Promovat
2 Camere Decomandat Renovat Sector 4 Resita/Huedin
7

2 Camere Decomandat Renovat Sector 4 Resita/Huedin

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, cu balcon, complet mobilat și utilat, renovat integral de la structură (beton). Apartamentul a fost reamenajat complet, cu înlocuirea tuturor instalațiilor și finisajelor: ✔ Instalație electrică nouă din cupru (prize și corpuri de iluminat ...

1705 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Brancoveanu - Oltenitei - bloc 1983 - nerenovat
12
1

Brancoveanu - Oltenitei - bloc 1983 - nerenovat

Apartament cu 4 camere zona Brancoveanu - Piata Sudului (Șos. Olteniței nr. 162) - Etaj 9/10 - Vedere Sud Apartament situat pe Șos. Olteniței nr. 162, la etajul 9 din 10, cu vedere sudică și compartimentare practică. Proprietatea este liberă și poate fi preluată imediat. Locuința este nerenovată, oferind ...

1801 EUR/m2 | 83 m2

Oltenitei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE | RENOVAT | BOXA | CURTE COMUNA
20
1

APARTAMENT 4 CAMERE | RENOVAT | BOXA | CURTE COMUNA

Acest apartament cu 4 camere, situat pe Calea Șerban Vodă, redefinește confortul urban printr-o combinație echilibrată de suprafață generoasă, compartimentare inteligentă și accesibilitate excelentă. Cu o suprafață utilă de 115,84 mp și o suprafață totală de 123,54 mp, proprietatea se remarcă prin volum, ...

1985 EUR/m2 | 116 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Penthouse exclusivist cu vedere panoramică – Zona Armenească
10

Penthouse Panoramic | Armenească | Strada Toamnei /Etaj 9 ​Vă propunem spre achiziție un penthouse de excepție situat în inima istorică a Capitalei, în zona Armenească. Proprietatea ocupă întreg etajul 9, oferind o vedere panoramică spectaculoasă. Suprafață generoasă, definită prin eleganță și spațiu ...

4524 EUR/m2 | 210 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa
7

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 95.600 Euro + TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat mai bun si inteleg faptul ca pretul ...

1544 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa
7

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 129.300 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1522 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere | Câmpia Libertății Bloc reabilitat | Mutare rapida
8

Apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 7 din 10, într-un imobil reabilitat termic, amplasat într-una dintre cele mai căutate zone din sector – Câmpia Libertății. Localizare premium Zona Câmpia Libertății este recunoscută pentru echilibrul ideal între liniște și accesibilitate. Beneficiați ...

2083 EUR/m2 | 61 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata
15

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata

Oportunitate excelentă pentru familie sau investiție! Apartament luminos și bine compartimentat, situat într-un bloc intim cu 5 etaje, într-o zonă liniștită și sigură. Caracteristici apartament: 2 camere decomandate, spațioase și luminoase 2 balcoane generoase Centrală proprie Complet mobilat și ...

2386 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
7

Garsoniera cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Garsoniera situata într-un ansamblu rezidențial nou din zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai căutate zone din Sector 3. Localizare excelentă: STB la aproximativ 50 m Metrou Titan la ~14 minute de mers pe jos Vis-a-vis de Auchan Titan Lidl chiar lângă bloc Acces rapid către Bd. Liviu ...

2724 EUR/m2 | 30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat cu Parcare si Geam Baie la 2 min STB - Finalizat
11

Apartament de 2 camere, decomandat cu geam la baie situat la etajul 1 din 4 cu lift, bloc finalizat, amplasat într-o zonă liniștită, ferită de agitația urbană, ideală pentru locuit. Orientat Sud - ceea ce asigură lumină naturală din plin pe parcursul zilei, contribuind la un ambient plăcut și costuri ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Finalizat
7

2 Camere Parcare Subterana Finalizat

Apartament exclusivist cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3 al unui imobil boutique, cu regim mic de înălțime, dedicat celor care apreciază confortul, intimitatea și calitatea superioară a locuirii. Apartamentul impresionează prin luminozitate naturală excelentă și o compartimentare inteligentă, ce ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB
10

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB

Apartament modern și intim, situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou finalizat în 2025, amplasat în una dintre cele mai căutate zone: Theodor Pallady. Cartier liniștit, cu infrastructură în plină dezvoltare și acces rapid la transport. Caracteristici principale: Parcare inclusă în preț Încălzire ...

2326 EUR/m2 | 46 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
10

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament de 2 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou din zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai căutate zone din Sector 3. Localizare excelentă: STB la aproximativ 50 m Metrou Titan la ~14 minute de mers pe jos Vis-a-vis de Auchan Titan Lidl chiar lângă bloc Acces rapid către ...

2628 EUR/m2 | 44 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu parcare /Liviu Rebreanu -Comision 0%
9

Apartament 2 camere cu parcare /Liviu Rebreanu -Comision 0%

Apartamentul cu 2 camere care dispune si de parcare se afla in Ansamblul rezidential Citadella-Titan care este situat in partea de Est a Municipiului Bucuresti, Sectorul 3, in spatele Hypermarketului Auchan. Accesul se face din Bulevardul 1 Decembrie. Complexul este alcatuit din 2 cladiri, fiecare ...

2506 EUR/m2 | 48 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
8

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament cu două camere, amplasat într-un complex rezidențial recent finalizat, situat în zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone din Sector 3. Amplasament și accesibilitate: Stații STB la aproximativ 50 m de imobil Stația de metrou Titan la circa 14 minute ...

2544 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ridicat de confort, fiind dotată cu: centrală ...

2576 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – mobilat și utilat complet Mall Vitan/Comision 0
11
1

Apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 8, într-un imobil curat, liniștit și bine întreținut, amplasat pe strada Foișorului într-o zonă foarte apreciată a capitalei, în București. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea eficientă, luminozitatea naturală și atmosfera primitoare, ...

2739 EUR/m2 | 58 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 camere  cu geam la baie, bloc reabilitat
15
1

Apartament 4 camere cu geam la baie, bloc reabilitat

Situat la parterul unui bloc reabilitat termic (P/8), într-o zonă liniștită și verde, acest apartament de 4 camere oferă confort, spațiu și compartimentare eficientă. Detalii: Suprafață generoasă, bine compartimentată, camere luminoase și aerisite 2 băi – una cu cadă, cealaltă cu cabină de duș Camară ...

1715 EUR/m2 | 86 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa
11

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 92.700 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1652 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
9

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 93.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract - 95.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract - 97.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret ...

1463 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3  Camere  Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie
8

3 Camere Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -132.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract -135.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract -138.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret ...

1639 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

UNIRII-MIRCEA VODA, apartament in vila interbelica, 6 camere, 190 mp
15

Apartament deosebit cu 6 camere, situat intr-o vila interbelica eleganta (construita in 1938), in zona centrala Piata Unirii – Mircea Voda, o locatie cu acces rapid catre principalele puncte de interes ale orasului. Proprietatea este amplasata la parter dintr-un imobil cu regim redus de inaltime (D+P+1E+M), ...

1842 EUR/m2 | 190 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere semi-decomandat
6

Apartament 2 camere semi-decomandat

Vand apartmanet 2 camere, Bd Ion Mihalache intre piata 1 mai si piata Chibrit, la 3 minute de metrou 1 mai. Bloc reabilitat termic, construit in 1965, semi-decomandat, suprafata utile 47m2, parter, mobilat si renovat. Dotari: Instalatii termice, electrice si sanitare Mibilat Termopane Aproape de: Lidl, ...