Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
Teren Colentina - Strada Sportului 230 mp - p+2e
1
3

Teren Colentina - Strada Sportului 230 mp - p+2e

Teren zona Colentina pe Strada Sportului - Vand teren intravilan situat pe strada Sportului, pozitionat excelent intre case. Ideal pentru constructie rezidentiala. Detalii Teren Suprafata: 230 mp Deschidere: 12 mp Regim inaltime: Urbanism P + 2E Utilitati: Toate utilitatile disponibile la teren Pret ...

230 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica
10
13

vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica

Vand sau schimb teren 153 mp in Bucuresti, cu doua constructii, casa 56mp + anexa 26mp, amplasat pe colt, cu deschidere dubla, la strazile Heliade intre vii si Pancota, la 50 m de sensul giratoriu cu Doamna Ghica. Curtea si constructiile se afla in stadiu avansat de renovare, s-a inlocuit gardul, au ...

850 EUR/m2 | 153 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren strada pasarani colentina fundeni
8
7

teren strada pasarani colentina fundeni

Vand teren zona Colentina, 1096 m incusiv drum de servitute peStrada Pasarani nr.70: - teren intravilan - deschidere de 15m (spre Str. Pasarani) cu adancimea de 73m - se poate construi P+2 niveluri - zona dezvoltata din punct de vedere imobiliar, linistita - in apropiere se gasesc scoli, gradinite, ...

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Colentina Doamna Ghica
10
2

Colentina Doamna Ghica

Colentina - Doamna Ghica stradal 4 camere decomandate etaj 3 8, suprafata totala 96mp, utila 89mp, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, gresie, faianta, parchet masiv, usi interior lemn masiv, usa metalica, termopan, constructie din 1988, bloc in curs de reabilitare, incalzire centrala proprie, acces ...

2006 EUR/m2 | 89 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament liber 3 camere,Colentina,Str.Maior Băcilă,Sector 2, București
8
3

Apartament 3 camere,68 mp.în zonă liniștită, duplex-scară interioară din living spre etaj-mansardă,construit în 2011,nu a fost locuit niciodată de la construire,bine întreținut,totul nou, asigurări PAD și Facultativă,cadastru,intabulare,revizii gaz și centrală,senzori gaz și fum,vedere frumoasă liberă ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

2 camere 52mp, complet renovat 2026, et. 10 10, Tei ,15  metrou, Proiect design interior
10
1

2 camere 52mp, complet renovat 2026, et. 10 10, Tei ,15 metrou, Proiect design interior

Direct proprietar Vindem apartamentul nostru proaspat renovat complet in 2026, in urma unei decizii de relocare. In urma renovarii, au fost aduse urmatoarele imbunatatiri: Decopertare integrala pereti Turnare sapa Inlocuire termopane interioare Schimbare completa instalatie sanitara Schimbare completa ...

2017 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere, etaj 1 - zona Colentina, str. Radovanu
10
4

Apartament 3 camere, etaj 1 - zona Colentina, str. Radovanu

Particular, vand apartament 3 camere, confort 1 decomandat cu o suprafata utila de 68 mp. situat la etaj 1, intr-un bloc cu 4 etaje construit in 1985 in sector 2 Bucuresti - zona Colentina, strada Radovanu. - apartament: 3 camere, confort 1, decomandat, etaj 1 4; - an constructie bloc: 1985; - suprafata ...

2101 EUR/m2 | 69 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Oportunitate Investiție: Teren 407mp Șos. Colentina - MOL -    Cu Venit Pasiv (Chirii)
7
3

Oportunitate Investiție: Teren 407mp Șos. Colentina - MOL - Cu Venit Pasiv (Chirii)

Teren cu potențial comercial ridicat, situat pe Șoseaua Colentina nr. 370, la doar 100m de intersecția cu Șos. Sportului. Pe teren există două spații comerciale stradale, deja închiriate, care generează profit din prima zi de la achiziție. Vizibilitate excelentă și trafic auto intens, ideal pentru ...

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vânzare în sectorul 2, Fundeni
9
2

Apartament de vânzare în sectorul 2, Fundeni

Bloc din 1978 Etaj 9 10 Suprafața 52m pătrați Apartament 2 camere semidecomandat Bloc reabilitat termic Renovat, finisaje noi Instalații sanitare noi Instalații electrice noi Ușa metalică la intrare Lift nou Pozitia S-E, foarte luminos Stradal Apartamentul se vinde mobilat și utilat Direct propritar

2096 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vand teren
1

Vand teren

Vând teren, București, sector 2, Colentina, Dedeman, 285 mp, toate utilitatile zonei, curent electric, fântână în curte, construcție derenovat sau demolat, pret negociabil, 115.000 euro

285 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vand teren in sectorul 2
3
4

Vand teren in sectorul 2

Proprietar vand teren intravilan 479 mp situat in Str.Padina Rosie nr.3, sector 2. Terenul are cadastru, intabulare si certificat de urbanism cu valabilitate expirata. Terenul este situat intre doua imobile si are la limitata de proprietate utilitățile. Se accepta schimburi imobiliare numai in Bucuresti ...

479 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 Camere - Colentina Tei
10
4

Apartament 2 Camere - Colentina Tei

De vanzare apartament 2 camere, 53mp, semidecomandat (Living 16mp, Dormitor 12mp, Bucatarie 6mp, Baie 4mp) Etaj 8 10 - bloc de 2 si 3 camere, monolit 4 scari, vecini linistiti. Situat Teiul Doamnei Masina de Paine, Apropiere Sectia 7 Politie, Statie 182, 5 min tramvai 21, 10 min tramvai 17 36, 12 min ...

1547 EUR/m2 | 53 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat Colentina etaj 2 bloc reabilitat 67 mp
10
2

Proprietar persoana fizica vand apartament cu 3 camere decomandat situat in Bucuresti Sector 2 cartier Colentina intr o zona linistita aproape de Parcul Plumbuita si Parcul Motodrom langa raul Colentina. Apartamentul este situat la etajul 2 din 8 intr un bloc construit in anul 1986 blocul fiind reabilitat ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare   Gherghitei, vedere lac, langa One Lake District
5
1

Apartament 3 camere de vanzare Gherghitei, vedere lac, langa One Lake District

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, 72 mp, situat pe strada Gherghitei, chiar langa One Lake District, intr-un bloc modern finalizat in 2020. Pozitionarea este excelenta: la 1 minut de Lidl, in fata blocului este statia STB Gherghitei, parc la 2 minute, iar zona beneficiaza de gradinite si ...

2639 EUR/m2 | 72 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vand Apartament 3 Camere Sector 2 Colentina 68 mp Pret 117.000
9
1

Acest apartament cu 3 camere este situat la etajul 8 al unui bloc construit între 1977 și 1990. Are o suprafață de 65 mp și este decomandat, compus din 3 camere, 2 bai , bucatarie, hol generos si debara, oferind un spațiu generos și confortabil. Finisajele interioare sunt decente beneficiind de renovare ...

1721 EUR/m2 | 68 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Proprietar vand garsoniera cf 1 bloc 1979 - Colentina - Dna Ghica
7

proprietar Vand garsoniera cf 1 bloc mixt cu 2 intrari stradal et 6 din 10 finalizat 1979 Balcon pe toata suprafata vedere W panoramica spre lac si parc (Mc Donalds). Stradal - statie tramvai 21- 1 min, autobuze scoli etc

2453 EUR/m2 | 32 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vând apartament 3 camere
10
6

Vând apartament 3 camere

Apartament 3 camere decomandat modificat! Apartamentul se află în zona Raul Colentina, sector 2, vedere la parc și Raul plumbuita! Bloc 1977 Etaj 6 din 11 Bloc anvelopa! Supeafata: 65mp! Pret 100.000 euro negociabil!

1538 EUR/m2 | 65 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere de vânzare   Colentina, str. Radovanu, Sector 2
10
3

Apartament 3 camere de vânzare Colentina, str. Radovanu, Sector 2

Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere, decomandat, cu o suprafață totală de 67,36 mp, situat la etajul 8 9 într-un bloc construit în 1986, fără risc seismic. Imobilul dispune de 2 lifturi (acces până la etajul 7, apoi un nivel pe scări). Apartamentul se vinde mobilat și utilat, fiind dotat ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere, loc parcare, centrala proprie Colentina
9

NU COLABOREZ CU AGENȚII! Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere 90 mp, 2 băi, camere foarte spațioase, dotat cu aer condiționat și centrală termică proprie,balconul este închis și integrat în living, oferind un spațiu suplimentar. Blocul dispune de 2 lifturi iar apartamentul se poate vinde cu ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

De vânzare
1

De vânzare

mai multe detalii la numărul de telefon.

2500 EUR/m2 | 44 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Casă mare 300 mp + curte 240 mp lângă Parcul Ion Creangă
5
1

Casă mare 300 mp + curte 240 mp lângă Parcul Ion Creangă

Casă spațioasă ( 300 mp) cu curte 240 mp și deschidere la stradă de 15 m, situată lângă Parcul Ion Creangă. Construită în 1998, renovată în 2014. Compartimentare 3 dormitoare living mare cu dining bucătărie spațioasă cu magazie 3 băi balcon și terasă mansardă locuibilă (2 camere + baie) ...