Promovat
Apartament 3 camere gata de mutare, decomandat, parcare subterana - Auchan Titan
19

Se vinde un apartament de 3 camere, spațios, luminos, dar ferit de căldurile verii datorită poziționării, la ultimul etaj al unui bloc construit într-un complex finalizat în 2009. Apartamentul este ferit de soarele puternic de vară făcând astfel locuirea în el plăcută, iar iarna compensează prin menținerea ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4
15
12

3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4

Apartament 3 camere Zona Huedin Brâncoveanu | 64 mp | Mobilat & Utilat | 95.000 Descoperă confortul unui apartament spațios, situat într-o zonă verde și liniștită, la doar câțiva pași de Bulevardul Constantin Brâncoveanu! 3 camere decomandate Suprafață totală: 64 mp Etaj 5 10 | Bloc cu lift ...

1484 EUR/m2 | 64 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Alba Iulia
5
34

Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Alba Iulia

Vanzare apartament 2 camere situat in apropierea pietei Alba Iulia, cu acces usor catre Mall Vitan, Dudesti, Decebal ,Unirii, Dristor sau Mihai Bravu Apartamentul de 2 camere se afla la etajul 5 intr-un imobil nou construit in imediata apropiere a mallului Vitan.Are o suprafata de 60 mp

1592 EUR/m2 | 60 m2

Piata+Alba+Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Lujerului 4 camere schimb
5
11

Lujerului 4 camere schimb

Lujerului 4 camere decomandat, bloc reabilitat, etaj 9 din 10 , bloc cu buncăr antiatomic, str Fabricii, în spate la Roz Cafe, se poate prelua cu chiriasi, sau schimb cu garsoniera în zona. Nu colaborez cu agenții imobiliare.

1882 EUR/m2 | 85 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere Lujerului
9

De vanzare apartament 2 camere Lujerului

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc din anul 1980 bloc anvelopat, clasa energetica B, cu o suprafata generoasa de 47 m2, aflat la doar 10 minute distanta de statia de metrou Lujerului Imobilul se afla la etajul parter/4 orientat spre sud est, cu ...

2549 EUR/m2 | 47 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

De vanzare Apartament 2 camere Crangasi
6

De vanzare Apartament 2 camere Crangasi

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc din anul 1980 anvelopat termic, clasa energetica B, cu o suprafata generoasa de 54 m2, aflat la doar 6 minute distanta de statia de metrou Grangasi. Imobilul se afla la etajul parter/8 orientat spre est, cu vedere ...

1885 EUR/m2 | 54 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

De vanzare garsoniera Drumul Taberei
8

De vanzare garsoniera Drumul Taberei

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare o Garsoniera, intr-un bloc din anul 1965, cu o suprafata generoasa de 33 m2, aflat la doar 5 minute distanta de statia de metrou Tudor Vladimirescu. Imobilul se afla la etajul 9/9 orientat spre vest, cu vedere pe fata blocului , loc de parcare adp, ...

2115 EUR/m2 | 33 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Ultracentral Dacia Icoanei Stefan cel Mare Oportunitate
8
3

Apartament cu 2 camere situat într-un imobil istoric interbelic pe Strada Aurel Vlaicu, Sector 2, în zona ultracentrală Dacia - Grădina Icoanei Ștefan cel Mare. Proprietatea reprezintă o oportunitate excelentă de investiție, fiind în acest moment închiriată (există opțiunea de a păstra chiriașul actual). Specificații ...

1974 EUR/m2 | 38 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Vanzare Bulevardul Iuliu Maniu Bucuresti
10
4

Vanzare Bulevardul Iuliu Maniu Bucuresti

Stradal, Bdul IULIU MANIU cu acces rapid autostrada A1 Centura Bucuresti! Oportunitate dezvoltare afacere Logistica, Depozitare, Servicii, Industrie cu teren in suprafata de 10000 mp si cladiri edificate constand in: 1. CLADIRE PRINCIPALA Birouri&spatii depozitare&rampa incarcare camion: Suprafata 1347mp, ...

650 EUR/m2 | 10,000 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere renovat complet Militari-  Piata Gorjului
14
2

Apartament 3 camere renovat complet Militari- Piata Gorjului

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 3 camere situat stradal pe Bd Iuliu Maniu- la Piata Gorjului, in imediata apropiere a metroului. Imobilul este reabilitat termic. Apartamentul are vedere spate, ceea ce confera mai multa liniste. Este decomandat si este renovat in totalitate, ...

2137 EUR/m2 | 62 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Garaj la subteran in zona intersectiei Obor
10
9

Garaj la subteran in zona intersectiei Obor

De vânzare LOC DE PARCARE LA SUBTERAN pe latura dreapta a parcului Primariei sector 2 (Sos. Mihai Bravu 27A, blocul cu Hemolab la parter). - 70 m de Sos. Mihai Bravu şi 350 m de metrou Obor (4 minute pe jos) - Suprafaţă loc: 15 m.p., fără restricţii de înălţime - Garaj iluminat, acces cu lift auto la ...

Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere Soseaua Vergului- Parcul Morarilor.
9

Apartament 3 camere Soseaua Vergului- Parcul Morarilor.

Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament e 3 camere situat pe Soseaua Vergului, in apropiere de Mc Donald, de statia de metrou Costin Georgian si de Parcul Morarilor. Apartamentul este situat la etajul 8/11, intr-un imobil reabilitat termic. Este decomandat si beneficiaza de 2 balcoane. ...

1712 EUR/m2 | 66 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vand boxa de depozitare Exigent Plaza Residence
1

Vand boxa de depozitare Exigent Plaza Residence

Vand boxa de depozitare de 3.7 m2 in complexul Exigent Plaza Residence, faza 4, blocul 1, scara cu Profi.

Sector 6, Bucuresti

14
2

2137 EUR/m2 | 62 m2

gorjului, Sector 6, Bucuresti

teren de vanzare 300 euro  sector3
7

teren de vanzare 300 euro sector3

Teren de vanzare cu foarte mare potențial pt comerț lângă complexul Astorium cu 700 apartamente are o deLLotulschidere 25m la str Gura Babicului lotul 1si2 preț 400 euro și lotul4s5 300 euro m2 zona Paladi metrou Nicolaie Teclu

400 m2

Titanul Nou, Sector 3, Bucuresti

Dinicu Golescu  (Gara de Nord
8
29

Dinicu Golescu (Gara de Nord

Dinicu Golescu confort I semidecomandat parter liber bloc fără risc seismic reabilitat termic aproape piață metrou ratb renovat complet.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Gara+de+Nord, Sector 1, Bucuresti

Calea Griviței metrou parter din 7
7
30

Calea Griviței metrou parter din 7

Calea Griviței metrou Griviței parter din 7mobilat utilat bloc reabilitat termic fără risc seismic aproape metrou, toate actele la zi. Se vinde mobilat și utilat.

1740 EUR/m2 | 50 m2

Grivitei, Sector 1, Bucuresti

Vanzare afacere MAGAZIN ONLINE la cheie  incaltaminte-genti
5
3

Vanzare afacere MAGAZIN ONLINE la cheie incaltaminte-genti

VÂNZARE AFACERE LA CHEIE - ÎNCĂLȚĂMINTE SI ALTE ARTICOLE DE MAROCHINARIE DIN ITALIA - ( MAGAZIN ONLINE ) Preț final: 25.000 EURO Acest preț include următoarele facilități: Stoc de marfă: Aproximativ 1700 perechi incaltaminte (mix brand dama, barbati,copii), modele actuale, ...

152 EUR/m2 | 165 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Teren de vanzare
3
7

Teren de vanzare

Vând teren intravilan în Comana de Giurgiu. 3300 m. Zona liniștită cu aer curat. . Cadastru, intambulare. Prețul este de 20 euro mp. . Ca și punct de reper este Moara de hârtie.

3,300 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament in vila interbelica str.Popa Nan
7
1

Apartament in vila interbelica str.Popa Nan

Caracteristici principale: Suprafață: 80 m.p. utili, decomandat, bine compartimentat. Etaj: 2 din 2 (tot etajul vă aparține, singur pe etaj) Arhitectură: Vilă interbelică cu istorie, scară interioară elegantă. Acces: 2 scări de acces (ideal pentru intimitate). Renovări și Dotări Moderne: Instalație ...

2063 EUR/m2 | 80 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera in bloc nou   investitie   Proprietar mobilat complet TVA inclus  Lift
10
4

Garsoniera in bloc nou investitie Proprietar mobilat complet TVA inclus Lift

Proprietar, vand garsonieră modernă în bloc nou Aviatiei (zona Biharia) | Se vinde cu chiriaș (450 E lună) sau fara, nu exista termen de eliberare. Garsoniera este complet mobilată și utilată , fiind pregătită pentru locuire sau pentru continuarea investiției în regim de închiriere sau regim hotelier ...

2500 EUR/m2 | 34 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Oportunitate 2 Cam. Dec, 61mp| Prima Astera Dr. Taberei| nZEB | Com 0%
10
1

Vânzare apartament 2 camere situat în proiectul rezidențial Prima Astera, localizat strategic pe Bulevardul Ghencea nr. 79D, chiar la intersecția cu Strada Brașov. Detalii și Confort: - Compartimentare: 2 camere complet DECOMANDATE. - Etaj & Orientare: Etaj 6 din 8, poziționare pe SUD (lumină naturală ...