Teren intravilan Jilava-Ilfov
1
1

Teren intravilan Jilava-Ilfov

Teren aflat in spatele Garii Jilava, intre str. Drumul Dealul Frumos si Centura. Este Intravilan-Arabil, cale de acces neamenajata, trecuta in PUZ de catre Primarie. Terenul face parte din alte loturi in aceeasi situatie. Fara litigii, vandut de proprietar.

2,834 m2

Jilava, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 4 camere in zona Unirii - Coposu, metrou
7
1

Vanzare apartament 4 camere in zona Unirii - Coposu, metrou

Va oferim spre vanzare un apartament de 4 camere in zona Unirii-Coposu, la etajul1/8 decomandat, bloc din 1992, cu suprafata de 100mp, cu 2 bai si 2 balcoane. Vederea celor doua dormitoare este pe fata, iar restul apartamentului cu vederea pe spate. Pentru detalii suplimentare si vizionari contactati ...

3320 EUR/m2 | 100 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Lacul Tei vanzare garsoniera mobilata si utilata complet
9
1

Lacul Tei vanzare garsoniera mobilata si utilata complet

Video pe TikTok: Vali Georgescu Immobiliare Lacul Tei - Facultatea de Constructii, vanzare garsoniera cf 1 in bloc reabilitat termic cu 2 lifturi, decomandata, suprafata 40 mp, mobilata si utilata ca in poze, boiler pentru apa calda, etaj 8 10, disponibila imediat, pretabila investitie inchiriere dar ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
4 camere Piata Delfinului - Chisinau - Pantelimon I Mega Mall
9

Va ofer spre vanzare apartament decomandat cu 4 camere (90 mp utili), la in Pantelimon, la intersectia Sos. Pantelimon cu B-dul Chisinau, in sector 2, aproape de Mega Mall, langa Piata Delfinului, intr-un bloc reabilitat termic, intr-o scara foarte curata cu vecini linistiti, intr-o zona care beneficiaza ...

1833 EUR/m2 | 90 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere | Câmpia Libertății Bloc reabilitat | Mutare rapida
8

Apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 7 din 10, într-un imobil reabilitat termic, amplasat într-una dintre cele mai căutate zone din sector – Câmpia Libertății. Localizare premium Zona Câmpia Libertății este recunoscută pentru echilibrul ideal între liniște și accesibilitate. Beneficiați ...

2083 EUR/m2 | 61 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata
15

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata

Oportunitate excelentă pentru familie sau investiție! Apartament luminos și bine compartimentat, situat într-un bloc intim cu 5 etaje, într-o zonă liniștită și sigură. Caracteristici apartament: 2 camere decomandate, spațioase și luminoase 2 balcoane generoase Centrală proprie Complet mobilat și ...

2386 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Gradina Finalizat -Mutare Rapida
9

Apartament 2 camere cu Gradina Finalizat -Mutare Rapida

Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ TikTok - Best Expert Imobiliare Descoperă confortul unui ...

2103 EUR/m2 | 45 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
7

Garsoniera cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Garsoniera situata într-un ansamblu rezidențial nou din zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai căutate zone din Sector 3. Localizare excelentă: STB la aproximativ 50 m Metrou Titan la ~14 minute de mers pe jos Vis-a-vis de Auchan Titan Lidl chiar lângă bloc Acces rapid către Bd. Liviu ...

2724 EUR/m2 | 30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat cu Parcare si Geam Baie la 2 min STB - Finalizat
11

Apartament de 2 camere, decomandat cu geam la baie situat la etajul 1 din 4 cu lift, bloc finalizat, amplasat într-o zonă liniștită, ferită de agitația urbană, ideală pentru locuit. Orientat Sud - ceea ce asigură lumină naturală din plin pe parcursul zilei, contribuind la un ambient plăcut și costuri ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Finalizat
7

2 Camere Parcare Subterana Finalizat

Apartament exclusivist cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3 al unui imobil boutique, cu regim mic de înălțime, dedicat celor care apreciază confortul, intimitatea și calitatea superioară a locuirii. Apartamentul impresionează prin luminozitate naturală excelentă și o compartimentare inteligentă, ce ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB
10

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB

Apartament modern și intim, situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou finalizat în 2025, amplasat în una dintre cele mai căutate zone: Theodor Pallady. Cartier liniștit, cu infrastructură în plină dezvoltare și acces rapid la transport. Caracteristici principale: Parcare inclusă în preț Încălzire ...

2326 EUR/m2 | 46 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
10

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament de 2 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou din zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai căutate zone din Sector 3. Localizare excelentă: STB la aproximativ 50 m Metrou Titan la ~14 minute de mers pe jos Vis-a-vis de Auchan Titan Lidl chiar lângă bloc Acces rapid către ...

2628 EUR/m2 | 44 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu parcare /Liviu Rebreanu -Comision 0%
9

Apartament 2 camere cu parcare /Liviu Rebreanu -Comision 0%

Apartamentul cu 2 camere care dispune si de parcare se afla in Ansamblul rezidential Citadella-Titan care este situat in partea de Est a Municipiului Bucuresti, Sectorul 3, in spatele Hypermarketului Auchan. Accesul se face din Bulevardul 1 Decembrie. Complexul este alcatuit din 2 cladiri, fiecare ...

2506 EUR/m2 | 48 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
8

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament cu două camere, amplasat într-un complex rezidențial recent finalizat, situat în zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone din Sector 3. Amplasament și accesibilitate: Stații STB la aproximativ 50 m de imobil Stația de metrou Titan la circa 14 minute ...

2544 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ridicat de confort, fiind dotată cu: centrală ...

2576 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – mobilat și utilat complet Mall Vitan/Comision 0
11
1

Apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 8, într-un imobil curat, liniștit și bine întreținut, amplasat pe strada Foișorului într-o zonă foarte apreciată a capitalei, în București. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea eficientă, luminozitatea naturală și atmosfera primitoare, ...

2739 EUR/m2 | 58 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 camere  cu geam la baie, bloc reabilitat
15
1

Apartament 4 camere cu geam la baie, bloc reabilitat

Situat la parterul unui bloc reabilitat termic (P/8), într-o zonă liniștită și verde, acest apartament de 4 camere oferă confort, spațiu și compartimentare eficientă. Detalii: Suprafață generoasă, bine compartimentată, camere luminoase și aerisite 2 băi – una cu cadă, cealaltă cu cabină de duș Camară ...

1715 EUR/m2 | 86 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa
11

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 98.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu ...

1754 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
9

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 97.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1526 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3  Camere  Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie
8

3 Camere Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -138.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare Pozitionare : zona Theodor ...

1713 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

UNIRII-MIRCEA VODA, apartament in vila interbelica, 6 camere, 190 mp
15

Apartament deosebit cu 6 camere, situat intr-o vila interbelica eleganta (construita in 1938), in zona centrala Piata Unirii – Mircea Voda, o locatie cu acces rapid catre principalele puncte de interes ale orasului. Proprietatea este amplasata la parter dintr-un imobil cu regim redus de inaltime (D+P+1E+M), ...

1842 EUR/m2 | 190 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere semi-decomandat
6

Apartament 2 camere semi-decomandat

Vand apartmanet 2 camere, Bd Ion Mihalache intre piata 1 mai si piata Chibrit, la 3 minute de metrou 1 mai. Bloc reabilitat termic, construit in 1965, semi-decomandat, suprafata utile 47m2, parter, mobilat si renovat. Dotari: Instalatii termice, electrice si sanitare Mibilat Termopane Aproape de: Lidl, ...

3170 EUR/m2 | 47 m2

Ion Mihalache, Sector 1, Bucuresti

Teren + constructie veche, de vanzare Militari- 0% cumparator
3
12

Esaimob vinde teren in suprafata de 234mp teren in cartierul Militari, perimetrul zonelor Apusului-Uverturii-Gorjului, intre case si constructie pe teren de 58mp utilitati pe teren (apa, canalizare, curent electric), gaze-5ml Zona civilizata, foarte ingrijita. Toate actele la zi. -locatie orientativa Pozele ...

Militari, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea