Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Super Ofertă-2 Camere-65mp, Titan-Pallady-Metrou
7
2

Super Ofertă-2 Camere-65mp, Titan-Pallady-Metrou

TITAN – PALLADY Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Apartament 2 camere | Direct Dezvoltator | Comision 0% Detalii: 2 camere moderne și luminoase - 65 mp Bucătărie separată Finisaje premium, predare la cheie Încălzire în pardoseală Centrală termică proprie Posibilitate loc ...

1437 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2019 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
44mp / Garsoniera / Titan-Pallady / Incalzire pardoseala / Centrala
7

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% Pallady - metrou Teclu vanzare garsoniera spatioasa, 44 mp, decomandata, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa! Situat într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid la ...

1600 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc 2019
12
1

Apartament 2 camere - Bloc 2019

Ai ajuns la etajul 1 și deschizi ușa apartamentului. Te primește un hol lung din care se desprind toate camerele, fiecare la locul ei. Compartimentarea e unul din lucrurile pe care le remarci imediat și pe care nu le uiți după vizită. Apartamentul este pozitionat pe Sud și are lumină toată ziua. Balconul ...

2206 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

METROU LA SCARA! 2 camere - Mobilat si utilat modern - Parcare acoperita   Hills Pallady
6

METROU LA SCARA! 2 camere - Mobilat si utilat modern - Parcare acoperita Hills Pallady

2 CAMERE METROU LA DOAR 50 DE METRI FATA DE ANSAMBLU HILLS PALLADY !!! Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, tip studio, situat in complexul rezidential Hills Pallady. Imobilul are o suprafata de 53 mp si este amplasat intr-un bloc construit in anul 2021, la etajul 11 din 11, oferind un view ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere,77mp, centrala, parcare, metrou, AC, Hils Pallady
11

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-un bloc nou, construit după anul 2020 – ideal pentru o familie sau ca investiție sigură. Locuința este amplasată la etajul 7 din 11, are o suprafață utilă de 69 mp și un balcon de 8 mp. Este compartimentată eficient și dispune ...

2612 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Parcare acoperita la 3.500 Euro la orice avans
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.800 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare acoperita la pret de 3.500 Euro Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere ...

1673 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Bonus Parcare Descoperita| Credit Ipotecar 15%
3

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1873 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 7  minute, Incalzire in pardoseala
7
12

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 7 minute, Incalzire in pardoseala

 123.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   131.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1255 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
3

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4 4,lift, finisat complet premium, bai echipate complet, centrala proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă Individuală P+1+Pod, 5 Camere. Teren 400mp -Titan - Theodor Pallady
15

Vilă Individuală P+1+Pod locuibil, tip masarda, 5 Camere. Teren 400mp - Zona Titan - Pallady Vă propunem spre vânzare o vilă individuală spațioasă, situată în zona rezidențială Titan - Theodor Pallady, pe strada Lunca Târnavei. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește liniște, intimitate ...

1810 EUR/m2 | 210 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator | BONUS Parcare descoperita la orice avans
3

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1818 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Teren 2Ha  Drumul Intre Tarlale - A2, pretabil hale + birou (Glina)
12

Teren 2Ha Drumul Intre Tarlale - A2, pretabil hale + birou (Glina)

Teren 20060 mp, cu deschidere la drum paralel cu autostrada Soarelui (Allea Soarelui) pretabil pentru constructia a 2 hale avand amprenta la sol 6145mp, respectiv 1575 mp si a unui corp de birouri cu amprenta la sol de 400 mp. Proiectul dispune de 20 locuri de parcare pentru Tiruri, 20 de locuri de ...

20,060 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Teren 9400 mp Strada Gura solcii
11
3

Teren 9400 mp Strada Gura solcii

Teren Intravilan 9400 mp / 47 m deschidere la 2 strazi strada Gura Solcii si Strada Drumul Saratii, utilitati in apropiere. Terenul nu are constructii si nu este afectat de retele.

9,400 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere 50 mp / etaj 6/ metrou 1 decembrie
6

Apartament 2 camere 50 mp / etaj 6/ metrou 1 decembrie

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, cu o suprafață de 50 mp, situat într-o zonă foarte bine conectată, la doar 3 minute de stația de metrou 1 Decembrie 1918. Proprietatea este complet mobilată și utilată, fiind ideală atât pentru locuință proprie, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament   2 camere decomandat 53 mp/ sector 3
5

Apartament 2 camere decomandat 53 mp/ sector 3

Apartament 2 camere decomandat – Titan Sun Park 4, Sector 3 Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în 2019, în complex rezidențial închis. Suprafață utilă 49,3 mp + balcon închis. ✔️ Bucătărie separată ✔️ Balcon lung închis ✔️ Centrală proprie ✔️ ...

2170 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere – 50 mp – lângă Parcul IOR și metrou – Parter
5

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere, cu o suprafață de 50 mp, situat la parter, într-o zonă excelentă – la doar câțiva pași de Parcul IOR și stația de metrou. Locuința este ideală atât pentru rezidență, cât și pentru investiție (închiriere), având acces rapid la mijloace de transport, școli, ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament decomandat BLOC NOU/ metrou NICOLAE TECLU
9

Apartament decomandat BLOC NOU/ metrou NICOLAE TECLU

Aapartament cu 2 camere, decomandat, cu suprafața de 50 mp, complet utilat și gata de mutare. – Suprafață: 50 mp – Decomandat – Mobilat si utilat – 2 locuri de parcare incluse (se achiziționează împreună cu apartamentul) Preț apartament: 114.999 € Preț total (apartament + 2 parcări): 130.000 € – negociabil Avantaje ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan Theodor Pallady - Drumul Gura Calmatui
4

Teren intravilan Theodor Pallady - Drumul Gura Calmatui

De vanzare un teren intravilan cu suprafata de 3645 de metri patrati in zona Theodor Pallady - Drumul Gura Calmatui. - Adresa postala: str. Drumul Gura Calmatui nr. 77-81, sector 3, Bucuresti - Deschidere: 36,5 metri la str. Drumul Gura Saratii - Teren intravilan situat intr-o zona in plina dezvoltare, ...

3,645 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam-Finalizat- Pallady- parcul Teilor- 58mp- Centrala-Mutare rapida
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2026 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2009 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
PROMO- Parcare inclusa-2Cam- 52mp- Pallady- parcul Teilor- 3 min STB
7
1

OFERTE PROMOTIONALA! PARCARE INCLUSA DIRECT DEZVOLTATOR - COMISION 0% Titan- Pallady- parcul Teilor - statie STB la 3-4 minute de mers, vanzare apartament 2 camere, spatios, 52 mp, etaj intermediar, predare la cheie finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa. Bloc nou ...