bucătărie,hota ,centrală, cuptor,aragaz,frigider,mașină de vase . Balcon închis plus 2 dulapuri pe comandă . Holul mobilat pe comandă ,4 aere condiționate noi și încă in garanție,dressing 4 metri lungime și 2.72 înălțime. loc parcare inclus ...

1919 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere etaj 1 3 | Brancoveanu  Metrou Parc | Mutare Rapida
12
1

Ap 3 camere etaj 1 3 | Brancoveanu Metrou Parc | Mutare Rapida

Brancoveanu 3 camere Bloc 2025 Finalizat Finisaje Premium Apartament 3 Camere | Bloc Nou 2025 | Finisaje Premium | 8 min Metrou Brâncoveanu Vă propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere, situat într-un imobil boutique finalizat în 2025, ideal pentru o familie care își dorește confort modern ...

2961 EUR/m2 | 77 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Eoii Revolutiei
5
30

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Eoii Revolutiei

Ofer spre vanzare aparatament cu 2 camere in zona Eroi Revolutiei , an de constructie 1981 , situat la etajul 3 10 cu o suprafata de 60 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1333 EUR/m2 | 60 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Dacia -Toamnei garsoniera cocheta in vila anvelopata 32000 EURO
5
14

Dacia - Maria Rosetti garsoniera 21 mp utili, ideala pentru locuinta sau birou.

1524 EUR/m2 | 21 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea