Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
AFACERE - HOTEL (SEMI)RENOVAT de 4 etaje - Floreasca-Barbu Vacarescu
20

Areea Imobiliare are placerea sa va ofere la vanzare o proprietate RARA pe piata - imobil cu potential de 73 unitati cazare, folosit dupa 2000 ca centru de pregatire bancara, cu garsoniere si apartamente pentru cursanti, sali de conferinte, relaxare si restaurant. Etajele 2 si 3 au fost renovate in 2022. Adresa ...

1411 EUR/m2 | 3,161 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
vanzare garsoniera in Pantelimon
6
54

vanzare garsoniera in Pantelimon

Va oferim spre vanzare garsoniera in Pantelimon,situata la etajul 4 8 ,anul de constructie al blocului este 1980 si are o suprafata utila de 33mp.Acces rapid catre mijloacele de transport, doar 2 minute de autobuz (104, N102), la 2 minute de tramvai (14, 55) si la 11 de minute de metrou Costin Georg ...

1520 EUR/m2 | 25 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare – complet renovat, mobilat și utilat
20

Vă prezentăm un apartament spațios și modern, situat într-un bloc construit în 1987 și renovat complet în 2023 — gata să devină noul dumneavoastra cămin. Caracteristici principale • Suprafață totală: 98,72 mp • Etaj: 4/4 • Compartimentare: 4 camere decomandate, luminoase și bine optimizate ...

2126 EUR/m2 | 89 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Penthouse exclusivist | Floreasca | singur pe etaj | vedere la lac
20

Există locuri în care timpul se comportă altfel. Dimineața intri în lift, cobori cardul, și ușile se deschid direct în apartamentul tău. Fără vecini, fără coridoare comune, fără compromisuri. Aceasta este experiența zilnică pe care ți-o oferă acest penthouse de pe strada Radu Captariu, pe malul Lacului ...

7000 EUR/m2 | 85 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Tei
5
48

Garsoniera de vanzare in zona Tei

Teiul Doamnei - Facultatea de Constructii, vanzare garsoniera cf 2 in bloc reabilitat termic, suprafata 28 mp, Nu are balcon,lift, mobilata si utilata complet, pretabila atat pentru locuinta cat si pentru investitie inchiriere, intrare si vedere stradala, zona prezinta multiple puncte de interes cu gradinite ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon
6
126

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Apartament de 2 camere, 55 mp, disponibil la etajul 3 din 8, într-un bloc construit în 1982, în zona Pantelimon. Proprietatea beneficiază de lumină naturală din plin, are balcon generos și multiple spații de depozitare. Se află într-o zonă bine conectată, la câteva minute de școli, magazine și mijloace ...

1136 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Spațiu comercial stradal – Pache Protopopescu – Mihai Bravu
8
1

Spațiu comercial stradal – Pache Protopopescu – Mihai Bravu

K Imobiliare propune o oportunitate excelentă pentru business! Se oferă spre vânzare spațiu comercial situat stradal, pe Bd. Pache Protopopescu , într-o zonă cu trafic pietonal și vizibilitate foarte bună. Detalii principale: Suprafață utilă: 36 mp Compartimentare: open space + grup sanitar Vitrină generoasă ...

4167 EUR/m2 | 36 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Colentina-Doamna Ghica
2
31

Garsoniera de vanzare in zona Colentina-Doamna Ghica

Ofer spre vânzare garsoniera , decomandata, situat în Colentina Doamna Ghica, Sector 2. Suprafața utilă de 33 mp, etaj 8 10, bloc reabilitat termic,construit în 1983. În apropiere se află stații STB, școli, grădinițe și centre comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat.

1364 EUR/m2 | 33 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
0% Comision - Apartament de vanzare in zona Basarabia/Arena Nationala
18

Apartament 2 camere de vânzare – zonă liniștită | Aproape de Arena Națională | Renovat Se oferă spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat într-o zonă curată și liniștită, retras de la bulevard, ceea ce oferă un plus de confort și intimitate. Proprietatea se află în apropiere de ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

basarabia, Sector 2, Bucuresti

 vanzare garsoniera in zona Obor
7
13

vanzare garsoniera in zona Obor

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Obor Etaj:5 Suprafata:25mp An constructie: 1977 Complet mobilat si utilat Loc de parcare:Da Lift:Da

2000 EUR/m2 | 25 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou
5

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou

Apartament cu 2 camere, etajul 8, renovat, avand CENTRALA de apartament, luminos, spatios, bine compartimentat, mobilat si utilat, aer conditionat, balcon inchis, bun de mutat. COD P2059

2130 EUR/m2 | 54 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare in Tei
9
22

Apartament de vanzare in Tei

Oferim spre vanzare apartament de doua camere zona Tei. Dispune de loc de parcare si lift inclus . Situat la etajul 4 al blocului. Apartamentul are 60mp2. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta telefonic.Este situat in proximitatea parcul Circului

1357 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

 Garsoniera de vanzare zona Tei
3
18

Garsoniera de vanzare zona Tei

Se ofera spre vanzare garsoniera str. Luntrei, etaj 5 din 10, anvelopat, pozitie pe mijloc. Garsoniera se vinde mobilata. Suprafata utila este de 22 mp . Nu ezitati sa ne contactati pentru mai multe informatii!!

1818 EUR/m2 | 22 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Vând apartament cu 2 camere
8
2

Vând apartament cu 2 camere

Proprietar, vand apartament cu 2 camere semidecomandat, parter, zona Pantelimon, renovat, toate utilitățile, aproape de metrou stb, magazine și hipermarket Detaliila telefon .

1921 EUR/m2 | 38 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Spre vanzare Studio Garsoniera aproape de Spitalul Floreasca
7
7

Ofer spre vanzare garsoniera de tip studio cu o suprafata de 42mp situat la etajul intermediar . Complet mobilat si utilat in apropierea Spitalului Floreasca.

2024 EUR/m2 | 42 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
16
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 79.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, parter, bloc 2019, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Pantelimon Lic. Lucian Blaga
4
38

Pantelimon Lic. Lucian Blaga

Proprietar, vand garsoniera parter din 4, mobilata si utilata, apa calda si caldura RADET, gaze in apartament, intretinere mica, preț avantajos, perfecta pentru locuință proprie sau pentru investiție, acte în regula

1500 EUR/m2 | 16 m2

Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc 2024, finisat lux,mobilat,utilat, Colentina, Carrefour, 0 comision
20
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, decomandat, deosebit, 54 mp (40,9+ 13.1 mp, 2 balcone), etaj 4, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
5

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Oferim spre vanzare garsoniera in zona Colentina
7
174

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Colentina

Oferim spre vanzare garsoniera in Colentina.Anul de constructie este 1987. Suprafata este de 42mp, spatios complet utilata si mobilata,are aer conditionat si centrala termica proprie bloc reabilitat si renovat,este situata la etajul 4 10.

1071 EUR/m2 | 42 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere decomandat in zona Colentina
8
9

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere decomandat cu o suprafata de 57mp situat la un etaj intermediar , complet mobilat si utilat . an de constructie 1980. Pentru mai multe de detalii sunati la numarul de telefon.

1228 EUR/m2 | 57 m2

Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea