Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona Parc IOR- Str. Rotunda
14

Apartament 3 camere zona Parc IOR- Str. Rotunda

Apartament 3 camere zona Parc IOR - Str. Rotunda, etaj 1 din 10, conf 1, semidec. supraf. 73 mp. an constructie 1966 are structura beton armat , bloc anvelopat, apartamentul are instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet mobilat si utilat. 65,8 mp utili / 73,5 mp total ...

1808 EUR/m2 | 73 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu   Theodor Pallady
10
8

2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu Theodor Pallady

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, decomandat, suprafata utila totala 58,30mp, etaj 1 4, finisaje premiun, baie echipata complet (cada cabina de dus, lavoar, vas wc ), centrala termina proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie electrica, gaze naturale, ), Structura ...

1532 EUR/m2 | 58 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Costin Georgian vanzare garsoniera Aleea Baraj Bicaz-Fiat
10

Costin Georgian vanzare garsoniera Aleea Baraj Bicaz-Fiat

VIDEO pe TikTok: Vali Georgescu Immobiliare Costin Georgian - Barajul Bicaz - Fiat, 7-8 min. metrou, vanzare garsoniera cf. 1 in bloc de garsoniere, semidecomandata, etaj 5 10 cu vedere pe spate, mobilata si utilata, renovata, bloc curat si civilizat cu 2 lifturi, zona linistita, pretabila investitie ...

2161 EUR/m2 | 31 m2

costin georgian, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona Titan - Complex Rasarit de Soare
8

Apartament 3 camere zona Titan - Complex Rasarit de Soare

Apartament 3 camere zona Titan - Complex Rasarit de Soare, etaj 5 din 11, conf 1, semidec. supraf. 70 mp. an constructie 2008, blocul are centrala termica proprie, apartamentul are gresie, faianta, termopan, parchet, se vinde mobilat si utilat. Blocul se afla langa Auchan Titan, LDL Metrou TItan - 15 ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 2 camere Mihai Bravu
7
34

Vanzare apartament 2 camere Mihai Bravu

Apartament cu 2 camere de vânzare la maximum 10 minute de stația de metrou Mihai Bravu. Suprafata: 50mp An Constructie 1988 Imobilul este situat la etajul 1 din 4 al unui bloc construit în anul 1989 și se mai învecinează cu:grădinița Brândușa la 260 de metri de scara de bloc,ceea ce înseamnă că vă puteți ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi
7
4

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi Suprafata: 30mp Etaj:7 An de constructie:1985 Loc de parcare:Nu Lift:Nu Distanta de metrou: 7 minute Complet mobilat si utilat.

2267 EUR/m2 | 30 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

apartament de vanzare cu 2 camere decomandat, amplasat în zona Titan aproape de metrou
4
37

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, amplasat în zona Titan aproape de metrou. Suprafața utilă este de 51 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1984. În proximitate se află metrou Titan, piață, parc și numeroase mijloace de transport. Pentru detalii sunați la numărul ...

1569 EUR/m2 | 51 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Calea Vitan
10
33

Garsoniera de vanzare zona Calea Vitan

Garsoniera de vanzare in sector 3 Calea Vitan vis-a-vis de Stadion Olimpia si Scoala Sincron. Garsoniera se vinde complet echipata si mobilata, cu tot ce se vede in imaginile din anunt. Suprafata de 48 m2, etaj 5 10, bloc reabilitat, zona linistita. Transport : metrou Dristor & metrou Mihai Bravu fiecare ...

1188 EUR/m2 | 48 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan
5
145

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan

Apartament de 2 camere cu o suprafață de 60 mp, situat în zona Titan Nicolae Grigorescu, la etajul 5 din 10, într-un bloc construit în 1981 și reabilitat termic. Locuința are compartimentare semidecomandată, balcon spațios și bucătărie separată. Se vinde mobilat parțial, cu acces imediat la metrou, ...

1167 EUR/m2 | 60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan , 5 minute metrou Piata Trapezului
11

Titan , 5 minute metrou Piata Trapezului

Garsoniera confort 1 semidecomandata, mobilata, etaj 6 10, gresie, faianta, parchet, termopan, bloc 1980, bloc reabilitat, cadastru , intabulare , libera

1859 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea