Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
5
70

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Titan la doar 4 minute de metrou. Apartamentul dispune de o suprafata de 56 mp, fiind situat la etajul 4 al unui imobil construit in anul 1990. Dispune de un loc de parcare! Pentru mai multe informatii va rugam apelati numarul afisat!

1500 EUR/m2 | 56 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Titan
4
129

Vanzare garsoniera zona Titan

Oferim spre vanzare garsoniera complet mobilata si utilata ce dispune de o suprafata de 40mp etaj 2 an constructie 1978.Garsoniera este situata in zona Titan vis a vis de parcul Alexandru Ioan Cuza.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere, mobilat lux,  Edenia Titan
8
1

Apartament 4 camere, mobilat lux, Edenia Titan

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament 4 camere, situat la etaj 1/10, Complex Edenia Titan, construcție 2010, renovat complet recent, (schimbat gresie, faianţa, parchet, uşi, instalații sanitare, tâmplărie ). Suprafaţă utilă 91,14 mp, două balcoane (unul închis), două ...

2912 EUR/m2 | 91 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Complex privat de case individuale 2026 PREMIUM, Titan, 2 PARCARI
17
1

Va oferim spre vanzare case individuale cuprinse intr-un compex de 6 case in zona 1 Decembrie 1918-Titan, P+1, in suprafata de 190mp, Casele sunt prevazute cu doua sisteme de incalzire: Centrala Proprie Termica pe gaze cu incalzire in pardoseala si cu panouri solare 5kw si pompa de caldura astfel incat ...

1760 EUR/m2 | 196 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa moderna si primitoare
20
6

Casa moderna si primitoare

Va invitam sa descoperiti o vila moderna si primitoare, construita in anul 2019, complet mobilata si utilata, pregatita sa devina caminul unei familii care apreciaza rafinamentul si confortul. Spatiul este gandit armonios, cu incaperi luminoase si bine proportionate: La demisol, un beci amenajat ...

2027 EUR/m2 | 222 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3camere Titan-Liviu Rebreanu mobilat  #537;i utilat ,metrou Titan -15min ,luminos  #537;i
17
1

Apartament 3camere Titan-Liviu Rebreanu mobilat #537;i utilat ,metrou Titan -15min ,luminos #537;i

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Liviu Rebreanu, Aleea Barajul Bistritei Pret: 126.000euro; | Contact: 0754 993 019 Avantaje principale: Suprafata: 73,58 mp Etaj 10 10, cu etaj tehnic deasupra ndash; plus izolatie termica si fonica Compartimentare eficienta si spatioasa ...

1703 EUR/m2 | 74 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere  Mobilat si utilat  Loc de parcare Metrou 20min STB 7Min
12

Apartament 2 camere Mobilat si utilat Loc de parcare Metrou 20min STB 7Min

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 3 Apartament modern cu 2 camere, situat in Sectorul 3, zona Drumul Gura Putnei, intr-un imobil construit in anul 2018. Apartamentul este pozitionat la etajul 3 din 4, intr-un bloc cu lift, si are o suprafata utila de 47 mp si o suprafata totala de 60 mp. Se ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan
10

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere , situat in sectorul 3 . Metrou Nicolae Teclu 1 decembrie - 20 minute Locatie : Drumul Gura Putnei Suprafata utila : 47 mp- totala : 60 mp Constructie : 2018 Etaj 3 4 ( cu lift ) Complet mobilat si utilat . Loc de parcare inclus in pret . ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

3 CAMERE 1 BAIE - 15 MINUTE METROU TITAN - SECTOR 3
17

3 CAMERE 1 BAIE - 15 MINUTE METROU TITAN - SECTOR 3

3 CAMERE 1 BAIE - 15 MINUTE METROU TITAN - SECTOR 3 Aleea Barajul Bistritei Etaj 10 10 si peste avem etaj tehnic Bloc din 1964 fara risc 73.58mp Se vinde mobilat si utilat cu tot exceptia: dormitor mic, TV uri, masa living Pret: 129.500euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1750 EUR/m2 | 74 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Ttitan Apartament 3 camere Aleea Barajul Bistritei | Etaj 10 10 | 73.58 mp | 133.500 €
12

De vanzare apartament 3 camere situat pe Aleea Barajul Bistritei, intr-o zona accesibila, cu multiple facilitati in apropiere. Imobilul este amplasat la etajul 10 din 10, cu etaj tehnic deasupra, intr-un bloc construit in anul 1964, fara risc seismic, acceptat pentru credit. Apartamentul are o suprafata ...

1726 EUR/m2 | 73 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere || mobilat si utilat || Titan Sun Park || parcare inclusa
11
1

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, Sector 3, in cadrul complexului rezidential Titan Sun Park. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp si se afla la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o singura scara, oferind acces facil la curtea interioara si parcare. Detalii ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Ap 3 cam Mobilat si utilat MODERN | Metrou
18

Ap 3 cam Mobilat si utilat MODERN | Metrou

Apartament 3 camere spatios - 74 mp - Aleea Barajul Bistritei, sector 3.- Mobilat si utilat MODERN Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios - cu suprafata utila de 74 mp, situat la etajul 10 din 10 + ETAJ TEHNIC ( cu lift ) al unui bloc construit in 1964 - FARA RISC SEISMIC. Statiile ...

1703 EUR/m2 | 74 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare
14

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Titan - Sector 3, complex Titan Sun Park. Dispune de o suprafata utila totala de 60 mp. Este situat la etajul 3, blocul are 4 etaje, o singura scara si ai acces usor la curtea interioara a complexului si la parcare. An constructie 2018. Apartamentul ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor
14

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor

Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat, in sector 3, langa Parcul Teilor, mai exaxct in complex rezidential Titan Sun Park. Etaj 3 din 4 cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de loc de parcare in fata scarii. An constructie: 2018 Metrou Nicolae Teclu 1 Decembrie la 20 min mers ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor
14
1

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor

De vanzare Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat, in sector 3, langa Parcul Teilor, mai exaxct in complex rezidential Titan Sun Park. Etaj 3 din 4 cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat., Dispune de loc de parcare in fata scarii. An constructie: 2018 Metrou Nicolae Teclu 1 Decembrie ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
14

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Sector 3 ndash; Complex Titan Sun Park Pret: 127.500 euro; Suprafata utila: 60 mp Etaj 3 din 4 Bloc construit in 2018 2 camere decomandate (living + dormitor) Bucatarie separata Balcon mare Se vinde complet mobilat ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Titan Sun Park Ap 2 camere
13

Titan Sun Park Ap 2 camere

Apartament de vanzare in complexul Titan Sun Park, sector 3, pe Drumul Gura Putnei. 2 camere decomandate, complet mobilat si utilat, loc de parcare in fata scarii, etaj 3 4 cu lift, suprafata totala 60,03 mp, constructie 2018. Acces facil la metrou Nicolae Teclu 1 Decembrie: 20 min mers pe jos sau ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare
8

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Titan-Sector 3, complex Titan Sun Park. Dispune de o suprafata utila totala de 60 mp. Este situat la etajul 3, blocul are 4 etaje, o singura scara si ai acces usor la curtea interioara a complexului si la parcare. An constructie 2018. Apartamentul este ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Liviu Rebreanu - TItan
5

Garsoniera zona Liviu Rebreanu - TItan

Se vinde garsoniera zona Liviu Rebreanu - Titan (mega image), etaj 7 din 10, conf 1, semidec. supraf. 32 mp. an constructie 1970, bloc anvelopat, bloc mixt, garsoniera este imbunatatita cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, se vinde mobilat si utilat ca ...

2078 EUR/m2 | 32 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Titan, Codrii Neamtului
7

Vanzare apartament 2 camere Titan, Codrii Neamtului

Filado Imobiliare va propune in exclusivitate spre vanzare un apartament cochet cu 2 camere, decomandat, situat in cartierul Titan, zona Codrii Neamtului, intr-un imobil construit in anul 1975, disponibil la etajul 10 din 10, cu o suprafata totala de aproximativ 46 mp. Bloc reabilitat termic, scara curata ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Titan
3
107

garsoniera de vanzare in zona Titan

Oferim garsoniera in zona Titan,de vanzare 32mp la etajul 3 7,situata intr-o zona verde si linistita cu acces rapid la metrou 3-4min,parcuri,centre comerciale si scoli,spatiu luminos si bine compartimentat, sunati pentru detalii suplimentare!

1313 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Constantin Brancusi, Parc IOR
4
3

Titan, Constantin Brancusi, Parc IOR

Apartament cu 3 camere semidecomandat, geam la baie, spatii de depozitare, luminos, situat la etajul 2 in bloc de 10 nivele, in apropierea parcului IOR, avand toate facilitatile in zona.