Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Titan
6
41

Garsoniera de vanzare zona Titan

Se ofera spre vanzare o garsoniera complet mobilata si utilata in zona Titan pe Bdul Nicolae Grigorescu. 5 min - mers pana la statia metrou Titan Garsoniera are o suprafata de 38 mp si este situata la etajul 7 10, blocul are lift.Anul de constructie al blocului este 1980.

1526 EUR/m2 | 38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Policolor -Drum Gura Solcii, teren 6100 mp
6

Policolor -Drum Gura Solcii, teren 6100 mp

Policolor -Drum Gura Solcii, teren 6100 mp, dubla deschidere, 30,5 m la Solcii si Saratii. Terenul se afla la cca 70 m de Drum gura Racului. Zona L1c, POT- 45%, CUT = 1,56, DS+P+2ET+R3(ET 3). Facilitatile zonei.

6,100 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 3 camere Nerva Traian -adiacent
10

Vanzare apartament 3 camere Nerva Traian -adiacent

Compania Imobiliara Apulum94 va prezinta spre cumparare un apartament de 3 camere aflat in zona Nerva Traian- adiacent. Apartamentul este decomandat, amenajat cu gresie, faianta, paechet, termopan, usa metalica. Blocul este anvelopat. Pozitionarea in zona permite accesul rapid catre principalele bulevarde ...

2940 EUR/m2 | 84 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Oportunitate! Apartament 4 Camere 1 Minut Metrou Universitate
20

OFERTA CU 0 % COMISION DIN PARTEA CUMPARATORULUI !!! Vă propunem spre vânzare un apartament luminos și bine poziționat, cu 4 camere, avand o suprafata utila totala de 111mp, situat în zona Universitate, una dintre cele mai căutate și mai bine conectate zone ale Bucureștiului. Poziționarea este excelentă, ...

4105 EUR/m2 | 95 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare garsoniera zona Ozana
4
27

Vanzare garsoniera zona Ozana

De vanzare garsoniera , sector 3 Aleea Perisoru , etaj 4 , suprafata utila 15 mp etaj 3 an constructie 1982. Este situata in zona Ozana , Penny Pallady. Pentru mai multe informatii , sunati la nr afisat in anunt!!

1600 EUR/m2 | 15 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Anghle Saligny-Pallady
9
58

Garsoniera de vanzare in zona Anghle Saligny-Pallady

Oferim spre cumparare garsoniera utilata ultramodern situata in zona Anghel Saligny la etajul 4 10. Dispune de centrala termica proprie Ac si loc de parcare inclus in pret.Garsoniera are 42mp,la 5 minute se afla statia de metrou Anghel Saligny si acces usor catre Metro,Dedeman si supermarketuri

1357 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona 1 Decembrie
7
29

Apartament 2 camere de vanzare zona 1 Decembrie

vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, 55 mp, situat la etajul 3 din 10 într-un bloc reabilitat termic, pe Bulevardul 1 Decembrie 1918. Apartamentul este proaspăt renovat.

1382 EUR/m2 | 55 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriez apartament 2 camere in zona Titan
5

Inchiriez apartament 2 camere in zona Titan

Inchiriez apartament 2 camere in zona Titan Este situat la 6 minute de metrou , este cantina langa la un minut si este inclus loc de parcare apartamentul are 45 mp mobilat si utilat in intregime, etaj 4 Pentru mai multe detalii ma puteti suna

2156 EUR/m2 | 45 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casa complet mobilata si utilata Ideal Familie
20

Casa complet mobilata si utilata Ideal Familie

Casă modernă, foarte bine întreținută, situată pe Drumul Gura Putnei, într-o zonă liniștită și accesibilă, ideală pentru o familie. Locuința este dispusă pe parter + etaj + mansardă și este compartimentată eficient: Parter: Bucătărie complet echipată, dotată cu electrocasnice moderne (plită, cuptor, ...

2923 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon
7
3

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon

Vând garsonieră situată într-o zonă liniștită și bine conectată din Pantelimon, ideală pentru o persoană sau un cuplu care își dorește un apartament confortabil și aproape de transportul public și facilități. Suprafață: 40 m Etaj: 4 8 , an de constructie 1982 La doar 10 minute de mers pe jos de stația ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Pantelimon, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2241 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator